Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

ДВІ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ. Тур у Львів

ДВІ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

Всі тури у Львів тут

Замовити тур

Таємничість вуличок і романтична ностальгія, краса, закута в камінь і подих історії, яскрава сучасна життя, і майже «лондонські» дощі - усе це Львів - культурна столиця! Місто, перед чарівністю якого не встояти...

Столиця України - місто Київ прекрасне, місто щасливе. Над розлитою Дніпром, весь в зелені каштанів, весь в сонячних плямах...Київ – місто живий. Треба тільки вміти його бачити!

регулярний екскурсійний збірний тур кожну середу

1-й день

 

Зустріч в аеропорту\ж.д. вокзалі ,трансфер в готель (здійснюється після 06:00).

Самостійне поселення (розрахунковий час 12:00 -14:00 за раннє заселення доплата підлогу добу).

 

14.00 Зустріч з гідом в центрі міста (туристи самостійно добираються до місця зустрічі).Пішохідна оглядова екскурсія "Вулицями середньовічного Львова".

 

 

Зовнішній огляд площі Ринок - серця міста, Ратуші, Аптеки – музею і його підземелля , Домініканського собору ( один зі значних пам'ятників бароко), комплекс Вірменського кварталу - частинки сходу, Успенської церкви, Бернардинського монастиря, костел Єзуїтів площа Векселяров, руїни синагоги «Золота роза», пам'ятник князю Данилу Галицькому - засновнику Львова, проспект Свободи - центральний проспект міста (3 години).

 

Під час екскурсії Ви отримаєте коротку інформацію про найбільш популярних місцях в нашому місті, кращих музеях, тематичних закладах, культурних заходах: що,де,коли? -для проведення вільного часу.

 

Вільний час для факультативу, відвідування Театрів,розважальних центрів...

 

2-й день

 

Сніданок. Зустріч з гідом в центрі міста (туристи самостійно добираються до місця зустрічі).

10.00 Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів»

 

«За бабці Австрії» ще так ласкаво називають львів'яни період лояльної політики австрійських імператорів, час першого електричного трамваю, культури кави і «кав'ярень», багатьох пам'яток архітектури.

 

Прогулянка по проспекту Свободи, зовнішній огляд :банківські будівлі,проїзду Крива Липа - пасаж Гаусмана; Університет ім. І. Франка - Галицький сейм, Політехніки, собор Св. Юра, Картинної галереї, Оссолінеуму, Головпоштамту, Площі Григоренка. Прогулянка по вул. Коперника, палац графа Потоцького, пл. А. Міцкевича, вул. Академічна - проспект Шевченка, готель «Жорж».(3 години)

 

Вільний час.

 

Після обіду пропонуємо Факультативно піти на екскурсію «Кнайпи Львова». Кнайпою (від нім. Kneipe — «пивна») — називають питні заклади в Польщі, а також на заході України. Крім напоїв в кнайпі подають також і страви, тому межа між кнайпою і рестораном нечітка (125 грн.).

 

3-й день

Сніданок. Зустріч з гідом в центрі міста (туристи самостійно добираються до місця зустрічі).

 

10:00 Пішохідна екскурсія «Дух княжого міста» ,під час якої ви зможете поринути у часи заснування міста, побачити саму стару торгову площу міста 13 ст, а також найдавніші храми Львова 13ст.,відвідати музей «Давнього Львова» ( якщо буде відкрито), в якому є макети Львова 13 і 17ст.( якщо буде відкрито), а потім піднятися на найвищу точку міста гору Високий замок та оглянути панораму міста з висоти пташиного польоту... ( 2 години)

 

 

Вільний час.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Великий театр»- справжній витвір мистецтва, який став окрасою не тільки Львова, але й усієї Європи, він вражає своєю архітектурною досконалістю, красою залу, вишуканістю оформлення. Під час екскурсії ви побачите фойє,дзеркальний зал,глядацький зал ( 85 грн.).

Самостійний трансфер на ж./д. вокзал.Відправлення поїздом у Київ.

4-й день

Прибуття в Київ. Зустріч з гідом на Центральному ж./д. вокзалі.

11:00 Автобусна оглядова екскурсія «Весь Київ». Знайомство із загадковим златоглавим містом: Володимирський собор, Оперний театр, Михайлівська та Софійська площі, Софійський Собор (подвір'я), пам'ятник Б. Хмельницькому, Монумент «Батьківщина-Мати», набережні Дніпра, Києво-Могилянська академія та багато іншого (3 години).

Трансфер в готель. Самостійне поселення в готель правил розрахункового часу (розрахунковий час 12:00-14:00 за раннє заселення доплата підлогу добу). Вільний час.

Факультативно екскурсія в Музей народної архітектури і побуту в Пирогово. Музей являє собою архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом всіх історико-етнографічних районів України. Розташований заповідник у селищі Пирогово на окраїні Києва ( 200 грн.).

5-й день

 • Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

 • Трансфер на ж./д. вокзал, де ви зможете залишити речі в камері схову, що б далі подорожувати без багажу. Трансфер до місця зустрічі з екскурсоводом.

Пішохідна оглядова екскурсія по Печерську – стародавньому елітному районі Києва. Під час оглядової екскурсії ви познайомитеся з архітектурними пам'ятками: Будівля колишній Інститут шляхетних дівчат і першої в Києві біржі праці. Національний Банк України, «Будинок з химерами», Будівля адміністрації Президента, «Будинок вдови, що плаче», «Шоколадний будинок», Кловський палац , Маріїнський палац, «місток закоханих», Національна філармонія ( 3 години).

Екскурсія в національний історико-культурний заповідник Києво-Печерська Лавра є одним з найбільш священних місць у Києві. Протягом вже майже одного тисячоліття, Києво-Печерський монастир був і залишається одним з найбільш популярних туристичних мек Києва. Він так само знаменитий своїми печерами, в яких вже на протязі століть, зберігаються мощі святих, які дивом збереглися до наших днів.

На верхній території можна відвідати факультативно музеї Коштовностей, Декоративного мистецтва, Книгодрукування, Театрального мистецтва, виставку Мікромініатюр Н. Сядристого.

Вільний час. Самостійне повернення на ж./д. вокзал. Від'їзд.

ВАРТІСТЬ ТУРУ з людини за 2-3-х місному розміщенні Замовити тур

 

Вартість туру*:

 • від 1990 грн./ 7960 рубл.(проживання в готелі 3*** при 2-х і 3-х місному розміщенні категорії стандарт з сніданком не в центральній історичній частині міста Львова та Києва).

 • від 2200 грн./8800 рублів. (проживання в готелі 3*** при 2-х і 3-х місному розміщенні категорії стандарт з сніданком в центральній історичній частині міста Львова та Києва).

 

 

*ціна вказана на номери "стандарт"

Замовити тур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У вартість входить :
 • трансфери по програмі: Львів в 1-й день — аеропорт/ ж.д. вокзал — готель; Київ о 4-й день — ж./д. вокзал — готель, в 5-й день — готель - ж./д. вокзал;

 • проживання в готелі 3 *** вибраної категорії з сніданком, 2-х і 3-х місне розміщення в номерах категорії стандарт (3 ночі);

 • екскурсійне обслуговування по програмі ліцензованим екскурсоводом;

У вартість не входить:

 • проїзд Львів-Київ, купейний квиток від 150 грн./600 рублів, плацкарт від 100 грн./400 рублів;

 • харчування ( крім сніданку в готелі 3 *** ) ;

 • вхідні квитки;

 • факультативні екскурсії: екскурсія «Кнайпи Львова» від 125 грн./500 рублів; екскурсія «Великий театр» від 75 грн./300 руб.; екскурсія в Музей народної архітектури і побуту в Пирогово — від 200 грн./800 рублів;

 • проїзд в громадському транспорті;

 • доплата за раннє заселення в готель;

 • страховка для нерезидентів України від 2 до 65 років — 6 грн/день. Туристи покидають свою країну повинні бути застраховані!

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner