Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Куба

Куба

Пропонуємо всі готелі Куби за прямим внутрішніми цінами двох найбільших державних кубинських операторів

Навчання кайт і віндсерфінгу.

Першовідкривачі зазвичай прагнуть узурпувати знайдені багатства, заплутують сліди для знову перебувають, нещадно карають проговорившихся про місцезнаходження таємного Едему. Але ми не такі, ми раді гостям і охоче ділимося «нескінченним влітку».

 

Екскурсії на Кубі

Індивідуальні екскурсії на Кубі будь-якої складності. Можливе відвідування будь-яких міст Куби з досвідченими російськими гідами. Вартість від 80 CUC в день.

Наша команда забезпечить персональний підхід до кожного клієнта під будь-які інтереси і бажання, найяскравіші і довгі враження від поїздки ― гарантовані!

 Весілля на Кубі

Весілля в житті кожних молодят виняткова подія. Будь нареченій хочеться залишити в своєму серці на все життя романтичні спогади, пронизані радістю і красою . Де як не на райському острові під променями тропічного сонця можливо створити для себе атмосферу незабутнього любовного ритуалу. Пориньте у казку!

Для кожної пари розробляється індивідуальний сценарій та програма урочистості. Втілюємо в життя самі фантастичні ідеї. Можлива тільки символічна церемонія і вінчання у православному чи католицькому храмі.

Місце проведення весілля тільки в Гавані і на найближчих пляжах.

Весілля в житті кожних молодят виняткова подія. Будь нареченій хочеться залишити у своєму ...

Рибалка на Кубі за найвигіднішими цінами.

Наше агентство допоможе організувати для вас будь-який вид океанської і річковий риболовлі на Кубі. Найкращі місця для Рибалки на Кубі

Дайвінг на Кубі

Кращий дайвінг на Кубі разом з RealCuba

Організовуємо дайв-сафарі на Кубі "під ключ" для досвідчених і не дуже дайверів. Ми допоможемо скласти ідеальний маршрут , з урахуванням будь-яких ваших побажань. Цікаві занурення в найбільш екзотичних місцях. Печери, стінки, рифи ― все це ви можете побачити на власні очі, звернувшись до нас.

 

Школа танцю

Ритми сальси, румби, касино, чачача змушують ваше тіло мимоволі і граціозно рухатися, захоплюючи латинської чуттєвістю, зачаровуючи пристрасними мотивами. Куба ― батьківщина танцю, країна живе за законами музики.

Тільки на цій тропічній землі під жарким сонцем, серед заплутаних вуличок колоніальних особнячків можна осягнути таємницю танцю, навчитися чути музику і втілювати її в русі.

Оренда авто на Кубі

Екскурсії на КубіОренда машин в Гавані, Варадеро і будь-яких інших містах Куби. Ми працюємо безпосередньо з усіма офіційними державними прокат автомобілів.

Готелі на Кубі

Готелі на Кубі

Всі готелі Куби за прямим внутрішніми цінами двох найбільших державних кубинських операторів ― CUBATUR і HAVANATUR.

Гід на Кубі

Екскурсії на Кубі

Будь-які розваги на Кубі в компанії професійних гідів. Персональний підхід до кожного клієнта під будь-які інтереси і бажання.

Наші послуги
  • Трансфер
  • Прокат машин
  • Готелі та апартаменти
  • Перекладачі
  • Рибалка
  • Дайвінг

тури на Кубу

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner