Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Тури у Львів на 5 днів, плюс Карпати і замки

Тури у Львів на 5 днів, плюс Карпати і замки

Тур у Львів на 5 днів

Вартість туру 3400 грн\чол.

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії:

 У цьому турі Ви докладно ознайомитеся не тільки зі Львовом, на ознайомлення з якими у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також прокотитеся на екскурсію по замкам Львівщини та відвідайте Карпати.

Тур проводиться щосереди - неділю

У перші два дні Ви побачите Олеський, Золочівський, Підгорецький замки, прокотитеся Карпатським трамвайчиком, прогуляєтеся Скелями Довбуша. У наступні дні Вас чекають екскурсії по Львову в центральній частині міста, так і у віддалених від центру локаціях, за якими ви проїдете на автобусній екскурсії: "Львів Австрійський", "Церква Св. Юра", "Архітектурний комплекс площі Ринок", "Високий Замок", "Личаківський цвинтар". Пішохідні екскурсії у турі: "Львів - місто кави та шоколаду", "Підземелля Львова", "Хмільний Львів", "Елітний Львів", "Вуличками стародавнього міста".

Тур у Львів на 5 днів. Львів + Замки Львівщини + Карпати.

1 день (середа): Екскурсія "Замки Львівщини". - Поселення в готель.

2 день (четвер): Сніданок. - Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Скелі Довбуша"

3 день (п'ятниця): Сніданок. - Екскурсія "Львів - місто кави та шоколаду". – Екскурсія "Підземелля Львова". – Екскурсія "Хмільний Львів".

4 день (субота): Сніданок. – Автобусна екскурсія по Львову: Австрійський Львів, церква Св. Юрія, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль площі Ринок.

5 день (неділя): Виселення з готелю. - Сніданок. - Екскурсія "Елітний Львів". - Екскурсія "Вуличками стародавнього міста".

1 день

Екскурсія по Олеському, Підгорецькому та Золочівському замках

Виїзд зі Львова о 9:10

фото Олесскй замок фото Підгорецький замок
фото Золочівський замок
 

Екскурсія по Олеському замку

В XIV столітті це була давньоруська фортеця. Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком. У XV - XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований в дусі італійського Ренесансу. 1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян III Собеський, який пізніше часто проживав тут і зібрав багаточисленну колекцію витворів мистецтва. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.

Екскурсія по Золочівському замку

Замок збудований у XVII ст., як оборонна фортеця. В'їздова вежа, Китайський палац, Великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Століттями фортеця виконувала роль королівської резиденції, панської садиби, в'язниці, навчального закладу. Нині Золочівський замок - музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Тут є можливість відчути себе лицарем середньовіччя.

Екскурсія по Підгорецькому замку

Один із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який належав магнатам Жевуським. В замковий ансамбль входять-палац оточений ровом, костьол в стилі барокко (1752-1766), в'їздні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. Побудований на рівні найкращих зразків так званих "італійських" парків, він є найгарнішим і, можливо, єдиним в Україні парком такого типу. У Підгірцях оглянемо дерев'яну церкву Св. Михайла (1720) - пам'ятник народного творчості.
 

Поселення в готель

 

2 день

Сніданок в готелі

Карпатський трамвай і Скелі Довбуша

Виїзд зі Львова о 8.00

 

Вигода. Карпатський трамвайчик

Карпатський трамвайчик. Колись в Карпатах було прокладено досить багато вузькоколійних залізничних ліній. В основному їх будували для руху товарних поїздів, які вивозили деревину. Пасажирських ділянок руху тоді ще практично не було. Сьогодні паровоз і два вагончики курсують вузькоколійною залізницею від Вигоди до Горганів двічі на тиждень, перевозячи на роботу лісорубів. А між цим вузькоколійкою користуються і туристи. Отже, Карпатський трамвайчик запрошує всіх бажаючих прогулятися карпатськими стежками.

Печерний комплекс "Скелі Довбуша"

Унікальна пам'ятка історії та природи "Скелі Довбуша" знаходиться на висоті 668 м над рівнем моря. За переказами, у XVII-XVIII століттях тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс, названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша.

3 день

Сніданок в готелі

Екскурсія: Львів-місто кави та шоколаду

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Початок: пл. Данила Галицького
 

 

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Юрій-Франц Кульчицький першим взяв трофей 500 мішків таємничих зерен, якими, як вважали австрійські солдати, турки годують верблюдів. Так на території Австро-Угорщини з'явився запашний напій, через метрополію міцно прикипів і до місцевих традицій, і тепер запах кави стійко асоціюється у туристів з духом Львова.

Львівська майстерня шоколаду

Відвідавши Львівську майстерню шоколаду ви побачите як ллються шоколадні потоки, а спеціально навчені майстри виготовляють плитки і фігурки різних розмірів і смаків. А ще тут можна придбати шоколадні цукерки (42 види) з найрізноманітнішими начинками (мигдалем, кремом, цукатами...) з них 16 різновидів трюфелів.

Львів копальня кави кафе синя пляшка Львів
 

Копальня кави

В самому центрі Львова, на площі Ринок відкрили шахту, з якої видобувають каву! Тут ви спуститеся в підземелля і побачите як шахтарі занурюють кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють. Також тут облаштовано найбільше кафе Львова, де можна скуштувати філіжанку запашної кави.

"Під синьою пляшкою"

Кафе "Під синьою пляшкою" ретельно приховано у львівських двориках, але відвідати її, безумовно, варто, адже вона несе в собі дух Австро-Угорщини і є прототипом першого в Європі кафе.

Золотий Дукат

Особлива атмосфера кафе дуже подобається туристам. На вході Вас зустрічає кавовий лев і запрошує скуштувати кави за екзотичними рецептами але і за помірну ціну. В загадковому залі з дзеркальною стелею і секретними нішами, куди неодмінно хочеться заглянути, пахне карамеллю, квітами, смаженим хлібом, горіхами.

 

Львівські підземелля

Тривалість екскурсії: 12:00-14:30

Початок: 12:00 проспект Свободи, 18

 

 

Екскурсія по підземеллях Домініканського монастиря

В підземелля Домініканського монастиря знайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал з шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який був закладений 1270. Отже, маємо можливість пройтися колишніми князівськими апартаментами.

Екскурсія підземеллям костелу отців Єзуїтів

У трирівневому підземелля костелу отців Єзуїтів побачимо залишки побутової кераміки XVI ст. і фрески XVII ст. Цікавий експонат цього підземелля - різьблений саркофаг XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького з вибитою бічною стінкою. Однак у саркофазі ніхто ніколи не був похований.

Екскурсія по підземелля аптеки-музею

Аптека-музей приваблює багатьма унікальними експонатами - книгами зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцією медичних приладів, посуду, яким більше чотирьохсот років. У підземеллях облаштована справжня лабораторія середньовічного ученого-алхіміка.

Львівська Криївка

Заклад з оформленням польового укриття УПА, облаштований у підвалі одного з будинків на площі Ринок. Кухня - українська, польова. Страви подають у військовому посуді. Для того, щоб потрапити в заклад, потрібно знати патріотичне гасло-пароль "Слава Україні - Героям слава", а також вам запропонують випити чарку медовухи, щоб перевірити що ви не москаль. Для бажаючих постріляти тут є справжній тир.

 

Екскурсія Хмільний Львів

Тривалість екскурсії: 15:30-18:00

Старгород ресторан Старгород фото пивоварня фото

 

Театр Пива Правда

В самому серці Львова вариться хмільний напій. Відвідайте театр пива «Правда», який зустріне Вас великими залами на трьох поверхах, і місцем огляду процесу пивоваріння - просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

Пяная вишня

Зручно забігти на Площу Ринок в затишну забігайлівку «П'яна вишня», і неспішно спостерігати метушню галасливої площі з келихом найсмачнішої наливки. Повірте, ви залишите заклад в злегка приємно-розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятися духом Львова.

Дім легенд

Один з ресторанів мережі Local «Дім легенд» посідає належне місце у міфології Львова. Без походу до нього екскурсія здається неповною. У приміщенні безліч цікавих, привабливих для відвідувачів дрібниць, з яких складається повнота вражень туриста.

Кумпель

"Кумпель" - сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, набуваючи гарячих прихильників.

Королівська пивоварня

В тихому дворику центру міста варяться п'ять королівських сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі можуть бачити процес виготовлення напою.

Старгород новий ресторан-пивоварня

Це самий просторий ресторан центрального Львова. Вечорами п'ятниці «Старгород» пропонує розважальне шоу, з танцями, ситним вечерею, пивом, живою музикою.

У нас можна отримати флаєр на БЕЗКОШТОВНЕ пиво. Залишайтеся на вечірнє шоу щоб незабутньо весело завершивши день.
 

4 день

Сніданок в готелі

Автобусна екскурсія по Львову

Тривалість екскурсії: 8:30-13:30
Початок:
8:30 пл. Двірцева,1 (головний залізничний вокзал), 8:40 пл. Кропивницького (вхід до церкви Ольги та Єлизавети)

Під час екскурсії Вас чекає 5 виходів для ознайомлення з найцікавішими пам'ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

На початку ХХ століття імператор Австро-Угорщини Франц Йосиф I символічно заклав перший камінь під будівництво римо-католицького костелу Святої Єлизавети (Ельжбети).

Пам'ятник Степану Бандері

 

"Україна - понад усе!" Семиметровий С. Бандера на сторожі спокою львів'ян. А позаду - стелла української державності - 30-метрова тріумфальна арка на 4 колонах: перша - княжий період, друга - період козацтва, третя - період Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, четверта - сучасність України.

Собор Святого Юрія

 

Один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлина українського бароко. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Місце, з яким пов'язані імена Андрія Шептицького (Греко-Католицька церква), Волфганга Моцарта (реквієм), Юрія Кульчицького (кава).

Львів площа Ринок фото Ратуші фото площа Ринок
 

Центральна площа Львова

Площа виникла в князювання Лева Даниловича у другій половині XVII ст. як центр торговельного та суспільного життя міста. Лише дворяни і вище духовенство мали право будувати будинки вище трьох поверхів і розміщувати на фасаді більше трьох вікон на одному поверсі. Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова - економічного, політичного, культурного. Тут був ринок, який відвідували перси і англійці, турки і голландці, росіяни і французи.

Міська ратуша

Ратуша протягом свого існування була місцем розташування центральної міської влади Львова. На сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, відноситься до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів, є найвищою в Україні. Вхід на вежу відкрито: Ви можете насолодитися видами центральної частини Львова і розглянути поблизу механізм старих німецьких годин, які вміло ведуть відлік часу.

Давньогрецькі фігури на площі Ринок

1793 р. на пл. Ринок споруджено чотири фонтани - по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, в центрі чаші - статуя персонажу античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітріта, богиня полювання Діана і герой Адоніс. Фонтани на площі Ринок не є фонтанами в прямому сенсі цього слова - це колодязя. Вода з них не б'є, а витікає двома струменями.

Чорна кам'яниця

Побудована 1577 Петром Красовським у стилі ренесансу. Фасад і фланкуючі пілястри вкриті тесаним каменем. У Чорному будинку тепер знаходиться Львівський історичний музей. Свою назву Чорна кам'яниця отримала в XIX столітті за цілком прозаїчної причини: протягом століть свинцеві білила, якими покривали стіни, окислилися під дією повітря і світла і таким чином утворився її таємничий чорний колір.

Високий замок

Місце, де колись стояла середньовічна фортеця, оточена фортифікаціями. Місце, до якого йдеш вгору і вгору, орієнтуючись на синьо-жовтий прапор, який вічно тріпоче на вітрі. Місце, з якого найкраще видно весь Львів, і з якого розумієш - небо близько!

Личаківський цвинтар

Личаківський цвинтар - елітний європейський некрополь - останній притулок відомих і маловідомих, багатих і не дуже діячів культури, мистецтва, науки, управління тощо. Тих, хто пішов у вічність, починаючи з 1786 року. Тих, кому подбали про розкішних склепах, величних пам'яток і просто скромних хрестах. Тих, хто боровся за Україну і її волю вже у XXI столітті.
5 день

Сніданок в готелі, самостійна доставка багажу в камеру зберігання на ж.д. вокзал.
 

Австрійський Львів

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Початок: 10:00 проспект Свободи, Оперний театр

Оперний театр

Названий на честь славетної української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став одним з найбільш видатних споруд Львова, побудованих в кінці періоду, який в історії архітектури характеризується як "історизм" або "еклектика". Стилістично споруда відноситься до неоренесансну та необароко, присутні також елементи модерну.

Львівський Будинок вчених

Колишнє Національне (аристократичне, благородне, дворянське, графське, народне, Герхарда) казино (до 1939). Імпозантна рішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер'єрів поєднуються в будівлі зі сміливою конструкцією сходової галереї вестибюля. Інтер'єри будівлі часто використовувалися для кінозйомок, також там проводяться Львівські бали, традиція яких заснована ще в 1982 році.

Міський Палац Потоцьких

Яскравий зразок архітектури зрілого історизму, одна з найцікавіших архітектурних пам'яток Львова. Спроектував його французький архітектор Луї Д'овернь на замовлення графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).

Екскурсія: вуличками Львова

Тривалість екскурсії: 12:00-14:00

Початок: 12:00 проспект Свободи, пам'ятник Шевченка Т.

Ви побачите близько 50 видатних і розважальних місць Львова, пам'ятників, церков. Серед них: пам'ятник Т. Шевченка, Міцкевича А., Латинська Катедра, Вірменський кафедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідайте тематичні кафе і ресторани (Криївка, Дім Легенд, в Золотою Розою, театр пива Правда...)

фото пам'ятник Шевченку Кафедральний собор Львів
 

Латинський Собор

Латинський кафедральний собор - вважається чи не єдиною пам'яткою готичної архітектури древнього Львова. Храм побудований на місці, де в княжі часи стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Протягом століть собор неодноразово піддавався реставрації в результаті чого собор увібрав у себе риси декількох стилів починаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецессией.

Єдиний у Львові вірменський кафедральний собор

Унікальний пам'ятник (XIV-XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романо-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества. У дворі церкви розміщено вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI-XVII ст.) І дерев'яною каплицею "Голгофа" (XVIII ст.). Розташований на території історичного Львова, в тій його частині, де селилися вірмени.

Оригінальний Домініканський собор

Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) - греко-католицька церква у центральній частині Львова, у зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. Храм в 1990-х роках передано УГКЦ, і він був освячений в честь Пресвятої Євхаристії.

Преображенська церква

У центрі Львова, на місці монастиря отців Тринітаріїв, який не раз руйнувався пожежами та обстрілами, побудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898), храм побудований з використанням неокласицизму і бароко. Освяченій і відкритою для парафіян церква стала 1906 року. Важливо відзначити, що 1923 в цій святині вперше на західних землях України відбулася Божественна Літургія літературною українською мовою. Також цей храм першим повернули до Греко-католицької церкви в 1989 році.

Львівський міський Арсенал

Міський арсенал відразу привертає туристські погляди. І не даремно ... В середньовіччі тут тягнулася оборонна міська межа. Підвали служили в'язницею, а біля, в сусідському будинку, жив кат, який ходив в арсенал на роботу. Зараз тут у великих приміщеннях можна оглянути холодну та вогнепальну зброю світу, підвали зайняли численні лотки смачної їжі.

Тематичні ресторани міста

Мережа ресторанів Lokal вивела Львів на інший, більш високий рівень туристичної привабливості серед туристів, як українських, так і зарубіжних. Розповідь про вже легендарну «Криївку» чути по всій країні. «Масонська ложа» і «Під Золотою Розою» славляться оригінальної ціновою політикою і атмосферою. Ресторан «М'яса та справедливості» славиться хорошою кухнею. Галасливою, клубною атмосферою славиться «Лівий берег» і «Театр пива». Еротичністю - «Мазох». «Дім легенд» і «Гасова лампа», «Копальня кави» увібрали всі чари, приємні аромати і легенди прекрасного міста.

Сувенірний ринок Вернісаж

Подарунки це завжди приємно, львівські подарунки - приємно подвійно.

Проживання можливе в готелях :

НТОН, Арго, Екран, Вітан, Гетьман, Екотел, Український дворик.

 

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

- 2 виїзні екскурсії;

- 6 екскурсій по Львову;

- Проживання в готелі (двох - і тримісне розміщення);

- Сніданок в готелі;

- Супровід гіда-екскурсовода.

Додаткові послуги:

- При одномісному поселенні доплата 140 0грн.

- Додаткова ніч в готелі:

1. одномісний номер -700 грн;

2. двомісний номер - 700 грн;

3. тримісний номер - 1000 грн.

- Раннє заселення за додаткову плату;

- Камера зберігання готелю до і після заселення в номер;

- Після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з описом екскурсій і телефонами екскурсовода і служби підтримки туроператора.

Подарунок від туроператора:

Кольорова туристична карта Львова, де вказані найпопулярніші заклади, кафе і ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.

У вартість: тур у Львів на 5 днів НЕ ВХОДИТЬ:

- обід, вечеря;

- Особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;

- Страховий поліс (за бажанням);

- Вхідні квитки:

  • Олеський замок (дорослі/студенти/учні 45/15/9 грн.);
  • Підгорецький замок (дорослі/студенти/учні 30/30/9 грн.);
  • Золочівський замок (дорослі/студенти/учні 45/15/9 грн.);
  • Будинок вчених - дорослі/діти 30/15 грн.
  • Палац Потоцьких - всі 30 грн/
  • Личаківський цвинтар - дорослі/пільговий/фото і відеозйомка 40/30/10 грн.
  • Музей-аптека - дорослий/пільговий/дитячий 30/20/10 грн.
  • Підземелля Домініканського монастиря - дорослий/студентський/дитячий 20/15/10 грн.
  • Підземелля костелу отців єзуїтів - дорослий/дитячий 15/5 грн.

 

Початок екскурсійної програми: середа 9.00.

Закінчення екскурсійної програми: неділя 15.00.

 

050 206 55 73.  098 468 63 63 

Тури у Львів

Тури у Львів на 5 днів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner