Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Тижневий тур на Черкащину

Тижневий тур на Черкащину

ТИЖНЕВИЙ ТУР «ЧЕРКАЩИНА »

Туркомплекс розташований у милому, старому, українському селі Думанці. З одного боку село потопає в хвойному лісі і омивається річкою Тясмин, а з іншого розташований у близькості від славетної річки Дніпро. Перевагою Думанцев, є його вдале місце розташування поруч з такими історичними місцями як Холодний Яр, Чигирин і Черкаси.

 • Тур «ЧЕРКАЩИНА » – це можливість почути спів птахів, пройтися лісовими стежками і повністю зануритися в атмосферу тихого сільського життя, насолодитися стравами місцевої кухні, ознайомитися з культурою та історією краю, побачити своїми очима місця, про яких Ви неодноразово чули на уроках історії. Ми відкриємо Вам серце України – Черкащину, з її багатою історією, архітектурою, незабутніми мальовничими пейзажами долин річок Вільшанки, Тясмина, Росі і могутнього Дніпра.
 • Черкащина - центр Європи з багатою історико-культурною спадщиною, безліччю археологічних і архітектурних пам'яток. На Черкащині 7 національно-культурних заповідників, об'єднаних в туристичний маршрут "Золота підкова Черкащини".
 • Черкащина - столиця гетьманства, козацький край. Тут батьківщина Тараса Шевченка та Богдана Хмельницького. Чигирин, Суботів, Канів, Кам'янка, Корсунь-Шевченківський, Умань, Черкаси - легендарні міста України, які стали свідками історично значущих подій історії України.

Все включено у вартість:

 • Проживання 7 днів, 6 ночей в готелі;
 • Ситні сніданки і пізні обіди;
 • Сухпайком і пікніки на природі;
 • Щодня комфортна екскурсійно-пізнавальна поїздка;
 • Веселі вечірні музично-розважальні програми;
 • Трансфер з ж/д вокзалів р. Сміла ст. Шевченка(45 км) і р. Черкаси, з автовокзалу р. Черкаси (30 км).
 • Вартість тижневого туру за 1 особу, грн.)

  період
  \
  категорія номери
  05.02 – 03.03
  12.03 – 24.03
  02.04 – 29.04
  05.03 – 10.03
  (Банкет та шоу програма
  на 8 Березня)

  26.03 – 31.03
  07.05 – 18.08
  30.04 – 05.05
  20.08 – 26.10
  4-х місний сімейний 2000 2200 2500
  3-х місний 2300 2500 2800
  2-х місцевий 2600 2800 3000

  Діти до 5 років - безкоштовно без претензій на послуги; до 16 років знижка 25%.

 

Приблизний щоденний графік роботи кафе і почала заходів:

 • 8:00 – 8:40 сніданок;
 • 9:00 - виїзд на екскурсії і походи;
 • 17:00 - повернення в туркомплекс;
 • 18:00 - 19:00 вечеря;
 • 20:00 - початок вечірніх програм;

 

Тижневий тур «Черкащина» організовується кожне неділю і стартує з ж/д вокзалу р. Сміла або з р. Черкаси.

 • 1-й день. Неділя.
  "Здрастуй Черкащина"
 • Готель Черкаси-365

Туристам з Дніпра, Кам'янського (Дніпродзержинська), Запоріжжя, Херсона, Миколаєва рекомендуємо приїжджати поїздами в місто Сміла на станцію Шевченка в ніч з суботи на неділю до 1:00, де Вас чекатиме наш представник і автобус з табличкою .

Туристам з Києва, Харкова, Кривого Рогу рекомендуємо приїжджати автобусами в неділю до 16:00 в місто Черкаси. Наш представник і автобус з табличкою зустрічатиме киян на автостанції біля Статуправління, харків'ян на зупинці "МК Дональдс", а гостей з Кривого Рогу на зупинці навпроти "Літака" (водії автобусів прекрасно знають ці зупинки).

Для туристів, які приїжджають вночі, о 10:30 сніданок, в 11:00 виїзд на екскурсію по місту Черкаси. Всі приїжджають автобусом, також можуть залишити речі в автобусі і приєднатися до екскурсії по місту.

Оглядова екскурсія познайомить Вас з найцікавішими місцями сучасного міста і його історією.

Ви відвідаєте унікальний буддійський військовий храм «Білий Лотос». Це можливість познайомитися з традиціями Сходу не покидаючи межі України. Екскурсія почнеться з Воріт храму - символу Просвітлення. Ви дізнаєтеся про символи п'яти світових релігій, символи зали Дхарми і побуваєте в лицарському залі, де зображені символи єднання традицій Сходу і Заходу. Побачите місця для роздумів і медитацій, ритуальний зал і зал присвят, водоспад і священний джерело у формі спіралі. У великому ритуальному дворі побачите священний стовп, дзвін і зріз священного дуба. Дізнаєтеся про принципи і зображення воїна, ритуальної стіні, Арійському хресті, на хресті Лотосі, символах Триединения, про Будду Вайрочане, двох блискавках в колі, свастике. Підніметеся на священний пагорб, щоб відчути свободу і повернутися до людей. Буддистський храм «Білий Лотос» є єдиною спорудою, аналогів якому в Україні немає.

Михайлівський кафедральний собор є однією з найголовніших визначних пам'яток не лише міста Черкаси, а й усієї України. Адже цей храм по праву вважається найбільшим храмом у країні. Він одночасно може вмістити до дванадцяти тисяч віруючих. Площа храму вражає – його довжина 58 метрів, ширина 53 метри, а висота досягає 72 метрів.

Парк імені 50-річчя Жовтня розташований в екологічно чистому районі – Соснівка, при його плануванні був збережений природний ландшафт, типовий для правого берега річки Дніпро. В парку було висаджено понад 70 різних видів декоративних чагарників, рослин і дерев. Примітно, що в розробці плану зелених насаджень враховувалися висота дерев, час їх цвітіння, ширина і розмір аркушів – саме тому парк однаково прекрасний у будь-який час року. Крім того, були створені озера, вода з яких каскадами спускається до Дніпра.

По приїзду в готель Вас чекає святкова вечеря, вечір знайомств, інформація про історію та культуру регіону.

 

 • 2-й день. Понеділок.
  Холодний Яр – пам'ятник природи всеукраїнського значення.
 • Готель Черкаси-365

Холодний Яр - унікальний пам'ятник природи всеукраїнського значення, регіон, де спостерігаються дивовижні природні аномалії та нерозгадані таємниці нашої історії. Холодний Яр унікальний з історичного, культурологічного та природного поглядів. Тут багато важливих історичних пам'яток, які відкрили нові сторінки в історії України, неперевершених пейзажів, цілющих джерел і рідкісних рослин. Регіон заряджений волелюбністю, тут в чотири рази було більше визвольних повстань і рухів, ніж в будь-якому регіоні світу.

Наш маршрут починається біля джерела артезіанської води, відомого місцевим жителям і далеко за межами регіону з давніх часів своїми цілющими властивостями. Вода тут екологічно чиста, ніколи не замерзає і вміщує в собі до 30 елементів таблиці Менделєєва. Склад її подібний мінеральній воді «Нафтуся».

Продовжуючи екскурсію Ви відвідуєте Свято-Троїцький Мотронинський жіночий монастир XVI століття заснований в лісовому урочищі на місці скіфського Мотронинського городища, біля якого тече джерело з цілющою водою, спустившись до нього перед Вами відкриється вид на таємничий Гайдамацький ставок. Також ви побачите Склык — традиційне місце скликання і збору гайдамаків і козаків, Скіфське городище і зможете помилуватися Дубом Велетнем, який входить у четвірку самих старих дерев Європи, - Дуб Максима Залізняка (йому понад 1100 років).

Туристи зможуть пообідати традиційною козацькою кашею на багатті – Куліш у незвичайному місці – біля Гайдамацького ставу. Це місце, в якому до цих пір мешкає непокірний дух козацької вольниці.

Вечеря, розважальна програма «Козацькі забави».

 

 • 3-й день. Вівторок.
  Канів - Шевченківський національний заповідник або Похід по фірмовому маршрутом
 • Готель Черкаси-365

Візитна картка міста - Чернеча гора. Цьому куточку землі довелося стати відомим всьому світу. Тут, під високим курганом, похований видатний український народний поет і художник Тарас Григорович Шевченком, по імені якого гору називають Тарасовою. Сьогодні Тарасова гора - національний заповідник, який включає в себе літературно-меморіальний музей, у зборах якого налічується 17 тисяч експонатів.

Головним храмом Канева є Успенський собор (1144 р.), він за структурою повторює тип Успенського собору Києво-Печерської лаври і за своєю стилістикою представляє київську архітектурну школу першої половини XII століття.

Успенський собор у Каневі також знаменитий ще й тим, що саме тут стояв прах Тараса Шевченка пере його похованням.

Ще одна цікава пам'ятка, яку ми відвідуємо – це створений в натуральну величину макет бронепоїзда (1980 р.), виставка військової техніки під відкритим небом зацікавить любителів мілітарі-теми. Власне це макет, який нагадує, чому з Каневом до сьогодні немає залізничного сполучення (міст був підірваний німцями ще 1943 року і донині ж/д сполучення не відновлено).

Незважаючи на те, що в Каневі залізниці, як би немає, а ось бронепоїзд сюди прийшов і став тут на вічну стоянку.

Для енергійних туристів ми пропонуємо похід по фірмовому маршрутом туркомплексу . Вас чекає знайомство з живопистными околицями села Думанці і Чубівка, легка прогулянка по пагорбах цієї місцевості і приголомшлива панорама на річку Тясмин і хвойний ліс з висоти. А також відвідайте єдиний в Черкаській області чоловічий монастир, якому понад 600 років - унікальне, таємниче місце, що володіє сильною енергетикою, де знайдені печери і підземна церква святого Миколая. Зможете покуштувати польову кашу на багатті, зігрітися фірмовим Думанецким чаєм, розслабитися і відчути єднання з природою.

Вечірня екскурсія-релакс в місто Черкаси. Легка прогулянка по старовинній вулиці Хрещатик, яка веде до знаменитого монумента «Батьківщина-мати».

 

 • 4-й день. Середовище.
  Чигиринщина – древня земля козацької слави.
 • Готель Черкаси-365

Екскурсійний тур на Чигиринщину – батьківщину великого гетьмана і полководця – відкриє всю міць і силу духу українського козацтва. Чигирин зачарує Вас своїми музеями, старовинними замками і церквами. Там, у старовинній козацькій столиці досі витає дух національного героїзму і любові до Батьківщини, який зароджувався саме в Чигирині. Чигиринщина – древня земля козацької слави. В XVII ст. вона стала центром духовного відродження українського народу, а Чигирин – першою столицею незалежної гетьманської держави. Місто зберігає пам'ять про великого гетьмана України Богдана Хмельницького, чиє ім'я ознаменовує славні сторінки української державності. В центральній частині міста височіє Замкова (Богданова) гора – пам'ятка садово-паркового мистецтва. На її вершині збереглися залишки могутньої фортеці, закладеної в козацькі часи.

У ході екскурсії Ви відвідаєте:

 • музей Б. Хмельницького розміщений у відновленому пам'ятці архітектури початку XIX століття "Присутствені місця" (Повітова управа);
 • каплицю Покрови Пресвятої Богородиці - місце перепоховання останків козаків і жителів міста Чигирин з цвинтаря XVII століття. відновлена церква св. Апостолів Петра і Павла;
 • пам'ятка садово-паркового мистецтва Замкову гору (монумент Б. Хмельницькому, кам'яні хрести на честь битв українського козацтва з польськими та турецькими військами, залишки Чигиринської фортеці XVII століття - бастіон Дорошенка);
 • Іллінська церква (1653 г) в с. Суботів - усыпльница Б. Хмельницького, пам'ятка архітектури національного значення;
 • етнографічний музей "Українська хата кінця XIX - початку XX століття";
 • у селі Стецівка етнографічно-туристичний комплекс "Козацький хутір" і Музей млинів - єдиний в Україні.

Вечеря , моно-спектакль «Записки туриста».

 

 • 5-й день. Четвер.
  Парк «Софіївка» в Умані — всесвітньо відомий пам'ятник ландшафтно-паркового мистецтва.
 • Готель Черкаси-365

Сніданок в 6:30. В 7:00 виїзд на екскурсію в р. Умань.

Екскурсія в Умань відкриє для Вас безліч цікавих фактів, про які Ви не здогадувались, і дозволить насолодитися унікальною красою паркового комплексу. У "Софіївці" природа поєднується з історією, романтикою і активними розвагами — плаванням на човнах, катанням на Seagway і прогулянки на конях.

Софіївський парк в Умані або просто Софіївка – одне з наймальовничіших місць України. Створений наприкінці XVIII століття польським магнатом Станіславом Потоцьким в подарунок своїй дружині Софії, парк ось вже протягом більш ніж двох століть вражає своєю красою і витонченістю. Як стверджували сучасники, дружина Потоцького була справжньою красунею і, мабуть, чоловік побажав зробити своїй прекрасній дружині подарунок, достойний її краси. З'явився як подарунок до дня іменин прекрасної Софії, парк був покликаний відображати красу своєї господині і одночасно бути наочною ілюстрацією до поем Гомера «Іліада» і «Одіссея».

У теплий сонячний день і навіть дощовим туманним ранком парк сповнений якоїсь таємничої чарівності. Можливо, впливає на це і дихання античності, яке відчувається в Софіївці, адже весь парк овіяний духом стародавньої Греції. Протягом всієї прогулянки по парку то тут, то там вам будуть зустрічатися статуї маленького пустотливого Амура, граціозною купається Венери, мужнього Паріса, бюсти мислителів стародавності – Платона, Сократа, Гомера, так і самі ландшафтні об'єкти парку також носять імена грецьких міфологічних персонажів – Сцилли, Флори, Вести, Каліпсо... Потрапляючи в Софіївку, ви немов потрапляєте не тільки в світ кінця XVIII – початку XIX століть, коли по парку гуляла його власниця, але і торкаєтеся до більш ранніх часів – овіяним туманом давнину часів античності.

Треба зазначити, що Софіївка – це і найбільший дендропарк у всій Європі. Площа його становить 179.2 га, а світ флори Софіївки воістину вражає. Тут виростає величезна кількість найменувань рослин як місцевих широт, так і екзотичні кипариси, ліани, тюльпанне дерево та інші рідкісні рослини.

Вечеря-дегустація фірмового страви туркомплексу «Юшка по Думанецки» з свіжозловленої дніпровської риби і вечір живої музики у виконанні аккордиониста.

 

 • 6-й день. П'ятниця.
  Корсунь–Шевченківський – один із старовинних міст України.
 • Готель Черкаси-365

Заснований в 1032 році Ярославом Мудрим, місто було одним з основних центрів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Корсунь-Шевченківський – стане несподіваним відкриттям для всіх, хто побачить його очима туриста.

Огляд палацу князів Лопухіних-Демидових (1783-87 рр.), одна з головних визначних пам'яток міста. Палац, побудований над річкою, спочатку був дерев'яним. Одночасно з будівництвом палацу були закладені оранжереї, виноградники та шовковична плантація. В даний час тут розміщується музей історії Корсунь-Шевченківської битви.

Художня галерея (1977р.) знаходиться у флігелі палацового ансамблю на острові Коцюбинського. В її фондах зберігається понад 500 творів живопису, близько 3 тис. творів, має 14 залів.

Історичний музей. Експозиція розповість про битву військ Б. Хмельницького 26 травня 1648г. під Корсунем з польською шляхтою за визволення України. Ви зможете відвідати виставку зразків військової техніки часів Великої вітчизняної.

Ландшафтний парк, створений для князя Станіслава Понятовського. Парк, який створений самою природою, відкриває нам нові види, запрошує побродити по його затишними куточками, безлічі алей і доріжок...

По дорозі Ви відвідаєте село Мошни - воно може пишатися багатою історією, архітектурними пам'ятками і чарівними пейзажами. На під'їздах до Мошнам дорога йде крізь масив соснового лісу, що густо вкривав пологі пагорби. А із зворотного боку пагорби огинає грабовий ліс, який по-праву вважається рідкістю.

Преображенська церква в Мошнах - культова споруда. Незважаючи на східний декор, в будівництві дотримані принципи православної "крестовокупольности". Побудований у 1830-1840 рр. міським архітектором Одеси Д. Торрічеллі за замовленням графа М. Воронцова. В ньому можна побачити архітектурну спорідненість кримського алупкінського палацу і сільського православного храму.

Прощальний вечір з участю колоритних співачок групи «Українські Богині».

 

 • 7-й день. Субота.
  "Їдемо, щоб повернутися!"
  Кам'янка – улюблене місто Пушкіна та Чайковського.
 • Готель Черкаси-365

Щільний сніданок в готелі для всіх туристів.

Для виїжджаючих туристів автобусами з міста Черкаси виїзд з готелю в 10:00.

Для туристів, які їдуть потягами в ніч з суботи на неділю, ми пропонуємо екскурсію-бонус у романтичний і затишний містечко з багатою історією Кам'янка. Виїзд на екскурсію в 9:00.

У період 1820-1822 року в Кам'янці кілька разів бував великий російський поет А. С. Пушкін. У період перебування у маєтку Давидових поет написав кілька своїх відомих віршів і закінчив поему «Кавказький бранець». Історія міста пов'язана ще з одним великим ім'ям – композитором П. І. Чайковським. Майже 30 років Кам'янка була другим рідним домом композитору, він приїжджав сюди до своєї сестри, яка була одружена з декабристом Давидовим. Тут він працював над операми «Євгеній Онєгін», «Лебедине озеро», «Спляча красуня»... Про все це сьогодні можна дізнатися, відвідавши літературно-меморіальний музей А. С. Пушкіна та П. І. Чайковського.

В ході екскурсії туристи відвідають Садиби Давидових, у якої на даний момент знаходиться Музей Пушкіна та Чайковського. І всі охочі також зможуть ознайомитися з історією та культурою краю в Історичному Музеї.

Ще Кам'янка відома дуже цінною пам'яткою природи – це Тясьминский каньйон.

Два мільярди років тому природа створила унікальне чудо - Тясминський каньйон. На думку геологів, долини річки Тясмин утворилися ще в часи танення льодовиків. При потеплінні величезна льодова маса відступала, і на її місці з'явився каньйон. Утворений у протерозойських гранітах, вік яких оцінюється в 2 мільярди років.

Тясминський каньйон - це скелі, заввишки 12-15 метрів, що піднімаються над рікою, ландшафт лісостепової зони, а також рідкісні рослини і реліктовий комплекс мохів, яких тут налічується понад 50 видів. І все це туристи побачать своїми очима – прогулюючись стежкою біля річки Тясмин.

Туристи, які їдуть вночі р. Сміла вечеря в 18:00 і виїзд з готелю о 22:00.

 

В залежності від погодних умов та інших непередбачуваних подій, ми залишаємо за собою право змінювати порядок і час заходів.

Наш туристичний комплекс приймає туристів цілий рік. Ми надаємо Вам чудову можливість насолодитися красою природи, збагатитись враженнями, дізнатися багато цікавого про неповторною і мальовничій Черкащині. Наші тури підійдуть людям різних віків. З нами цікаво, легко і весело! Ми завжди раді бачити Вас в туркомплексі ! У зв'язку з маленьким номерним фондом і великою кількістю бажаючих відвідати наш туркомплекс рекомендуємо бронювати тур за 30 днів


Як оплатити тур?
Розрахунок можливо зробити за готівковим і безготівковим розрахунком.

  Якщо я з іншого міста?
Якщо Ви з іншого міста, ми можемо працювати з Вами без особистої присутності! Ми надішлемо Вам підписаний договір з туристом для Вашої впевненості.

Ще тижневі тури по Україні тут

 

 

 

Тижневий тур "Черкащина", регулярні тури по Україні

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner