Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Сіде, Туреччина з Миколаєва

Сіде, Туреччина з Миколаєва

СІДЕ

Розташований на красивому зеленому півострові в Середземному морі, древнє місто Сіде вважається одним з головних туристичних центрів Туреччини. Курорт розташований в 75 км від аеропорту в Анталії. З давньогрецької "Сіде" перекладається як "гранат" - символ родючості.

Історія міста бере свій початок в 7 столітті до н. е. Багато завойовники звертали увагу на вигідне географічне положення і родючу землю Сіде, місто періодично змінював своїх господарів, культура яких залишила свій відбиток і до наших днів. З II століття н.е. в Сіде настає період римського панування і місто стає центром культури і мистецтва. Сучасне місто Сіде перетворився на квітучий порт з населенням 60 тис. чоловік, де збереглася велика кількість унікальних пам'яток античної культури.

Сіде - унікальний музей під відкритим небом, тут все дихає історією, нагадує про велич минулого: відреставрований античний театр, вміщав до 20 тисяч глядачів, вражаючі міські ворота римської епохи, статуя імператора Веспасіана, храми Аполлона і Афіни, Фортуни, Агора - колишній невільничий ринок, фонтан, термальні джерела, Некрополь, Римська лазня, перетворена в музей, Акведук і багато іншого. Сіде - це історія на тлі пляжів, моря, екзотичної рослинності і сучасного комфорту.

Область Сіде, з усіх боків оточена піщаними пляжами, включає такі курортні центри: Кизилагач, Кумкой, Манавгат, Соргун, Тітрєєнгель, Чолакли, які пропонують своїм гостям можливості для повноцінного відпочинку і по-своєму прекрасні.
Сьогодні місто Сіде пропонує не тільки найцікавіші пам'ятки, але і комфортабельні готелі, піщані пляжі, ресторани, бари, кафе, дискотеки і навіть казино, розташовані уздовж узбережжя. Тут хороший повітря, неглибокі прибережні води і безліч дитячих розваг. Курортний сезон в Сіде триває майже цілий рік і тепле, ніжне сонце прогріває море і прибережний пісок, що дозволяє в повній мірі насолоджуватися морськими і сонячними ваннами, сприяючи бажанням відпочиваючих.
Туристична інфраструктура курорту прекрасно розвинена, тут є все для того, щоб приємний і захоплюючий відпочинок в Сіде запам'ятався вам надовго.

 

тому

Туреччина з Миколаєва, купити за найкращою ціною

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner