Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Зелені хутори. Квітковий маршрут

Зелені хутори. Квітковий маршрут

Весь тур на Зелені хутори Таврії - тут

Квітковий маршрут

Відвідування Хуторів по Квітковому маршруту можна умовно поділити на два етапи: екскурсія та вільний час.

Як тільки Ви приїхали, відбувається незвичайний в наш час, але такий звичний у старовину, обряд зустрічі – «Хліб-сіль». Після чого, Ви знайомитеся з екскурсоводом і, тим самим, стали володарями цінної інформації про місцезнаходження туалетів, питної води та незвичайного транспорту, на якому доберетеся до місця екскурсії.

Екскурсоводи розкажуть про заходи техніки безпеки, яка за будь-якої ситуації зайвою не буває. Речі Вам запропонують залишити в спеціально відведеному місці, що зробить прогулянку комфортнішою.r

Вирушаємо до першого хутора на Квітковому маршруті – це невеликий Кінний двір. Саме тут Ви дізнаєтеся про всі принади іпотерапії і про самих конях, також Вам надасться можливість погодувати і погладити тварин. Спілкування з благородним і граціозних тварин, подарує учасникам відчуття внутрішньої гармонії і заряд позитивної енергії.

Переходимо через місток і потрапляємо на Стрілецький хутір. Тут Ви почуєте історію розвитку козацького зброї і побачите деякі її зразки в дії. Поринути в історію виготовлення стародавніх іграшок Ви зможете на наступному хуторі Ляльки-мотав.

Далі групою проходите повз сонячних годин і потрапляєте до Цирульника, який відкриє вам всі секрети стародавніх зачісок. А тепер повз ярмаркового стовпа переходимо до хутора з виготовлення Віників і оберегів. Праворуч бачимо старовинну українську хату, де розташований Музей українського побуту. Саме там, Ви зможете потрапити в атмосферу кількох епох, побачити історію розвитку народного побуту до другої половини ХХ століття. У дворі Вас чекає смачна прохолодна вода, а на задньому дворі можна побачити город.

Наближаючись до наступного об'єкта екскурсії, бачите невелику ріллю, де селянин оре город плугом. Аромат свіжого хліба привів Вас прямо на Хлібний двір, де Ви дізнаєтеся про чарівні властивості дріжджів і про старовинні рецепти приготування хліба.

Зовсім поруч два величезних «молодильні» котла та сінник, повернутися до цих об'єктів Ви зможете після закінчення екскурсії. Вас просто зачарує пензель Майстра-художника. У Гончарній майстерні, побачите як із шматка глини виходить простий горщик. Спостерігаючи за перетворенням глини Ви почуєте короткий екскурс в гончарне ремесло, після чого підете далі. Підходимо до Ткацького верстата, тут майстер ткацького ремесла сплітає нитки на верстаті в доріжку,звану в народі «ряднушка». Крім того, Ви побачите і почуєте все, що пов'язано з вишивкою і ткацтвом .

Потрапляючи на наступний хутір Ви бачите майстри з Писанкарства , який вміло на Ваших очах перетворить просте куряче яйце в шедевр образотворчого мистецтва.

Ну а тепер, всі дружно переходимо на Хутір знахарки-ворожки, яка повідає Вам про стародавніх заклинаннях і ворожіннях. А ось вже і наступний хутір – Хутір розпису по дереву(13). Тут можна не тільки розписати дощечки, але й, вирізавши на сусідньому хуторі Дереворезчика ложку, прикрасити її дивним орнаментом Петриківського розпису.

І ось переходимо через вузьку стежку прямо до Монетчику. Це найулюбленіший хутір, адже Ви теж любите гроші? Саме тут Ви можете зробити свою власну монету на щастя, а також почути кілька старовинних рад по залученню грошей.

А наступна зупинка – справжній солоний оазис. На Чумацькому хуторі Ви дізнаєтеся про те, як "Чумаки возили сіль"...

Всі знають, що вишитий рушник – символ долі, дороги і життєвої сили. Про це більш детально Ви дізнаєтеся на хуторі Вишивки, яка увінчає закінчення екскурсійного Квіткового маршруту.


  У вільний час, Ви маєте можливість повернутися на вподобані хутори* і кожен з Вас зможе зайнятися улюбленим ремеслом, під керівництвом майстра. А також: купатися, грати і робити те, що Вам сподобається.

За Вашим бажанням можна замовити смачний домашній обід.

В 16:00 буде відбуватися фольклорне дію.

В кінці дня, перед від'їздом, кожен отримає на додачу до позитивного настрою за два невеликих подаруночка.

Веселого і пізнавального відпочинку Вам!

* Після екскурсії Вам надається можливість відвідувати хутора двох маршрутів.

 

телефонуйте 050 206 55 73; 098 468 63 63. р. Миколаїв

весь тур тут

тур Зелені хутори Таврії з Миколаєва для груп, купити за найкращою ціною

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner