Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Автобусний тур в Санкт-Петербург плюс Карелія, 7 днів

Автобусний тур в Санкт-Петербург плюс Карелія, 7 днів

Автобусний тур в Санкт-Петербург плюс Карелія

Дорогі друзі!

Ми не стоїмо на місці і відкриваємо для Вас нові горизонти! Саме тому підготували новинку сезону, місце яке підкорить ваші серця, восьме чудо світу - КАРЕЛІЯ! Гарний настрій, дружню атмосферу, корисні та цінні подарунки гарантуємо.

СЕНСАЦІЯ СЕЗОНУ 2019 - Санкт-Петербург і Карелія! 7 днів


Дати турів на 7 днів тут

 

ПРОГРАМА

ДЕНЬ 1

02:00 Виїзд з Херсона (Автовокзал*)
03:00 Виїзд з Миколаєва (Сіті Центр*)
04:30 Виїзд з Одеси (сел. Котовського**)
05:00 Виїзд з Одеси від Куликова поля (з боку Італійського бульвару. Кінцева 190 і 120 маршрутних таксі) комфортабельним автобусом (телевізор, відкидні сидіння, вай-фай, юсб зарядки, подушки, пледи, чай/кава/вода/соки/ снеки). Транзит по території України, Білорусі та Росії
11:30 Виїзд з Києва (парковка ТЦ Магелан***)
 
* - трансфер з Миколаєва/Херсона надається в тому випадку, якщо з цих міст їде не менше 7 осіб. В іншому випадку ми повертаємо туристам вартість проїзду рейсовим транспортом. Інформація про трансфер повідомляється не раніше, ніж за 7 днів до початку туру.
** - ттрансфер з селища Котовського надається в тому випадку, якщо в групі є туристи з Миколаєва/Херсона. Якщо таких немає, вся група зустрічається на Італійському бульварі
*** - вартість туру з Києва менше на 25$

ДЕНЬ 2

Оглядова екскурсія - Петропавлівська фортеця

Прибуття в Санкт-Петербург в першій половині дня. Зустріч з екскурсоводом.

Оглядова екскурсія по місту «Він був народжений імперської, стати столицею...». Екскурсія знайомить з історією граду святого Петра від заснування до наших днів, з прекрасними архітектурними ансамблями парадного центру Петербурга (Стрілкою Василівського острова, Університетської, Адміралтейської і Палацової набережними, Палацової і Сенатської площею, пам'ятником Петру I «Мідний вершник», Марсовим полем, ансамблем Смольного собору).

Екскурсія по території Петропавлівської фортеці. Перед вами постануть бастіони і куртини XVIII століття, найвища споруда міста – Собор Святих Петра і Павла, що є символом Санкт-Петербурга (зовнішній огляд), монетний двір, будівля в'язниці Трубецького бастіону – головної політичної в'язниці царської Росії.

Обід в кафе міста (може бути як до поселення в готель, так і після)
Прибуття в готель. Розміщення після 14:00. (Зручності в номерах)
Вільний час

ДЕНЬ 3

Петергоф

Сніданок за місцем проживання. Зустріч з гідом. Від'їзд на екскурсійну програму
 
Заміська екскурсія в головну приморську резиденцію Романових – Петергоф, що стала всесвітньо відомою «столицею фонтанів». «Парадиз», «Російська Версалия», «перлина мистецтв» так донині називають цей чудовий палацово-парковий ансамбль на березі Фінської затоки. У 2008 р. Петергоф був визнаний одним із 7 чудес Росії. Екскурсія по трасі «Велика Петергофська дорога – дорога імператорів та президентів» - по дорозі ви побачите Костянтинівський палац (державна резиденція президента Росії в Санкт-Петербурзі і Палац Конгресів), Палац Петра I в Стрельні, палацові садиби Знам'янка, Михайлівка, Олександрія. Екскурсія по Нижньому парку «Диво фонтанів Петергофа». Головною прикрасою парку, безперечно, є численні фонтани: Великий Каскад, фонтан Самсон, Піраміда, Сонце, «Римські» фонтани. Повернення в місто.

Обід в кафе міста. Вільний час в місті або повернення до місця проживання

* Також, в цей день дуже вдало можна відвідати екскурсію р. в Кронштадт. До 1983 року місто було закритим. Тепер же він радо приймає туристів. Проїзд по тунелю під Фінським затокою додає пригодницького відтінку в цю екскурсію, ну і звичайно Нікольський Морський собор назавжди залишиться у вашій пам'яті.
(факультативно - 500 руб. школьн./ 600 руб. дор.)
 
* У цей день, з самого ранку, можна відвідати каплицю Ксенії Петербурзької на Смоленському кладовищі. Ксенія Петербурзька (Блаженна) - одна з найбільш шанованих святих, російська православна свята, юродиевая. Після багаторічного народного шанування блаженна Ксенія Петербурзька була зарахована до лику святих у 1988 році на Помісному Соборі Російської православної церкви. Помічено, що всі прохання, звернені до цієї святої дійсно виконуються, головне щиро просити, молитися і вірити. Тому кожен день в самій каплиці і в її стін багато людей. (факультативно - 300 руб. дор./школьн)

ДЕНЬ 4

Вільний день.

Сніданок за місцем проживання. В цей день пропонуємо наступні програми на вибір:

Варіант I

СЕНСАЦІЯ ЦЬОГО СЕЗОНУ - чарівна КАРЕЛІЯ!

Тільки в нашому турі є можливість відвідати республіку, яка пов'язує Норвегію, Швецію, Фінляндію і Росію і яку по праву називають "краєм озер"!

Запрошуємо вас у чудову Карелію. Вам належить відвідати Гірський парк Рускеала — одну з головних визначних пам'яток Карелії. Ви побачите мальовничі пейзажі, заповнений ґрунтовими водами колишній кар'єр, мармуром якого облицьований Ісаакіївський собор, викладені підлоги Казанського собору, виготовлені підвіконня Ермітажу, обрамлені вікна Мармурового палацу і фасад Михайлівського замку! Рускеала є офіційним пам'яткою культурної спадщини в Росії. Парк неймовірно цікавий і манить туристів з усіх куточків своєю красою та унікальністю. Також Вас чекає огляд водоспадів «Ахвенкоски» і оглядова екскурсія про гостинного карельського міста Сортавала.

* Факультативна екскурсія "Карелія" - вартість 50 USD школьн./дор. (Екскурсія відбудеться при наборі групи від 20 чоловік, замовлення квитків при бронюванні туру)

Варіант II
Російський музей - Юсуповський палац
 
Пішохідна екскурсія «Ансамблі Невського проспекту». Ви познайомитеся з головними архітектурними ансамблями Невського проспекту: площа Мистецтв (Михайлівський театр, Михайлівський палац, будинок дворянського зібрання, пам'ятник А. С. Пушкіна) і площа Островського (Олександринський театр, пам'ятник Катерині II, вулиця Зодчого Россі)
Побуваєте на пішохідній вулиці «Мала Садова» де побачите незвичайні пам'ятники нового часу і відвідайте легендарний магазин купців Єлісєєвих.Тут можна придбати ексклюзивні подарунки своїм близьким або просто насолодитися його неповторною атмосферою.  
 
Екскурсія в Російський музей (Михайлівський палац) - перший в країні державний музей російського образотворчого мистецтва, заснований за Указом імператора Миколи II, побудований великим архітектором К. Россі, був одним із центрів світського життя Петербурга. Сьогодні, експозиція музею, одна з кращих колекцій російського образотворчого мистецтва від ікони до авангарду
 
Екскурсія в Юсуповський палац - знаменитий своїми парадними апартаментами, розкішними житловими покоями і пов'язаний з історією вбивства Распутіна. Ми з Вами відвідаємо колишні покої дворянського роду Юсупових, де досі панує атмосфера таємничого світу його ясновельможних власників. Все нагадує про незчисленні багатства, великосвітських прийомах і балах.
 
* Факультативно: Російський музей + Юсуповський палац вартість 1000 руб школьн./ 1200 руб. дор. (Екскурсія відбудеться при наборі групи від 20 осіб)

 

ДЕНЬ 5

Катерининський палац і парк (р. Пушкін)

 

Сніданок за місцем проживання. Зустріч з гідом. Поїздка в Царське Село (Пушкін) «маленьку літню столицю Росії». Екскурсія по трасі «За старою Царськосельській дорозі». Екскурсія в Катерининський палац. Ви побачите неповторні інтер'єри парадних залів, перлинами яких є всесвітньо відома відроджена Янтарна кімната і Великий зал «Світла галерея». Прогулянка по Катерининському парку, одному з найромантичніших творів паркового мистецтва 18 століття. Повернення в Санкт-Петербург.

Обід в кафе. Вільний час в місті або повернення до місця проживання
 
* Факультативна екскурсія в Павловськ
Слідуючи в Царське Село, неможливо залишити без уваги музей-заповідник Павловськ - один з найбільших у Європі, його площа складає 600 гектар. Екскурсія в р. Павловськ тільки по парку. Палац відвідується самостійно в залежності від черг. Вартість екскурсії 400 руб. школьн./ 500 руб. дор.
 
* Факультативна екскурсія «Вогні Петербурга»
Ввечері, коли місто запалить свої вогні, запрошуємо разом розвести мости Північної Перлини - Нічна оглядова екскурсія по місту з відвідуванням розлучення мостів - є візитною карткою Петербурга. 
Вартість 700 руб. школьн./ 800 руб. дор.

ДЕНЬ 6

Казанський собор - Ермітаж - Исаакиевский собор

Сніданок за місцем проживання
Звільнення номерів (речі в автобус). Зустріч з гідом
 
Автобусно-пішохідна прогулянка в центрі Санкт-Петербурга з відвідуванням Казанського собору (самостійне відвідування діючого собору), головного кафедрального собору міста освяченого на честь Казанської ікони Божої матері - покровительки російського воїнства. Собор - пам'ятник військової слави 1812 року, місце поховання великого російського полководця М. І. Кутузова
 
Екскурсія в Ісаакіївський собор (без підйому на колонаду) - Головний храм держави" – один з найбільш значних музеїв Росії. Він по праву вважається одним з кращих кафедральних соборів Європи. Собор займає четверте місце в світі за обсягом купола, після собору Св. Петра в Римі, собору Св. Павла в Лондоні і собору Св. Марії у Флоренції.
 
Екскурсія в один з найбільших музеїв світу – Ермітаж (парадні зали Зимового палацу і шедеври світового мистецтва)
 
* Факультативна екскурсія по річках і каналах. Запрошуємо в цей день поглянути на вже знайомий місто з води.
Вартість 500 руб. школьн./ 600 руб. дор.
 
Вільний час в центрі міста. Відправлення в Україну
 

ДЕНЬ 7

≈ 16:00 Прибуття в Київ
22:00 Прибуття в Одесу (ж/д Вокзал; сел. Котовського*)
≈ 23:30 Прибуття в Миколаїв (Сіті Центр**)
≈ 00:30 Прибуття в Херсон (Автовокзал**)
 
* - трансфер на селище Котовського надається в тому випадку, якщо в групі є туристи з Миколаєва/Херсона. Якщо таких немає, вся група висаджується на Італійському бульварі
** - трансфер в Миколаїв/Херсон надається в тому випадку, якщо з цих міст їде не менше 7 осіб. В іншому випадку ми повертаємо вартість проїзду рейсовим транспортом 
 
 
НАГАДУЄМО!
 • Туроператор залишає за собою право зміни програми із збереженням загального обсягу заявлених послуг
 • Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, дорожні пробки, стан дорожніх покриттів, роботу дорожньо-інспекційних служб, а також за дії/бездіяльність митних служб

 

  вартість туру включено:

 • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту
 • Харчування по програмі (3 сніданки, 3 обіди)
 • Проживання в 2-х, 3-х місцевих номерах із зручностями
 • Екскурсійне обслуговування (в тому числі і вхідні квитки)
 • Супровід представником фірми по всьому маршруту
 • Медична страховка
 • Реєстраційний збір
 • Бонуси, плюшки, дрібні приємності

У вартість туру не включено:

 • Витрати на додаткове харчування та екскурсії, не вказані в програмі
 • Особисті витрати туристів

  

ДОДАТКОВІ РЕКОМЕНДОВАНІ ЕКСКУРСІЇ:

 • Нічна оглядова екскурсія по місту з відвідуванням розлучення мостів - «Вогні Петербурга» - 700 руб. школьн./ 800 руб. дор.
 • Водна екскурсія по річках і каналах - 500 руб. школьн./ 600 руб. дор.
 • Каплиця Ксенії Петербурзької - 300 руб. дор./школьн.
 • Кронштадт - 500 руб. школьн./ 600 руб. дор.
 • Павловська (тільки парк, палац самостійно, в залежності від черг) - 400 руб. школьн./ 500 руб. дор.
 • Гатчина - 400 руб. школьн./ 500 руб. дор.
 • Юсупівський палац - 500 руб. школьн./ 600 руб. дор.

Ціни на екскурсії в рублях (RUR) (ціни вказані для орієнтиру, за фактом можливе підвищення цін у зв'язку з літнім сезоном)

 

 

тел. 098 468 63 63 ; 050 206 55 73

 

тури в Санкт-Петербург і Корелия

Автобусний тур в Санкт-Петербург плюс Карелія, 7 днів, все включено у вартість туру., виїзд з Одеси, Миколаєва, Херсона, Києва
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner