Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Бодрум, Туреччина з Миколаєва

Бодрум, Туреччина з Миколаєва

БОДРУМ.

Бодрум (Bodrum) розташований на півострові, зверненому до грецького острова Кос, тим не менш популярними курортами - Ізмір і Мармаріс. На місці сучасного центру Бодрума колись знаходився легендарний Галікарнас, що зберіг для нащадків численні пам'ятки культури і мистецтва.

Найбільш відомий з них - грандіозна усипальниця, побудована в 352 році до н. е. для карийского царя Мавсола. Вона була визнана одним із семи чудес світла. Пізніше гранітні і мармурові блоки мавзолею лицарі використовували при будівництві фортеці Св. Петра, яка стоїть в Бодрумі донині і є символом міста. В даний час тут знаходиться унікальний музей підводної археології Туреччини, де можна зберігається безліч цікавих знахідок з морського дна.

Ще зовсім недавно, років 60 тому, Бодрум був маленьким рибальським селищем. Сьогодні це відомий курорт Туреччини, улюблене місце відпочинку туристів зі всього світу і джерело натхнення для численних представників турецької та європейської богеми. Бодрум - ідеальне місце для шанувальників серфінгу і визнаний центр вітрильного спорту.

Незабутні враження курорт подарує любителям активного нічного життя: тут до світанку панує нестримні веселощі. В Бодрумі знаходиться найвідоміша і найбільша в Європі дискотека "Галікарнас" - як підтвердження звання "город неспящих очей".

Чарівна краса незайманих гаваней, кристально чисте море, прекрасні пляжі Гюмбет і Бітез, мальовничі міські квартали, вишукана кухня для найвибагливіших гурманів в численних ресторанах і кафе... Справжня атмосфера вічного свята чекає кожного гостя столиці турецького "Лазурного берега".

 

тому

Бодрум, Туреччина з Миколаєва, купити за найкращою ціною

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner