Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Де краще відпочивати в різний час року

Де краще відпочивати в різний час року

Де краще відпочивати в різні місяці року

Теплі далекі країни здаються нам доброзичливими в будь-який час року. Але це не зовсім так. На будь-якому континенті, у будь-якій країні є поняття сезонності і найбільш сприятливих для відпочинку періодів. Тому пропонуємо список країн по місяцях з урахуванням найкращих умов для відпочинку, а також поради, де краще не відпочивати у вас цікавить місяць. Звичайно, вибравши країну, необхідно додатково поцікавитися погодою і ситуацією на конкретний момент, т. к. і погодні та політичні катаклізми зараз не рідкість.

Є у світі місця, куди можна їхати в будь-який час і добре відпочити.

До таких можна віднести азіатські пляжі: Таїланд, Ча-ам, Hua Hin. Чи Канари і Мальдіви.

Де відпочити в січні

Для відпочинку в січні підійдуть наступні місця: Єгипет, Туніс, Таїті, Домінікана, Куба, Сейшели, Мальдіви, Шрі Ланка, Малайзія, Гоа, Таїланд, Балі, ОАЕ, Індонезія. Але в Єгипті та Тунісі добре в цей сезон відпочивати тим, хто не планує купатися. Море в цих країнах у січні холодне. Але для прогулянок і повітряних ванн– найкращий час. Відмінність січня від інших місяців – затребуваність путівок і, відповідно, їх дорожнеча. Тому планувати відпочинок заздалегідь.

Де відпочити в лютому

Відпочинок в лютому хороший в М'янмі, на Філіппінах, у Таїланді, Малайзії, В'єтнамі, ОАЕ, Шрі-Ланка, Гоа, на Мальдівах, Канарах і Карибах. Ці країни в цей сезон запропонують вам тепле море і хорошу погоду.

Де відпочити в березні

Найбільш вдалі для відпочинку у березні місця: Єгипет, Домінікана, ОАЕ та острови Карибського моря. А також Бразилія, Чилі, Мексика, Таїланд, Сінгапур, В'єтнам, Мальдіви, Шрі-Ланка, Малайзія, Сейшели. На Балі в березні краще не їхати, т. к. починається жаркий сезон.

Де відпочити в квітні

У квітні європейські країни пропонують багато автобусних турів. Але дляупания як і раніше хороші В'єтнам, Таїланд, Малайзія, Балі, Мальдіви, Гоа, Израил, Мальта, Кариби і Канари. Марокко, Єгипет і Туніс підійдуть для відпочинку без купання в морі. Тому вибирайте готелі з басейнами .

Де відпочити в травні

З приходом травня країни середземноморського узбережжя починають відкривати пляжі. Але відпочинок в Тунісі, Єгипті, Туреччині, як і раніше гарний без купання. Краще з'їздити на пляжі Таїланду, на Балі, Сейшели, Сінгапур, В'єтнам. В кінці травня в буддійських країнах святкують день народження Будди. Тому в цих країнах проходять карнавали та ходи. На Карибах і в Домінікані в цей період часто йдуть тропічні зливи. Європейські країни гарні для прогулянок. Період цвітіння у багатьох країнах дуже красивий.

Де відпочити в червні.

Починаючи з червня країни з узбережжя Середземного моря можуть запропонувати відмінний відпочинок з купанням. Пляжі Туреччини та інших європейських країн: Чорногорії, Італії, Хорватії, Болгарії, Іспанії та Італії - є у червні чудовим місцем для відпочинку з дітьми. Сюди ж можна включити Сіцілію, Мальту і Майорку. Вдалим місцем для відпочинку буде Греція (в тому числі острови Корфу, Крит, Родос) і Кіпр. Але купатися зможуть не всі. З азіатських країн, як і раніше, можна їхати в Таїланд і на Балі. В країнах південної Африки в цьому місяці дуже жарко, це ж відноситься і до Карибам. Любителі відпочити на території Росії вже можуть їхати до Чорного моря і на Кавказ.

Де відпочити в липні.

У липні пляжі Іспанії, Італії, Греції, Португалії надають всі умови для відпочинку з купанням: тепле море, спекотне сонце. З липня можна відпочивати з купанням і в Тунісі. Також рекомендують тайські острова Балі, Майорку, Мальту, Сицилію, Чорногорію, Хорватію. У список вдалих місць для відпочинку можна включити Францію. У липні хороший відпочинок на рідних берегах Чорного моря, а також на берегах Болгарії та України. Азовське море прогрівається. У липні кращий сезон для відпочинку в Карелії.

Де відпочити в серпні.

У серпні на пляжах Єгипту, Іспанії, Італії, Греції, Кіпру та Франції дуже жарко. Якщо це не лякає, то відпочинок з купанням вийде відмінний. Менш спекотна погода в серпні в Хорватії, Чорногорії, Болгарії, Туреччини. Також можна їхати в ОАЕ, Індонезії, Таїланду, на Балі. У Домінікані і на Кубі в серпні починається сезон дощів. У цьому місяці добре відпочивати на Алтаї, Байкалі, Уралі. При теплій погоді в цих місцях вже немає такого засилля комарів.

Де відпочити у вересні.

Вересень краще провести в Туреччині, Тунісі, Єгипті та Марокко. Спека в цих країнах спадає, а море залишається дуже теплим. Те ж саме можна сказати про Греції, Італії, Сицилії, Канарах і Кіпрі. Якщо ви хочете відпочити у Хорватії, Чорногорії, Болгарії, то туди краще їхати в першій половині вересня, потім починаються дощі. У вересні багато серфери їдуть в Португалію. В цей час там хороші хвилі і порівняно тепла вода.

У вересні найкращий відпочинок на Балі. Це найкращий сезон для острова.

Де відпочити в жовтні.

В Єгипті, Тунісі, Йорданії, Туреччини, Греції, Мальті, на Сицилії і Марокко починається відпочинок без купання в морі. При дуже теплому повітрі море все-таки на любителя, туристи купаються більше в басейнах. Купатися і засмагати можна в ОАЕ, Китаї, Гоа, Таїланді, на Кіпрі, в Ізраїлі.

Де відпочити в листопаді.

Для пассивного отдыха без купаний по-прежнему подходят Тунис, Марокко, Египет, Кипр и Канары. Хотя на Канарах некоторым вода может показаться не такой уж и холодной. В ноябре начинается лучший сезон для отдыха в странах Восточной Азии. Отличный отдых на Мальдивах, Сейшелах, в ОАЭ. В Таиланде рекомендуется посетить острова Самет, Чанг, Пханг-Нга, Сатун, Пхи-пхи , Ланта, Ранонг, Пхукет , Краби. В ноябре нужно ехать в Шри-Ланку и на Гоа. В это время температура воздуха и воды там приблизительно одинаковая. На Кубе, в Мексике и Доминикане начинают сходить на нет дожди.

Где отдохнуть в декабре.

У грудні краще не ризикувати і їхати в Східну Азію. Одними з кращих місць для відпочинку залишаються Шрі-Ланка, Гоа, Таїланд. Можна відвідати і сусідні країни: Малайзію і Лаос. Хороший відпочинок може вийти на Кубі, Карибах і в Домінікані.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner