Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Тури до Львова на 6 днів, плюс Карпати і замки

Тури до Львова на 6 днів, плюс Карпати і замки
У запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування та групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії по замкам Львівщини та в Карпати.

Тур проводиться щодня

У перший день Вас чекають дві екскурсії по центру міста: "Романтичний Львів", "Музеї Львова", наступні два дні у Вас заплановані виїзні екскурсії: "Золота підкова Львівщини", "Тустань і водоспад Кам'янка". Наступні три дні Ви повністю поринете в львівську атмосферу: в п'ятницю Ви вивчіть відомі кав'ярні Львова, прогуляєтеся підземеллями Львова і ввечері продегустуєте пиво в приватних броварнях Львова. В суботу Ви проїдете автобусом по пам'ятках, які розташовані у віддалених місцях Львова. В неділю заплановані екскурсії по центральній частині міста: "7 Чудес Львова", "Вуличками стародавнього міста".

 

Тур до Львова на 6 днів. Львів + Замки Львівщини + Карпати

1 день (вівторок):

 • 10:00-13:00 Екскурсія "Романтичний Львів" (початок: пл. Ринок).
 • 14:00-16:00 Екскурсія "Музеї Львова"
 • Поселення в готель

2 день (середа)

 • 8:00 Сніданок
 • 8:45-18:00 Екскурсія "Золота підкова Львівщини" (початок: пл. Ринок)

3 день (четвер)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-19:00 Екскурсія "Тустань і водоспад Кам'янка" (початок вул. Ринок)

4 день (п'ятниця):

 • 9:00 Сніданок
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Львів-місто кави та шоколаду" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Хмільний Львів"

5 день (субота):

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-14:00 Автобусна екскурсія по Львову: Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль площі Ринок (початок: пл. Кропивницького (церква Ольги та Єлизавети)).
 • 14:00-15:30 Екскурсія "Підземелля Львова"

6 день (неділя):

 • 9:00 Сніданок. Виселення з готелю
 • 10:00-13:00 Екскурсія "7 Чудес Львова" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Вуличками стародавнього міста"

У вартість туру ВХОДИТЬ:

- 2 виїзні екскурсії;

- 8 екскурсій по Львову;

- Проживання в готелі (двох - і тримісне розміщення);

- Сніданок в готелі;

- Супровід гіда-екскурсовода.

ОПИС ПРОГРАМИ:

1 день

Екскурсія Романтичний Львів

Тривалість екскурсії: 10:00-13:00

Початок: пл. Ринок, 1

 

Мазох кафе

Якщо ви хочете гострих відчуттів, то вам необхідно відвідати затишне кафе, яка носить ім'я відомого письменника Леопольда фон Захер-Мазоха. Він народився у Львові і хоча життєвий шлях закінчився в Німеччині, серце його належало Львову. Він говорив - "Жодних почуттів не залишається: їси, бо голодний, любиш бо жадаєш."

Костел Бернардинів

На цьому місці ви зможете перевірити щасливі в любові. Починаючи з XVII століття під годинником костелу зустрічаються закохані. Дехто може зауважити, що старовинний "Бернардин" поспішає на 5 хвилин. Але якщо ви, прийшовши на побачення не помітили цього - то ви насправді щасливі, тому що закохані не помічають плину часу.

Грецькі боги

Якщо ви хочете, щоб ваші почуття ніколи не вщухали, а фонтанували як фонтани, то попросіть грецьких богів, які вже давно оселились у Львові. Згідно з легендою, колись у давні часи серце міста - площа Ринок - залишилася без води. Але грецькі боги відчували любов городян до них і в знак подяки повернули воду у вигляді вишуканих фонтанів.

 

Італійський дворик

Цей дворик був створений італійським майстром в ХVI столітті. З ним пов'язана романтична історія таємного кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казмири. Прийшовши сюди і прислухаючись до тиші дворику, ви зможете почути шепіт закоханих.

Лавка для закоханих

Ця лавка прикрашає наше місто не так давно. Вона була створена 10 майстрами "Товариства Залізного Лева". Разом з лавкою народилася і легенда - якщо закохана пара візьметься за руки і одночасно сяде на лавку, то їх любов буде щасливим і довгим. Лавку тримають два леви, що охороняють закоханих. Зазвичай лавка не пустує - закохані шукають тут своє щастя.

Балкон закоханих

Легенда говорить, що колись польський король побачив у цьому вікні чарівну красуню. Король не помітив, як мережі любові полонили його. Постоявши на цьому місці, ви зможете відчути струменя нестримної любові.

13:00-14:00 обід

Екскурсія: Музеї Львова

Тривалість екскурсії: 14:00-17:00

Початок: пл. Ринок, 1

Львівський історичний музей (італійський дворик)

Один з найбагатших музеїв України, налічує у своїх фондах близько трьохсот тисяч експонатів. Золотарство багатьох європейських країн представлено високохудожніми виробами світського і культового призначення з використанням дорогоцінних каменів. Вражає оригінальністю перстень роботи німецького майстра XVII століття, який маги використовували для спілкування з потойбічним світом. Історичні коштовності (меблі, картини, годинники) підкреслюють архітектурну вишуканість інтер'єру королівських залів.

Львівський музей історії релігії

Установа культури, в якій за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій, діяльність церковних організацій. Експозиція музею розміщена в будівлі Домініканського монастиря ХІV - XVIII ст. Концерти органної музики, які організовує музично-просвітницький відділ, відбуваються у великому виставковому залі колишньої трапезної монастиря.

Музей мистецтва давньої української книги

Книговедческий музей і дослідний центр у Львові, самостійний відділ Львівської галереї мистецтв. Експозиція музею складається з чотирьох залів: два перших зали постійної експозиції розповідають про російських книги XV-XVIII ст. Тут є рукописи та інкунабули, першодруковані книги, експозиція висвітлює історію друкарень, що існували на території України.

 

Львівський міський арсенал

Це яскрава пам'ятка фортифікаційно-оборонних споруд міста Лева. Це фортифікаційна споруда є зразком оборонної архітектури епохи Ренесансу у Львові. У музеї "Арсенал" експонується виставка різноманітної зброї більше тридцяти країн світу. Музей зброї пропонує відвідувачам здійснити історичний екскурс у минуле та ознайомитися з численними зразками холодної та вогнепальної зброї. Крім того, в музеї представлена яскрава колекція орденів і посуду, на якій зображені різні військові атрибути.

Музей Палаццо Бандінеллі

Кам'яниця Бандінеллі - пам'ятник львівської ренесансної архітектури кінця XVI-XVII ст. Назва походить від прізвища власника будинку в XVII ст. Роберто Бандінеллі. Він започаткував тут класичну пошту європейського зразка. Фасад палаццо прикрашений рельєфними зображеннями дельфінів, християнським символом віри і спасіння, популярним у мистецтві XVII - XVIII ст.
 

Поселення в готель
 

2 день


Сніданок в готелі

Екскурсія замки Львівщини

Виїзд зі Львова о 9:10

фото Олесскй замок фото Підгорецький замок
фото Золочівський замок
 

Олеський замок

В XIV столітті це була міцна староруська фортеця. Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком. У XV - XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований в дусі італійського Ренесансу. 1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян III Собеський, який пізніше часто проживав тут і зібрав багаточисленну колекцію витворів мистецтва. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.

Золочівський замок

Побудований XVII ст., як оборонна фортеця. В'їздова вежа, Китайський палац, Великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Століттями фортеця виконувала роль королівської резиденції, панської садиби, в'язниці, навчального закладу. Нині Золочівський замок - музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Тут є можливість відчути себе лицарем середньовіччя.

Підгорецький замок

Один із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який належав магнатам Жевуським. В замковий ансамбль входять-палац оточений ровом, костьол в стилі барокко (1752-1766), в'їздні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. Побудований на рівні найкращих зразків так званих "італійських" парків, він є найгарнішим і, можливо, єдиним в Україні парком такого типу. У Підгірцях оглянемо дерев'яну церкву Св. Михайла (1720) - пам'ятник народного творчості.
 

3 день

Сніданок в готелі

Екскурсія Карпатський трамвайчик та Скелі Довбуша

Виїзд зі Львова 8:00

 

Поїздка Карпатським трамвайчиком

Колись в Карпатах було прокладено досить багато вузькоколійних залізничних ліній. В основному їх будували для руху товарних поїздів, які вивозили деревину. Пасажирських ділянок руху тоді ще практично не було. Сьогодні паровоз і два вагончики курсують вузькоколійною залізницею від Вигоди до Горганів двічі на тиждень, перевозячи на роботу лісорубів. А між цим вузькоколійкою користуються і туристи. Отже, Карпатський трамвайчик запрошує всіх бажаючих прогулятися карпатськими стежками.

Печерний комплекс Скелі Довбуша

Легенди розповідають про золото, яке нібито заховав тут Олекса Довбуш, про печеру з великим каменем, що відсувається від заповітного слова, про стародавній скельний монастир і "руському шляху" в Європу. Вся скельна колекція знаходиться в розкішному лісі, де під ногами стелиться м'який мох і зачаровують химерно переплетені корені дерев. Купи каміння створюють незвичайну акустику. Однак вам не захочеться порушувати тишу, щоб не зруйнувати відчуття єднання вічності і юності.

 

4 день

Сніданок в готелі

Екскурсія: Львів - місто кави та шоколаду

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Початок: пл. Данила Галицького

 

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Юрій-Франц Кульчицький першим взяв трофей 500 мішків таємничих зерен, якими, як вважали австрійські солдати, турки годують верблюдів. Так на території Австро-Угорщини з'явився запашний напій, через метрополію міцно прикипів і до місцевих традицій, і тепер запах кави стійко асоціюється у туристів з духом Львова.

Львівська майстерня шоколаду

Відвідавши Львівську майстерню шоколаду ви побачите як ллються шоколадні потоки, а спеціально навчені майстри виготовляють плитки і фігурки різних розмірів і смаків. А ще тут можна придбати шоколадні цукерки (42 види) з найрізноманітнішими начинками (мигдалем, марцыпаном, цукатами...) з них 16 різновидів трюфелів.

.

Львів копальня кави кафе синя пляшка Львів
 

"Під синьою пляшкою"

Кафе "Під синьою пляшкою" ретельно приховано у львівських двориках, але відвідати її, безумовно, варто, адже вона несе в собі дух Австро-Угорщини і є прототипом першого в Європі кафе.

Золотий Дукат

Особлива атмосфера кафе дуже подобається туристам. На вході Вас зустрічає кавовий лев і запрошує скуштувати кави за екзотичними рецептами але і за помірну ціну. У загадковій залі з дзеркальною стелею і секретними нішами, куди неодмінно хочеться заглянути, пахне карамеллю, квітами, смаженим хлібом, горіхами.

Екскурсія: Підземелля Львова

Тривалість екскурсії: 12:00-14:30

Початок: 12:00 проспект Свободи, 18

 

Після екскурсії, яка нас окрилила, ми спустимося з небес на землю, навіть нижче - під землю. Звичайно, всі 100 кілометрів підземних ходів, які досліджували вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

 

 

Підземелля Домініканського монастиря

В підземелля Домініканського монастиря знайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал з шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який був закладений 1270. Отже, маємо можливість пройтися колишніми князівськими апартаментами.

Підземелля костелу отців Єзуїтів

У трирівневому підземелля костелу отців Єзуїтів побачимо залишки побутової кераміки XVI ст. і фрески XVII ст. Цікавий експонат цього підземелля - різьблений саркофаг XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького з вибитою бічною стінкою. Однак у саркофазі ніхто ніколи не був похований. Замислимося про вічне?

Аптека-музей

Аптека-музей приваблює багатьма унікальними експонатами - книгами зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцією медичних приладів, посуду, яким більше чотирьохсот років. У підземеллях облаштована справжня лабораторія середньовічного ученого-алхіміка.

Копальня кави

Забудьте все, що ви знали про вирощування кави. У Львові його добувають в шахті. І ви можете потрапити в самий вир виробництва безперешкодно. Копальня кави - креативне заклад в центрі міста Лева, яке пропонує гостям міста незвичайний погляд на традиційний напій бадьорості - кави. Спробуйте кави в Копальні кави - і ви переконаєтеся, що такого напою немає більше ніде у світі.

Криївка

Оригінальна посуд, справжні повстанські традиції, мелодійні і щирі українські пісні і неймовірно смачна українська кухня. Все це ви знайдете в оригінальному закладі, вже відомий в усьому світі - «Криївка». Щоб потрапити всередину, потрібно знати патріотичний лозунг. А щоб добре провести час у повстанському схроні необхідно взяти з собою гарний настрій. Тут ви зможете спробувати хмільної медовухи, і перевірити свою влучність у тирі, а також взяти участь в театральній постановці «злови москаля».

 

Екскурсія Хмільний Львів

Тривалість екскурсії: 15:30-18:00

Старгород фото пивоварня фото

 

Театр Пива "Правда"

В самому серці Львова вариться хмільний напій. Відвідайте театр пива «Правда», який зустріне великими залами на трьох поверхах, і місцем огляду процесу пивоваріння - просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

П'яна вишня

Зручно забігти на Площу Ринок в затишну забігайлівку «П'яна вишня», і неспішно спостерігати метушню галасливої площі з келихом найсмачнішої наливки. Повірте, ви залишите заклад в злегка приємно-розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятися духом Львова.

Дім легенд

Один з ресторанів мережі Local «Дім легенд» посідає належне місце у міфології Львова.

Кумпель

"Кумпель" - сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, набуваючи гарячих прихильників.

Королівська пивоварня

В тихому дворику центру міста варяться п'ять королівських сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі можуть бачити процес виготовлення напою.

Ресторан-пивоварня "Старгород"

Це самий просторий ресторан центрального Львова. Вечорами п'ятниці «Старгород» пропонує розважальне шоу, з танцями, ситним вечерею, пивом, живою музикою, і відчуттям свята кінці.

У нас можна отримати флаєр на БЕЗКОШТОВНЕ пиво. Залишайтеся на вечірнє шоу щоб незабутньо весело завершивши день.
 

5 день

Сніданок в готелі

Автобусна екскурсія по Львову

Тривалість екскурсії: 8:30-13:30

Початок: 8:30 пл. Двірцева,1 (головний залізничний вокзал), 8:40 пл. Кропивницького (вхід до церкви Ольги та Єлизавети).

Під час екскурсії Вас чекає 5 виходів для ознайомлення з найцікавішими пам'ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

Тепер єдина псевдоготичні церква міста належить греко-католицькій громаді, але в 1911 р. вона належала римо-католикам. На її відкриття приїжджав імператор Австро-Угорщини в честь дружини якого назвали церкву.

Пам'ятник Степану Бандері

І хоча серед естетів ще не стихли розмови про спірному пам'ятнику одіозної постаті лідера ОУН, пам'ятник зустрічає нас недалеко від вокзалу кличе пластикою, лідерським поглядом.

Собор Святого Юра

До повернення в Київ греко-католицької резиденції, собор святого Юра побудований у 18-му ст., Був головним архієрейським будинком конфесії. Барокова витончена церква на пагорбі -безсумнівна прикраса міста.

Центральна площа Львова

Львів площа Ринок фото Ратуші
 

Тут можна зустріти всіх: бездомного, продає журнали, мера, який сидить у кафе поруч. Усмішки, дитячі захоплені вигуки, трамвайний передзвін, архітектурні родзинки, все це абсорбувала Площа Ринок, - центральний вузол історичної частини Львова.

Міська ратуша

Незважаючи на історичну та адміністративну цінність, міська ратуша виконує ще ряд інших функцій. Це годинник, оглядовий майданчик, також в її внутрішньому дворику проводяться фестивалі.

Давньогрецькі фігури на площі Ринок

Раніше на місці восьмигранних чаш-фонтанів прикрашених давньогрецькими кам'яними статуями богів стояли колодязі, в яких торговки освіжали овочі на продаж, купці напували коней.

Чорна камениця

У Львові будинки називали іменами власників, або на честь знаменних подій пов'язані з ними. Чорний будинок (1577) часто міняв назву і власників Київська (Андрій з Києва), Лоренцовича, Анчевських. Але остаточне назва будівлі закріпилася за почорнілі від свинцевих білил стіни.

Високий замок

Найвища романтична точка Львова, улюблене місце закоханих. Підніміться звивистими стежками на саму вершину пагорба насипаного в честь Люблінської унії, і подаруйте вашій половинці місто Лева.

Личаківський цвинтар

Коли в 1786 році відкрилося тоді ще нове Личаківський цвинтар, це викликало нерозуміння городян, адже всі звикли ховати рідних навколо церков, і епідеміологічна ситуація в місті була катастрофічною, і Личаківський цвинтар повинно було перешкодити поширенню холери і чуми. Архієпископам доводилося своїм прикладом заохочувати городян, заповідаючи поховати себе там.

6 день

Сніданок в готелі, самостійна доставка багажу в камеру зберігання

Екскурсія: Елітний Львів

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Початок: 10:00 проспект Свободи, Оперний театр

Оперний театр

Названий на честь славетної української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став одним з найбільш видатних споруд Львова, побудованих в кінці періоду, який в історії архітектури характеризується як "історизм" або "еклектика". Стилістично споруда відноситься до неоренесансну та необароко, присутні також елементи модерну.
 

Будинок вчених

Колишнє Національне (аристократичне, благородне, дворянське, графське, народне, Герхарда) казино (до 1939). Імпозантна рішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер'єрів поєднуються в будівлі зі сміливою конструкцією сходової галереї вестибюля. Інтер'єри будівлі часто використовувалися для кінозйомок, також там проводяться Львівські бали, традиція яких заснована ще в 1982 році.

Палац Потоцьких

Яскравий зразок архітектури зрілого історизму, одна з найцікавіших архітектурних пам'яток Львова. Спроектував його французький архітектор Луї Д'овернь на замовлення графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).

Екскурсія: Вуличками древнього міста

Тривалість екскурсії: 12:00-14:00

Початок: 12:00 проспект Свободи, пам'ятник Шевченка Т.

Ви побачите близько 50 видатних і розважальних місць Львова, пам'ятників, церков. Серед них: пам'ятник Т. Шевченка, Міцкевича А., Латинська Катедра, Вірменський кафедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідайте тематичні кафе і ресторани (Криївка, Дім Легенд, в Золотою Розою, театр пива Правда...)

фото пам'ятник Шевченку Кафедральний собор Львів
 

Латинська Кафедра

Латинський кафедральний собор - вважається чи не єдиною пам'яткою готичної архітектури древнього Львова. Храм побудований на місці, де в княжі часи стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Протягом століть собор неодноразово піддавався реставрації в результаті чого собор увібрав у себе риси декількох стилів починаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецессией.

Вірменський кафедральний собор

Унікальний пам'ятник (XIV-XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романо-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества. У дворі церкви розміщено вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI-XVII ст.) І дерев'яною каплицею "Голгофа" (XVIII ст.). Розташований на території історичного Львова, в тій його частині, де селилися вірмени.

Домініканський собор

Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) - греко-католицька церква у центральній частині Львова, у зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. Храм в 1990-х роках передано УГКЦ, і він був освячений в честь Пресвятої Євхаристії.

Міський Арсенал

Міський арсенал відразу привертає туристські погляди. І не даремно ... В середньовіччі тут тягнулася оборонна міська межа. Підвали служили в'язницею, а біля, в сусідському будинку, жив кат. Кат ходив в арсенал на роботу. Зараз тут у великих приміщеннях можна оглянути холодну та вогнепальну зброю світу. Підвали зайняли численні лотки смачної їжі.

Ресторації мережі Lokal

Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична "Криївка", вишукані "Масони", солодка "Майстерня шоколаду", смачна "М'яса та справедливості", еротичний "Мазох", яскрава "Гасова лампа", галасливий "Лівий берег", загадковий "Дім легенд", підприємницький єврейський ресторан "Під Золотою Розою", ароматна "Копальня кави".

Сувенірний ринок "Вернісаж"

"Ах, вернісаж, ах, вернісаж..." І портрети, і пейзажі, і різні сувеніри на будь-який смак для себе, рідних, близьких. Тут Ви обов'язково знайдете щось особливе, яке потім Вам буде нагадувати: "Це зі Львова".

Проживання:

в готелі "НТОН";

або в готелі "Арго";

якщо в цих готелях немає місць можливе розміщення в готелях: Екран, Вітан, Гетьман, Екотел, Український дворик.

 

10 екскурсій: 2 виїзні + 1 автобусна + 7 пішохідних

 
У вартість туру ВХОДИТЬ:

- 2 виїзні екскурсії;

- 8 екскурсій по Львову;

- Проживання в готелі (двох - і тримісне розміщення);

- Сніданок в готелі;

- Супровід гіда-екскурсовода.

Додаткові послуги:

- При одномісному поселенні доплата 1500 грн.

- Додаткова ніч в готелі:

1. одномісний номер - 700 грн;

2. двомісний номер - 700 грн;

3. тримісний номер - 1000 грн.

- Раннє заселення за додаткову плату;

- Камера зберігання готелю до і після заселення в номер;

- Після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і телефонами екскурсовода і служби підтримки туроператора.

Подарунок від туроператора:

Кольорова туристична карта Львова, де вказані найпопулярніші заклади, кафе і ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.

 

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

- обід, вечеря;

- Особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;

- Страховий поліс (за бажанням);

- Вхідні квитки:

 • Львівський історичний музей (італійський дворик) (дорослі - 10 грн. пільговий - 5 грн.);
 • Львівський міський арсенал (дорослі - 30 грн. пільговий - 10 грн.);
 • Львівський музей історії релігії (дорослі - 30 грн. пільговий - 10 грн.);
 • Музей Палаццо Бандінеллі (дорослі - 30 грн. пільговий - 10 грн.);
 • Олеський замок (дорослі-45 грн., студенти 15 грн., учні 9 грн.);
 • Підгорецький замок (дорослі та студенти 30 грн., учні 9 грн.);
 • Золочівський замок (дорослі-45 грн., студенти 15 грн., учні 9 грн.);
 • Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.
 • Палац Потоцьких - 30 грн. (1 поверх), 30 грн. (2 поверх);
 • Личаківський цвинтар - 40 грн., пільговий - 30 грн., фото і відеозйомка - 10 грн.
 • Музей-аптека -дорослий - 30 грн, пільговий-20 грн., дитячий 10 грн.
 • Підземелля Домініканського монастиря - 20 грн., студентський - 15 грн., дитячий - 10 грн.
 • Підземелля костелу отців єзуїтів - 15 грн., дитячий - 5 грн.

Початок екскурсійної програми: у вівторок 10.00.

Закінчення екскурсійної програми: в неділю 15.00.

050 206 55 73, 098 468 63 63

 

Тури у Львів

Тури до Львова на 6 днів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner