Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Тури Непал + Тибет

Тури Непал + Тибет

Тур Непал+Тибет , купити в Миколаєві

 

Набір в групові тури з російськомовним гідом по Тибету. Оформляємо перміти навіть для одного українського туриста в групі!
Є чоловіче підселення!

Тур «Шукаємо Священну Шамбалу»

Подорож Непал+Тибет (без гори Кайлас)

 

Ласкаво просимо в Непал – справжній священний рай, куди хочеться повертатися знову і знову! Туроператор "Вояж Люкс" пропонує до бронювання тури в Непал і Тибет . Йде набір в групові тури з російськомовним гідом по Тибету. Оформляємо перміти навіть для одного українського туриста в групі!

Груповий екскурсійний тур Непал - Тибет (тур 13 днів/ 12 ночей)

Дата Заїзду з 25.08 по 06.09.

Дата Заїзду з 22.09. з 04.10.

Дата Заїзду з 20.10. по 01.11.

Дата Заїзду з 17.11. по 29.11.

Дата Заїзду з 29.12. по 10.01.


Звартість туру — 1690 USD за особу + авіапереліт з України (Київ, Харків чи Донецьк).
Доплата за одномісний номер — 310 USD за годину


Програма туру:      

     

День 1
Прибуття в Катманду - столицю Непалу, в країну древньої культури, унікальних пам'яток та рідкісною за красою природи. Зустріч в аеропорту з гірляндами з квітів і трансфер в готель. Після невеликого відпочинку екскурсія до найдавнішої буддійської ступи Сваямбуднатх, на якій зображені звернені на всі чотири сторони світла очі Аді Будди (початкового Будди). Це один з найстаріших і найкрасивіших храмових комплексів долини Катманду і один із найдавніших буддійських храмів світу. Ступа побудована в найсприятливішому з точки зору астральних сил місці, на вершині зеленого пагорба, звідки відкривається мальовнича панорама Катманду. Ніч в готелі.
День 2
Екскурсії до Старої палацовій площі; до храму Кастамандап (одне з найдавніших дерев'яних будівель в світі, з яким і пов'язане походження назви непальської столиці); в будинок-храм живий незайманої Богині Кумарі; до пантеону храмового комплексу Пашупатінатх, який знаходиться на березі священної річки Багматі. Храм присвячений однією з інкарнацій Шиви в образі Пашупаті (Покровителя тварин). На території комплексу - священні лінгами, печери йогів. Ми побачимо обряди ритуального обмивання у водах річки, жертвопринесення та кремації. Екскурсія до буддійської ступи Боуднатх - однієї з найстаріших (VI століття) і великих в світі, є центром тибетського буддизму в Непалі. Навколо ступи побудовано кілька храмів і монастирів, які можна відвідати під час богослужінь. Ніч в готелі.
День 3
Переїзд Катманду (1300м) - Дулихел (1700).
Після сніданку переїзд в місто Дулихел (1700м.). По дорозі екскурсія р. в Бхактапур, знаходиться в 14 км від центру р. Катманду. Місто, заснований в 9 ст., краще інших зберіг свій первозданний вигляд і є справжнім музеєм під відкритим небом. Населення близько 70 тис. чол. Його неповторну архітектуру можна відчути пройшовши по королівських покоїв Палацу «55 вікон», старовинними вуличками і площами, побувавши біля храмів Ньятопола, Байравнат і на колишній головній площі міста Дьятатрея, де знаходяться індуїстські монастирі 15в. і знамените різьблене вікно Павлина.

День 4

Переїзд Дулихел (1700) - Джангму(2300м).
Після сніданку переїжджаємо через кордон Непалу і Тибету – Джангму, який є митним містом. На висоті 2300 метрів над рівнем моря, Джангму має м'який і вологий субтропічний клімат, який є рідкістю для Тибету. Ніч в гестхаузе.
День 5
Переїзд Джангму(2300м) - Шигадзе(3900м), 4 години.
Після сніданку переїжджаємо в Шигадзе (3900м), другий за величиною місто Тибету, розташований в мальовничій зеленій долині. Наш шлях лежить через Гімалаї, ми перетинаємо найвищі гори світу з півдня на північ. Фантастичні гірські серпантини, об'ємні пейзажі, снігові вершини і круті перевали. Цей день наповнений пригодами і экстримальными враженнями! Ніч в готелі.
День 6    Переїзд Шигатзе (3900м) - Лхаса(4050м), 5 годин.
З ранку відвідування монастиря Ташилунгпо ( у перекладі «все щастя і благополуччя зібрано тут») - діючої резиденції Панчен-лами, другий за значимістю фігурі, після Далай-лами. Монастир знаменитий гігантської мідної статуєю Будди Майтреї (26,7 м. у висоту). Павільйон Майтреии – справжнє Місце Сили. Затримається тут. Тут добре медитувати. Майтрея – Будда Майбутнього, месія, який прийде у наш світ перед настанням царства Шамбала. Культ Будди Майтреї оспівується в напрямку гелуг-ба. Майтрея – Бог любові, радості, від нього виходить божественна позитивна енергетика. Відчуйте це на собі, постоявши перед статуєю в молитві або медитації 5-10 хвилин. Обов'язково тричі пройдіть кору навколо статуї, торкаючись чолом до задньої частини трону Майтреї. Далі рухаємося в Лхасу. Ніч в готелі.
День 7
День в Лхасі. Екскурсії: Палац Потали. Храм Джоканг, вулиця Баргхор.
Після сніданку Ви почнете знайомство з Тибетом з символу Країни Снігів - Зимового палацу Далай-лам багатьох поколінь - Палацу Потала. Палац будувався з 641 р. по 17 ст. У палаці 999 розкішних кімнат. Звідси відкривається чудова панорама Лхаси. Відвідування одного з найдавніших монастирів Лхаси - Джокханг (17 ст.). Сюди приходять паломники з усіх куточків Тибету, щоб поклонитися священної статуї Будди Шак'ямуні, привезеної в Лхасу в 7 ст. Статуя сильна тим, що була висвітлена самим Буддою за життя! Енергетика, яка виходить від неї настільки потужна, що вважається великим благословенням перебувати в її полі. Кора навколо монастиря по вулиці сувенірів Баргхор, що володіє тибетської, непальської та індійської специфікою.
Після полудня відвідаємо Фабрику Тибетської медицини, де познайомимося з історією, сучасністю і чудесами тибетської медицини. Ніч в готелі.
День 8
День у Лхасі. Відвідування монастиря і печерного комплексу Бійок Йерпа.
Це найважливіше місце сили в Тибеті, де медитували Падмасамбхава, Атиша, цар Сронцзангампо та інші святі і вчителі Тибету. У печерному комплексі Бійок Йерпа Ви можете усамітнитися для медитації, відчути силу Тибету, побачити надзвичайно красивий гірський пейзаж, описаний в книгах Лобсанг Рампи, чернець Рампа навчався в цьому монастирі і літав тут на повітряних зміях! Увечері за бажанням можна прийняти традиційні тибетські оздоровчі процедури в тибетському СПА-центрі. Ніч в готелі.
День 9
Переїзд Лхаса(4050м) – озеро Ямдрок Цо - льодовик Карола – Пелкхор Чодэ - Гянтзе(3950м), 7 годин.
Після сніданку, подорож до одного з трьох Великих Священних озер Тибету Яндроуюнг-цхо. Яндроуюнг-цхо (Ямдрок цхо) високогірне озеро Ямдрок Цхо знаходиться на висоті 4488 метрів. Воно відоме завдяки своїм містичним властивостями, прогнозам і чаклунству. Гарне місце для глибокої медитації. Місце Сили Тибету.
Переїзд в місто Гьянтце (4040м), де відвідаємо монастир Пелкхор Чодэ. Монастир Пелкор Чоде являв собою комплекс з 15 монастирів трьох різних традицій, що саме по собі є рідкістю для тибетського буддизму. Тут знаходиться найбільша ступа Центрального Тибету – ступа Кумбум. У ній п'ять поверхів, безліч кімнат, статуй і вівтарів. «Кумбум» означає «десять тисяч», оскільки тут є 10000 зображень Будд, божеств і бодхисаттв. Ступа Кумбум – гарне місце для усамітнення і медитацій. Ми також побачимо зовні старовинний форт, побудований ще в 14 столітті. Форт розташований в центрі міста і ефектно вінчає скелястий пагорб заввишки кількасот метрів. Ніч в готелі.
День 10
Переїзд Гянтзе(3950м) - Тингри(4200м), 3-4 години.
Після сніданок переїзд в р. Тингри (4200м.) - тибетська місто біля підніжжя Евересту. Тингри це відправна точка для багатьох альпіністських експедицій на найвищу гору в світі. Ніч в гестхаузе.
День 11
Переїзд Тингри(4200м) - Катманду(1300м), 5-6 годин. Рано вранці виїзд через перевал Лалунг-Ла (5124 м) в невелике містечко Ниялам. З дороги, яка огинає територію величезного національного парку Сагарматха, добре видно Еверест (8848 м). По дорозі можливі зупинки: біля храму, збудованого на місці печери Міларепи; на перевалах і в невеликих тибетських селищах. Реальне життя тибетців, фантастичні краєвиди – все це Вам належить побачити. Переїзд до непальсько-тибетської кордоні Кодари через Жангму. Після оформлення документів, переїзд в Катманду. Ніч в готелі.
День 12 День в Катманду.
Вільний час для покупок і останніх прогулянок по древньому місту. Ніч в готелі.
День 13

Купівля сувенірів і виліт додому в Україну.

 

У вартість входить:

- послуги російськомовного гіда-екскурсовода в Непалі

- послуги російськомовного гіда-екскурсовода в Тибеті

- трансфер по програмі

- проживання в Катманду, Дулихел, Лхаса, Шигадзе, Гянтзе в готелях 3* (2-х місць. номера)

- проживання в Джангму і Тингри в готелях або гестхаузах (2-х місць. номера)

- включено сніданки в Непалі і Тибеті

- екскурсії по програмі, вхідні квитки

 

У вартість не входить:

- міжнародний авіапереліт в Катманду (з Харкова, Києва чи Донецька з 1 стикуванням у ОАЕ) від 760 USD/ чол

- непальська віза 25 USD/ чол (15 днів)

- тибетська віза і запрошення 110 USD/ чол

- медстраховка

- обіди та вечері в Непалі і Тибеті (15-30 USD у день)

- особисті витрати і напої

- оплата за дозвіл на фото та відео зйомку в храмах і монастирях Тибету

- всі інші витрати при непередбачених ситуаціях, пов'язаних зі стихійними лихами та форс-мажорними обставинами.

- чайові

 

Список необхідних речей:

- Непромокаємий взуття (підійдуть гірські або військові черевики, краще купити заздалегідь і трохи розносити до поїздки, в Тибеті можуть бути проблеми з розмірами).

- Максимально теплий спальник (комфорт -15С).

- Головний убір, рукавички, пов'язка на обличчя.

- Справжні сонцезахисні окуляри, які захищають від ультрафіолетового випромінювання.

- Крем від сонця з фактором захисту не менше 3.

- Ліки для особистого використання: від застуди, від отруєння, від проносу, лейкопластир (для мозолів).

- Улюблені продукти харчування в дорогу, наприклад, консерви, шоколад, сухарики.

- Ліки від гірської хвороби.

*Для приготування перміти потрібні такі документи: паспортна копія по електронній пошті + 2 кольорові фото паспортного розміру мінімум за три тижні до туру.
*При нельотну погоду, літаки не літають по маршруту Покхара-Джомсом-Покхара, тому ми радимо, щоб у туристів було в запасі 2-3 дні, після програми Джомсома.
*Приймаючої компанії обов'язково потрібен один цілий робочий день для отримання візи, перміти на відвідування Тибету.
*Не забудьте привезти 4 кольорові фото паспортного розміру для Тибету.

Тур Непал+Тибет , купити в Миколаєві

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner