Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Тижневий тур у Львів + Карпати і замки

Тижневий тур у Львів + Карпати і замки

 

 

Тур на тиждень до Львова

Вартість туру 4900 грн.\чол.

Десять екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії:

Тур для тих, хто хоче дізнатися про Львів майже все, а також прокататися на деньок в Карпати та по замках Львівщини.

Тур проводиться щодня

Тиждень у Львові - це особливий відпочинок. За цей короткий час ви зможете відчути себе справжнім львів'янином. Ви дізнаєтеся про львів все, тому що відвідайте 10 тематичних екскурсій по місту, і тільки 1 з них буде автобусної. А ще в цей тиждень ми двічі будемо виїжджати за межі міста Лева для подорожей по області. Вирушимо в загадкові куточки Карпат, покатаємося на історичному гірському транспорті, а також вирушимо до величних замків Західної України. Кава і шоколад, містичні підземелля і розкішні вілли, вузькі вулички і романтичні кафе - з нами ви вдихнете Львів повною груддю.

Тур на тиждень до Львова. Львів + Замки Львівщини + Карпати

1 день (понеділок): Екскурсія "Вілли Львова". – Екскурсія "Єврейський Львів". – Поселення в готель.

2 день (вівторок): Сніданок. – Екскурсія "Романтичний Львів". – Екскурсія "Музеї Львова".

3 день (середа): Сніданок. – Екскурсія "Золота підкова Львівщини".

4 день (четвер): Сніданок. – Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Скелі Довбуша".

5 день (п'ятниця): Сніданок. – Екскурсія "Львів-місто кави та шоколаду". – Екскурсія "Підземелля Львова". – Екскурсія "Хмільний Львів".

6 день (субота): Сніданок. – Автобусна екскурсія з 5 обозрительными виходами.

7 день (неділя): Виселення з готелю. – Сніданок. – Екскурсія "Елітний Львів". – Екскурсія "Вуличками стародавнього міста".

 

 

1 день

Екскурсія "Вілли Львова"

Тривалість екскурсії: 10:00-13:00

Початок: вул. Мельника, 18

 
Вілли Львова тижневий тур у Львів

Вілла Франца Йосифа

У народі цей будинок називають віллою гіпсових королів. А все тому, що побудована вона була на честь вдови Йосифа Франца Юзефи, яка була спадкоємицею гіпсової фабрики. Автор проекту - Ян Перос. Дата зведення - 1893. На жаль, досі від розкоші вілли не залишилося майже нічого. Їй довелося пережити так звану націоналізацію і розпрощатися з величчю. Сьогодні тут знаходиться лікарсько-фізкультурний диспансер.

Палац Бєльських

У цій будівлі гармонійно поєднуються строгість і аристократизм, модерн і неокласицизм. Архітектор споруди - Іван Багенский. Будинок зводився для графів Бєльських. Але незабаром після зведення приміщення розділили навпіл, частину віддавши Союзу письменників УРСР. А ще тут були і гуртожиток кредитно-фінансового технікуму, і Обласної Межсоюзной будинок самодіяльного творчості, і Будинок вчителя, і Педагогічний музей.

Палац Сапегів

Приклад французького бароко XVII століття. Ажурні металеві ворота, розкішна архітектура - всі ці деталі були дивиною для тих часів, коли зводився палац. Тому городяни називали його «чарівною скринькою». Це був дуже дорогий проект, особливо якщо порівняти розміри Палацу Сапегів і Палацу Потоцьких, та їх будівельну вартість. Сьогодні в стінах Палацу Сапегів розташоване обласне Товариство охорони пам'яток історії та культури.

Цитадель

Це особливе місце. Його площа становить 30 гектарів. Багато знають як Цитадель готель. Але громадськість прагне зробити це місце історико-архітектурним музеєм «Львівська Цитадель». Тут збереглися археологічні об'єкти дохристиянського періоду. Тут можна побачити єдиний оригінальний в Україні комплекс фортифікаційних укріплень середини XIX століття. А в роки Другої світової війни тут був свій «Освенцим» - концентраційний табір " Шталаг-328 «Tsutadell». Після закінчення війни поблизу знаходили величезні ями з кістками. Історія Цитаделі вражає.

Музей Михайла Грушевського

Музей був відкритий в 1995 році. Його експозиція складається з шести виставкових залів першого Президента України Михайла Грушевського. Особлива гордість - особисті речі та рукописи Грушевського, а також його листи і фотографії. Нарешті, обов'язково треба подивитися і в вікна музею. Саме під будівлею Музею Михайла Грушевського розташований президентський парк, який засаджували і продовжують засаджувати всі Президенти України.

Вілла Івана Франка

У цьому будинку Іван Франко разом з родиною жив у 1902 - 1916 роках. Тобто провів останні роки свого життя у Львові. Особливий інтерес представляє інтер'єр приміщення. Письменник не жив у розкоші. Проста меблі, пічне опалення, ніякого дорогого декору. Сьогодні у стінах вілли працює музей І. Франка, а перед входом стоїть погруддя Великого Каменяра.

13:00-14:00 обід

Екскурсія "Єврейський Львів"

Тривалість екскурсії: 14:00-17:00

Початок: пл. Ринок, 1

Єврейський квартал

У місті Лева таких єврейських кварталів було два: бідний і багатий. Кажуть, до 1939 року третю жителів Львова були євреї. В рамках екскурсії ми побачимо старий єврейський квартал, що знаходиться між вулицями Сербської, Давньоєврейської та Братів Рогатинців. А також торкнемося історичного фрагмента стіни ренесансної синагоги «Золота Роза», яку нацисти знищили в 1942 році.

Синагога Золота Роза

Історія ренесансної синагоги «Золота Роза» пов'язана з неймовірною історією про чарівній жінці Троянду, яка допомагала бідним та калікам. Її жертовність допомогла євреям зберегти свою святиню від знесення єзуїтами. Після чого красуня померла. Що сталося з Трояндою, ніж вона пожертвувала заради синагоги і чому єврейська синагога в перший день свого відкриття опинилася під загрозою - почуєте у нашому екскурсі.

Площа синагог

За міським арсеналом колись стояли три синагоги. Перша, сама стара, збудована ще 14-м столітті. Друга з'явилася на її місці - Бейт-Мидаш (Будинок навчання), Велика міська синагога. Третя - "Тур Захав" ("Золота Роза"). А загалом у Львові було більше сотні синагог. Кажуть, до Другої світової війни у Львові було близько тридцяти синагог, на сьогодні вціліли лише дві: «Янкель Янцер Шуль» у стилі історизму та сецесії, і «Цори Ґильод» з оригінальним декором. Сьогодні у Львові планують відновити так зване «Площа синагог» в центрі міста, щоб зберегти історичний дух тих часів, коли тут були розміщені єврейські святині.

Синагога "Цори Ґильод"

Це будівля важко не помітити. Великі вікна з арками відразу привертають увагу. Гармонійно доповнюють зовнішній образ святині елементи декору в стилі сецесії. Також саме на цьому будинку до недавнього часу була оригінальна настінний розпис майстра Максиміліана Куґеля. Але після ремонтно-реставраційних робіт її пошкодили. У 1989 році святиню передали львівській єврейській громаді "Бейс Аарон ве Ісраель".

Поселення в готель
2 день

Екскурсія "Романтичний Львів"

Тривалість екскурсії: 10:00-13:00
Початок: пл. Ринок, 1

 

Мазох кафе

Це незвичайне заклад з особливими поглядами на почуття і пристрасть. Кафе назване на честь відомого письменника, родом зі Львова, Леопольда фон Захер-Мазоха. У його стінах можна не тільки смачно поїсти і випити гарячих напоїв, але і подивитися на свою пристрасть і почуття з іншого боку. Заінтриговані? Львів відкриє вам навіть самі еротичні секрети.

Костел Бернардинів

Архітектура будівлі зачаровує з першого погляду. Як і легенди, якими оповиті стіни костелу. Придивіться до старовинних годинників на будівлі. Ви помітили, що вони поспішає на 5 хвилин? Якщо ні, тоді ви - закоханий чоловік, який не звертає уваги на швидкоплинність часу. Коли і чому годинник стали поспішати, ви дізнаєтеся під час екскурсії.

Грецькі боги

Фонтани на площі Ринок - улюблене місце зустрічі закоханих львів'ян та гостей міста. Тому що очолюють фонтани величні скульптури грецьких богів. А богам під силу все. Навіть розпалити ваші почуття, якщо ви цього захочете. Придивіться до грецьких фонтанів. І не забудьте загадати бажання - воно обов'язково збудеться. Принаймні, так кажуть львівські легенди.

 

Італійський дворик

Чуєте, як шепоче вітер? Насправді це польський король Ян Собеський зізнається у своїх почуттях французької красуні Марії Казмири. Їх почуття були таємними, але від того не менш сильними. Чому любов поляка і француженки причаїлося в Італійському дворику, створеному в ХVI столітті, запитайте під час нашої екскурсії. Відповідь вас здивує.

Лавка для закоханих

Десять талановитих і працьовитих кузнєцов "Товариства Залізного Лева" працювали над створенням цієї лавки. Вона особлива, бо викувана теплом людських рук з думками про самому кращому в світі почуття - кохання. Майстри кували її для закоханих, які зможуть відпочити на лавочці і прошепотіти одне одному бажані слова прямо в центрі міста. Коли присяде на лавку - візьміться за руки. І залізні леви будуть оберігати ваші серця завжди.

Балкон закоханих

Кажуть, якщо зробити пропозицію руки і серця під цим старовинним львівським балконом, відповідь обов'язково буде щасливим. Це місце переповнене енергетикою любові. Запам'ятали адресу? Площа Ринок, 31. Колись тут закохався польський король. Тепер і ваша чергу зігрівати чиєсь серце. Так чому б не зробити у Львові - одному з найромантичніших міст України?

 

13:00-14:00 обід

 

Екскурсія "Музеї Львова"

Тривалість екскурсії: 14:00-17:00

Початок: пл. Ринок, 1

 

Львівський історичний музей

Ви не любите музейні експонати? А як щодо магічного кільця, за допомогою якого можна спілкуватися з духами? Або розкішних годин, які, часом, перевершують всі очікування щодо таких механізмів в інтер'єрі? Львівський історичний музей вражає кожного відвідувача. Тут зберігається понад триста експонатів. Серед них ви обов'язково знайдете ті, які припадуть вам до душі і будуть відповідати вашим інтересам.

Львівський музей історії релігії

Ще один незвичайний музей. Незвичайний - тому що єдиний, котрий висвітлює таку тематику. У стінах цього музею можна почути про всіх релігіях світу і про діяльність самих різноманітних церковних організацій. Ще одна яскрава деталь - заклад розташований в будівлі Домініканського монастиря ХІV - XVIII століть, де можна послухати вражаючі концерти органної музики. Їх організовують у великому виставковому залі, який колись був головною трапезній монастиря.

Музей мистецтва давньої української книги

Ми розповімо вам, що таке інкунабула. І покажемо. Ви побачите перші друковані книги і книги Русі XV - XVIII століть. Сьогодні музей є дослідницьким центром і самостійним відділом Львівської галереї мистецтв. Тут зберігають і аналізують старі рукописи, вивчають історію друкарень України та традицію друку в нашій державі. Тут цікаво.

 

Львівський міський арсенал

Дуже багата і різноманітна експозиція чекає вас в стінах фортифікаційно-оборонної споруди Львова - «Львівського міського арсеналу». «Арсенал» виконаний в стилі епохи Ренесансу. А його експозиція зберігає в собі зброю не тільки цієї епохи. І не тільки українського народу. Тут є і вогнепальна зброя, і холодне. Тут є незвичайне зброю, про який ви навіть в книгах не читали. А ще в музеї досить зразків стародавнього посуду та орденів.

Музей Палаццо Бандінеллі

Цей музей ще називають камяницей, а його експозицію поділяють на внутрішню і зовнішню. Зовні ви можете побачити класичний декор XVII - XVIII століть - рельєфні зображення дельфінів. Внутрішня експозиція - це зразки інтер'єру ХVII століття. Тут є і різьблені балки в дверях, і білокам'яні міжвіконні колони, інкрустовані алебастром і ще багато цікавих деталей, про які вам розкажуть під час екскурсії.
 

3 день

Сніданок в готелі

Екскурсія "Золота підкова Львівщини"

Виїзд зі Львова о 9:10, пл. Ринок

фото Олесскй замок фото Підгорецький замок
фото Золочівський замок
 

Олеський замок

Замок височить на пагорбі над річкою Ліберці. Кажуть, автором фортеці є один із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича. Вперше замок згадується в джерелах 1327 року. З роками фортеця міняли і перебудовували. Тут народився король Польщі Ян III Собеський. А в кінці 70-х років XX століття в стінах замку відкрили музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. Незабутнім доповненням до величі фортифікаційних стін є мальовничий парк.

Золочівський замок

Один з найбільш гармонійних замків України. Він поєднує в собі величну в'їзну вежу, чарівний Китайський палац, Великий житловий палац і міцні стіни фортеці. Тут жили королі, і інтер'єр був королівським. Однак з роками приміщення передали під панську садибу, потім тут була в'язниця і навіть навчальний заклад. Нині Золочівський замок - чинне відділення Львівської картинної галереї, музей-заповідник з багатою експозицією.

Підгорецький замок

Колишня власність магнатів Жевуських. Крім розкішного палацу з бастіонами, тут також є справжній «італійський парк». Підгорецький замок - кращий в Європі ренесансний замок. Його парк - єдиний в Україні справжній парк такого типу. Ще одна цікава пам'ятка, яку не варто пропускати повз увагу - приклад народної творчості, дерев'яна церква Св. Михайла. Її датують 1720 роком.

 
 

4 день

Сніданок в готелі

Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Скелі Довбуша"

Виїзд зі Львова: в 8.00

 

Вигода. Карпатський трамвайчик

Можливо, ви вже літали літаками, їздили потягами і подорожували на велосипедах. Але ви точно ще не каталися на вузькоколійному трамвайчику серед карпатських гір. Карпатський трамвайчик - діючий транспорт, який двічі на тиждень возить лісорубів на роботу. А в інші дні на ньому катаються туристи. Гості Карпат з подивом і захопленням оглядають історичний транспорт і милуються гірськими краєвидами з вікна диво-трамвайчика.

Скелі Довбуша

Тут можна заблукати. Або знайти скарби. Комплекс «Скелі Довбуша» - це лабіринт довжиною 1 км і шириною 200 м. Висота лабіринту - 80 м. Він розташований між деревами буково-смерекового лісу і пісковиків. Колись тут переховувалися опришки на чолі зі своїм легендарним ватажком Олексою Довбушем. Прогуляйтеся комплексом - кам'яні насипи, скелясті утворення, загадкові ущелини і глибокі ями - такої подорожі ви не забудете ніколи.

Печерний комплекс "Скелі Довбуша"

Унікальна пам'ятка історії та природи "Скелі Довбуша" знаходиться на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні палеогенового моря. Кам'яний лабіринт шириною 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км За переказами, у XVII-XVIII століттях тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс, названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, изрезаное глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками.

5 день

8:00 сніданок в готелі

Екскурсія "Львів - місто кави та шоколаду"

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Початок: пл. Данила Галицького

 

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Його називають кавовим королем. Деякі кажуть, що саме львів'янин Кульчицький відкрив першу кав'ярню у Відні. Однак ця інформація є швидше за легендою, ніж правдою. А правда в іншому - в хитрощах Юрія Кульчицького, який за дріб'язок виміняв зерна кави і навчив любити цей енергетичний напій Австро-Угорщину. Сьогодні Львів пахне кавою. А пам'ятник кавового короля тягне до себе допитливих туристів.

Львівська майстерня шоколаду

Такої кількості шоколаду ви не бачили ніде. Тут шоколад ллється ріками, і з нього творять неймовірні фігури: звірів, пам'ятні сувеніри, і неймовірні цукерки з різними начинками. Шоколад з цукатами або цукерки з марципаном - асортимент Майстерні шоколаду вражає. Від нього паморочиться голова. Поласуйте львівським шоколадом - і ви не забудете цього аромату ніколи.

Львів копальня кави кафе синя пляшка Львів
"Під синьою пляшкою"

Шукаєте місце, де можна тихо поговорити і смачно поїсти? Тоді вам підійде кафе «Під синьою пляшкою». У кафе сховалася історія європейських кав'ярень. У меню ви знайдете цікаві назви смачних і оригінальних страв і напоїв. Пориньте у часи Австро-Угорщини - відвідайте кафе «Під синьою пляшкою». До речі, тут можна скуштувати неймовірно ситне фірмове фондю.

Золотий Дукат

Трохи містичне і дуже романтичне кафе, в якому можна скуштувати запашну каву. У цьому закладі дзеркальна стеля і м'яке світло, тому аромат від кави представляється особливо глибоким. Асортимент кавових напоїв в «Золотому дукаті» найбагатший у місті Лева. А кількість легенд і загадкових історій, якими оповиті стіни кафе, створюють особливу атмосферу, забути яку не під силу.

Екскурсія "Підземелля Львова"

Тривалість екскурсії: 12:00-14:30

Початок: 12:00 проспект Свободи, 18

Після екскурсії, яка нас окрилила, ми спустимося з небес на землю, навіть нижче - під землю. Звичайно, всі 100 кілометрів підземних ходів, які досліджували вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

 

 

Підземелля Домініканського монастиря

Чи бачили ви коли-те справжню келію монаха? А справжню шибеницю? Якщо ні - йдемо в підземелля Домініканського монастиря. Тут є автентичний зал з шибеницею і незвичайна келія, в якій живе дух самітника - монаха, історія якого заворожує і дивує. До того ж саме ці підземелля вважають залишками княжого палацу, у якому жив і царював князь Лев з 1270 року.

Підземелля костелу отців Єзуїтів

Одне з найбільш таємничих і містичних підземель Львова. Тут є особливий експонат - справжній різьблений саркофаг 18 століття. Він належить архиєпископу Миколі Вижницкому. Але немає жодного історичного підтвердження, що він був там похований. Як і самого архієпископа в саркофазі немає. Містика?

Аптека-музей

Одна з найколоритніших аптек в Україні знаходиться саме у Львові. Тут можна не тільки придбати ліки, але й ознайомитися з історією аптечної справи, побачити старовинні книги з не менш старовинними рецептами, а також подивитися на колекцію медичних приладів і посуду, якими користувалися ще чотири століття тому. Зрештою, тільки у Львові, і тільки в Аптеці-музеї ви отримаєте унікальну можливість зазирнути в лабораторію середньовічного алхіміка.

Копальня кави

Відтепер каву видобувають в шахті. І придумали це львів'яни. Їх кави особливий. Не такий, до якого звикли в усьому світі. Більше того, кожен відвідувач може на власні очі побачити, як працюють кавові копачі, спустившись в саму шахту. Після видобутку, зерна обсмажують та готують. Спробувати яскравий львівський кави можна в кафе, яке розташоване прямо над рудником.

Криївка

Шукаємо москалів, співаємо і п'ємо хмільні напої. У «Криївці» ніколи не буває нудно. А ще тут ніколи не буває тихо. Шум, галас, стрілянина і веселі пісні - таке можна побачити тільки у Львові. Не забудьте запам'ятати націоналістичний пароль, що і є вхідним квитком в оригінальну забігайлівку. А звучить він так: "Слава Україні - Героям слава". І не пропустіть хмільний чарочки, якою всіх відвідувачів пригощають на вході. А далі - все в ваших руках!

Екскурсія "Хмільний Львів"

Тривалість екскурсії: 15:30-18:00
Початок вул. Римлянина 1, пивоварня "Старгород"

Старгород фото пивоварня фото

 

"Старгород"

Якщо ви завжди мріяли погуляти на всі 100% і ні в чому себе не обмежувати, тоді в «Старгороді» вас чекають. Тут можна смачно їсти і пити. Можна добре розглянути, як вариться живе пиво. А можна просто отримати безкоштовний флаєр і цілу ніч танцювати на столі під живу музику. Смачна європейська кухня, українська пісня і справжні львівські наливки - неперевершене поєднання, чи не так?

Театр Пива "Правда"

В самому серці Львова вариться хмільний напій. Відвідайте театр пива «Правда», який зустріне великими залами на трьох поверхах, і місцем огляду процесу пивоваріння - просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

"П'яна вишня"

Зручно забігти на Площу Ринок в затишну забігайлівку «П'яна вишня», і неспішно спостерігати метушню галасливої площі з келихом найсмачнішої наливки. Повірте, ви залишите заклад в злегка приємно-розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятися духом Львова.

"Дім легенд"

Один з ресторанів мережі Local «Дім легенд» посідає належне місце у міфології Львова. Без походу до нього екскурсія здається неповною. У приміщенні безліч цікавих, привабливих для відвідувачів дрібниць, з яких складається повнота вражень туриста.

"Кумпель"

"Кумпель" - сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, набуваючи гарячих прихильників. Шевченківський район, в якому розмістився заклад, здавна славився батярами, люмпенами, наводячи страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими витівками, але які стали символом відреставрованої традиції в образі "Кумпеля".

"Королівська пивоварня"

В тихому дворику центру міста варяться п'ять королівських сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі можуть бачити процес виготовлення напою.

6 день

Сніданок в готелі

Автобусна екскурсія по Львову

Тривалість екскурсії: 8:30-13:30

Початок: 8:30 пл. Двірцева,1 (головний залізничний вокзал), 8:40 пл. Кропивницького (вхід до церкви Ольги та Єлизавети).

Під час екскурсії Вас чекає 5 виходів для ознайомлення з найцікавішими пам'ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Святого Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква Ельжбети

Це найвища у Львові святиня. І одна з найбільших. Зведений у стилі неоготики, римо-католицький костел помітний з різних куточків міста. У народі Церква святих Ольги і Єлизавети називають «Ельжбета». А все тому, що названа вона на честь Єлизавети Баварської - дружини австро-угорського імператора Франца-Йосипа I. Велична архітектура і таємничі вітражі в інтер'єрі - це варто побачити.

Пам'ятник Степану Бандері

Національний герой Степан Бандера займає у Львові велику площу з 30-метрової тріумфальної аркою. Пам'ятник герою охороняє всі віхи української державності: княжі часи, роки козацтва, роки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, а також наші дні. Ніхто не загрожує українській цілісності. Ніхто не посягне на Львів, тому що його захищає семиметровий пам'ятник Степану Бандері.

Собор Святого Юра

Він височить на Святоюрській горі і тягне до себе золотими куполами і неймовірною красою архітектури. Архикафедральный собор Св. Юра є одним з найкрасивіших архітектурних комплексів у місті Лева. Сьогодні він не тільки залишається основним храмом Української греко-католицької церкви у Львові, але і є видатним пам'ятником архітектури, який охороняє ЮНЕСКО.

 

Львів площа Ринок фото Ратуші
 

Центральна площа Львова

Одна з найчарівніших і самих атмосферних місць у Львові. Тільки тут можна вдихнути і почути Львів по-справжньому. Площа Ринок особлива своєю архітектурою. Тут така кількість унікальних пам'яток, що і підрахувати складно. Здається, кожен шматок бруківки знає свою особливу історію. Тут з усіх куточків пахне кавою і шоколадом. І грає музика. Скрипка, гітара, барабани. Вслухайтеся у Львів - і ви полюбите його назавжди.

Міська ратуша

У всі роки свого існування Львівська Ратуша була місцем засідання місцевих депутатів. В її стінах вирішують долю міста і городян. Але туристам цікавіше вершина Ратуші. Звідси можна побачити Львів історичний. Зверху. Розглянути даху, порівняти вулички, оцінити архітектурні деталі. А ще саме на Ратуші є старовинні годинники з особливим механізмом. Що особливого, запитаєте ви? Нехай це залишиться інтригою до екскурсії.

Давньогрецькі фігури на площі Ринок

Раніше на місці восьмигранних чаш-фонтанів прикрашених давньогрецькими кам'яними статуями богів стояли колодязі, в яких торговки освіжали овочі на продаж, купці напували коней.

Чорна кам'яниця

Історичний архітектурно-багате будівля чорного кольору. Можливо, у вас буде своя версія, чому цей дивний будинок почорнів? Тому що вчені вже стільки версій висловили, що до однієї загальної домовитися не можуть. Кам'яниця збудована у 1577 році. Архітектуру називають ренесансної. Авторство віддають Петру Красовському. Сьогодні в загадкової чорної кам'яниці розташований Львівський історичний музей.

Найвище місце Львова - Високий замок

Тут дуже красиво і завжди спокійно. Тому що коли ти стоїш високо-високо і дивишся на історичне місто Лева зверху, нічого не може зіпсувати вражень від побаченого. Кажуть, колись тут дійсно був величний замок князів Лева і Данила. А сьогодні від нього залишилась лише насип-руїна. Однак саме ця руїна залишається улюбленим місцем туристів, львів'ян та гостей міста.

Личаківський цвинтар

Це елітний некрополь, який охороняє затишок сотень поховань відомих людей. Діячі культури, управителі й герої - тут є могили знаменитих і не дуже чоловіків і жінок, які зробили свій неоціненний внесок у розвиток України та Львова. Перше поховання на Личаківському цвинтарі датована 1786 роком. Серед останніх поховань - могили борців за Україну в зоні АТО.

7 день

Сніданок в готелі, самостійна доставка багажу в камеру зберігання

Екскурсія "Елітний Львів"

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Початок: 10:00 проспект Свободи, Оперний театр

Оперний театр

Прекрасна будівля одного з найкрасивіших у світі оперних театрів є окрасою центру Львова. Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької імпозантний ззовні і розкішний всередині. Його порівнювали з оперним театром у Парижі та Віденською оперою. Його хочеться запам'ятати. Колони, скульптури, балюстради, статуї муз і горельєфи - таким оперний театр у Львові виглядає ззовні. Позолота, кольоровий мармур і декоративні розписи - опера Львова дивує і зсередини. Переконайтеся, що ми не перебільшуємо.

Будинок вчених

Перше, що привертає увагу - унікальна сходова конструкція вестибюля. Вона надає інтер'єру вишуканості і навіть аристократизму. Кожна деталь приміщення варто уваги. Тут відчуваєш себе знатної дамою або благородним кавалером. Тому що стіни розповідають про дворяни, графах, аристократів. Сьогодні в Будинку вчених знімають кіно, проводять весільні фотозйомки, а також організовують справжні розкішні бали.

Палац Потоцьких

Авторство цієї величної будівлі приписують французу Луї д Оверну. Він працював за замовленням намісника королівства Галичини і Лодомерії графа Альфреда II Юзефа Потоцького і виконав його чудово. Це один з найбільших палаців у Львові. Якщо ж врахувати, що він розташований в історичному центрі Львова, колорит здається ще більш ефектним. Велич серед вузьких вуличок, посипаних архітектурними пам'ятками.

Екскурсія "Вуличками стародавнього міста"

Тривалість екскурсії: 12:00-14:00

Початок: 12:00 проспект Свободи, пам'ятник Шевченка Т.

 

Ви побачите близько 50 видатних і розважальних місць Львова, пам'ятників, церков. Серед них: пам'ятник Т. Шевченка, Міцкевича А., Латинська Катедра, Вірменський кафедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідайте тематичні кафе і ресторани (Криївка, Дім Легенд, в Золотою Розою, театр пива Правда...)

фото пам'ятник Шевченку Кафедральний собор Львів
 

Королівський арсенал

Це фортифікаційна споруда, зведена на кошти короля Владислав IV. Колись тут був склад зброї. У стінах королівського арсеналу відливали дзвони і зброю. Сьогодні тут знаходиться Державний архів. Зовні будівля дійсно виглядає королівським. Не можна відразу віднести його до частини фортифікаційної стіни старого Львова. Втім, це не остання загадка, яку Львів перед вами відкриє в рамках нашої екскурсії.

Латинська Кафедра

Ще одна загадка - Латинський кафедральний собор. Це святиня, архітектура якої може стати навчальним посібником для студентів і вчених. Побудований у готичному стилі, протягом декількох років пам'ятник архітектури перебудовували та реставрували з додаванням інших стильових деталей. Тут є і сліди бароко, і сецесія, і ренесанс. А що бачите в цих стінах ви?

Вірменський кафедральний собор

Подивіться під ноги. Ці плити - поховання вірмен. Кажуть, душа людини тільки тоді залишає земний світ, коли стирається її ім'я на надгробку. Кожен, хто йде по плитах до Вірменського собору, наближає десятки вірмен до неба. Це унікальний пам'ятник XIV - XV століть. Це шматочок особливого Сходу посеред Європи. Однією з найбільш цікавих деталей собору є дерев'яна каплиця "Голгофа", історію якої ми обов'язково вам розповімо.

Домініканський собор

Цей собор охороняється ЮНЕСКО як унікальний пам'ятник архітектури в центрі історичного ансамблю Львова. Домініканський собор, Церква Пресвятої Євхаристії, костел Божого Тіла і монастир домініканців - все це одне велична споруда. Також Домініканський собор є пам'яткою архітектури національного значення.

Ресторації мережі Lokal

Без креативної команди Lokal вже просто неможливо говорити про львів. Кожен куточок, де розповідають легенди і готують неймовірні колоритні страви - це творіння мережі закладів харчування Lokal. Відома на всю Україну "Криївка", найдорожчі "Масони", дивовижна "Майстерня шоколаду", скандальний "Мазох", оригінальна "Гасова лампа", драйвовий "Лівий берег", колоритний "Дім легенд", незвичайний ресторан "Під Золотою Розою" - про це варто почути і це варто побачити.

Міський арсенал

Колись ці стіни оберігали Львів від загарбників і ворогів. Сьогодні вони ваблять до себе туристів і допитливих гостей міста. Міський арсенал є фортифікаційною пам'яткою. А ще, в його серці розташований один з найцікавіших музеїв Львова - музей зброї різних народів і різних історичних епох.

Сувенірний ринок "Вернісаж"

На цьому ринку можна побачити все творчість львівських майстрів та майстринь. Цілком можливо, що тут ви зможете знайти такі техніки і такі витвори людських рук, про які навіть не здогадувалися. Оригінальні сувеніри, пам'ятні речі дуже якісні вишиванки - все це можна придбати саме на «Вернісажі» у Львові.

Проживання:

в готелі "НТОН";

або в готелі "Арго";

якщо в цих готелях немає місць можливе розміщення в готелях: Екран, Вітан, Гетьман, Екотел, Український дворик.

 

12 екскурсій: 2 выезнае екскурсії + 1 автобусна + 9 пішохідних

 
У вартість туру ВХОДИТЬ:

- 10 екскурсій по Львову та дві выезные екскурсії;

- проживання в готелі (двох - і тримісне розміщення);

- сніданки в готелі;

- супровід гіда-екскурсовода.

Додаткові послуги:

- при одномісному поселенні доплата 2100 грн;

- додаткова ніч в готелі:

1. одномісний номер - 700 грн;

2. двомісний номер - 700 грн;

3. тримісний номер - 1000 грн.

- раннє заселення за додаткову плату;

- камера зберігання готелю до і після заселення в номер;

- після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і телефонами екскурсовода і служби підтримки туроператора.

Подарунок від туроператора:

- кольорова туристична карта Львова, де вказані найпопулярніші заклади, кафе і ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - обід, вечеря;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховка (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
 • Синагога на "Бейт Аарон ве Ісраель" - 20 грн.
 • Музей галицького єврейства - 20 грн.
 • Львівський історичний музей (італійський дворик) (дорослі - 10 грн. пільговий - 5 грн.);
 • Львівський міський арсенал (дорослі - 30 грн. пільговий - 10 грн.);
 • Львівський музей історії релігії (дорослі - 30 грн. пільговий - 10 грн.);
 • Музей Палаццо Бандінеллі (дорослі - 30 грн. пільговий - 10 грн.);
 • Олеський замок (дорослі-45 грн., студенти 15 грн., учні 9 грн.);
 • Підгорецький замок (дорослі та студенти 30 грн., учні 9 грн.);
 • Золочівський замок (дорослі-45 грн., студенти 15 грн., учні 9 грн.);
 • Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.
 • Палац Потоцьких - 30 грн. (1 поверх), 30 грн. (2 поверх);
 • Личаківський цвинтар - 40 грн., пільговий - 30 грн., фото і відеозйомка - 10 грн.
 • Музей-аптека - дорослий 30 грн, пільговий-20 грн., дитячий 10 грн.
 • Підземелля Домініканського монастиря - 20 грн., студентський - 15 грн., дитячий - 10 грн.
 • Підземелля костелу отців єзуїтів - 15 грн., дитячий - 5 грн.

Початок екскурсійної програми в понеділок о 10.00

Закінчення екскурсійної програми: в неділю орієнтовно о 15.00

050 206 55 73, 098 468 63 63 

тури у Львів

тур у Львів на тиждень

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner