Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Тижневий тур в Карпати круглий рік

Тижневий тур в Карпати круглий рік

Тижневий тур в Карпати круглий рік

8 варіантів відпочинку на вибір кожен день, Говерла, рафтинг,

Почаївська лавра

з листопада по квітень - "ЛИЖНИЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ"

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

Проживання 7 днів, 6 ночей в готелі 3*

Щоденні екскурсії та походи по Карпатам

Ситні сніданки і пізні обіди

Екскурсія-сходження на Говерлу або "полонину Пожижевську" з святковим пікніком на природі

Щодня комфортна екскурсійно-пізнавальна поїздка – «екскурс»

Щодня незабутню подорож у ліс, до водоспаду, на карпатські полонини – «актив»

Пікніки і сухі пайки для програми "актив"

Пікніки і сухі пайки для програми

Веселі вечірні розважальні програми з гуцульськими музиками

Трансфер з ж/д вокзалу Тернополя (240 км), Івано-Франківська(100 км)

Вечірні міні-курси катання на конях у пн., вт.

ВЗИМКУ:

Щоденний трансфер на гірськолижний курорт БУКОВЕЛЬ (17км)

Лижне спорядження (лижі, черевики, палиці, шоломи)

Групове навчання катанню на лижах у Ворохті (50грн)

Абонементи на підйомники ГК "БУКОВЕЛЬ" зі знижкою 25%

Для заїздів 30.12 і 06.01 – банкети і шоу програми


    

Наш тур в Карпати допомагає позбутися від накопиченого міського стресу, відновлює сили і здоров'я, життя бере реальний, а не віртуальний порядок і все стає на свої місця. Краса природи і помірне фізичне навантаження повертають людину до повноцінного життя. Вас чекають чисте, настояне на хвої повітря, яке дарує бадьорість і здоров'я, квітучі або засніжені гірські долини, річки та водоспади, самобутня культура краю. Людина в горах облагороджується, збагачується духовно; з'єднуючись з природою, він ніби відчуває биття її серця, осягає велич життя і єдність усього живого на Землі.

1-й день. Неділя

«Здрастуйте Карпати!»

Туристам з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кіровограда (поїзда 41,70,86), Донецька, Луганська, Маріуполя, Кривого Рогу (120), Одеси (26,108), Запоріжжя, Криму (86,120), Херсона, Миколаєва (109), Черкас (397), Москви (73) необхідно прибути в Тернопіль в неділю до 13:30, покласти речі в Вас очікує автобус з табличкою і приєднатися до екскурсії по місту: кафедральний собор, замок ХVIст., краєзнавчий музей. Обід в кафе. В 13:30 виїзд в околиці с. Рукомиш – місця дивовижної краси: скелі, печерний монастир 13 ст., храм Гробу Господнього, мурована церква, унікальний пейзаж річки Стрипи. Також можна виїхати в готель без екскурсій після повного заповнення автобуса такими охочими.

Туристам з Києва, Харкова, Житомира, Полтави, Чернігова, Сум (поїзд №457,43,143), Одеси (136), Білорусі (371) необхідно прибути в неділю в Івано-Франківськ. З 7:00 на головному виході з ж/д вокзалу Вас зустріне наш представник з табличкою» і проводить до автобуса. Тур почнеться в 10:00 з екскурсії по Івано-Франківську : кафедральний собор Воскресіння Христового, ратуша, вірменська церква, пам'ятник Адаму Міцкевичу, діюча синагога. Обід в кафе. О 13:00 виїзд в готель.

По приїзді в готель Вас чекає святкова вечеря, знайомство, вечірнє багаття.

УВАГА! У зв'язку з незручним розкладом руху поїздів через день, запрошуємо приїхати до нас в тур на один день раніше і поїхати на один день пізніше без додаткової оплати за проживання: в суботу приїхати потягом до Львова, потім у 15:57 потягом Львів-Рахів (606) прибути у Ворохту о 21:52, де ми Вас обов'язково зустрінемо; або поїздом №457 Київ-Фастів-Київ. Тому в неділю в 02:40 виїхати з Ворохти, в 9:05 прибути до Львова, а потім у своє місто.

Приблизний графік роботи кафе і почала заходів:

• 8:00 - перший сніданок
• 8:45 - другий сніданок
• 9:15 - початок екскурсій і походів
• 18:00 - повернення в готель і перший пізній обід
• 19:00 - другий пізній обід
• 20:00 - початок вечірніх програм.

 

2-й день. Понеділок.  

«Буковель – європейський курорт, перевал, водоспад Женецький»

Супер полонина Борсучня і чотири полонини Чорногірського хребта

Похід «фірмовий маршрут готелю

«Закарпаття – Рахів» (необхідні паспорта)

Сходження на вершину гори Хом'як

Подорож карпатськими стежками

   "Екскурс-1"   Прознакомительная поїздка на найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні «Буковель», підйом на канатно-крісельній дорозі на вершину для огляду туркомплексу та панорами Карпатських гір.До Ваших послуг численні кафе, магазини, сувенірний ринок, різні атракціони. Обід в одному з найкращих закладів цього регіону Карпат. Яблуницький перевал, сувенірний ринок, двогодинна прогулянка на Женецький водоспад.

"Актив + суперактив"    "Актив" - похід від готелю (1100м, 8км, підйом 300м), знайомство з побутом вівчарів на найкомфортнішою та музичної карпатській полонині Борсучня - скуштуєте смачні гуцульські страви у привітного ґазди Василя. "Суперактив" - підйом від туркомплексу на старий польсько-чехословацький кордон 1939 року (1460м, 18км, підйом 610м), який цікавий слідами минулих воєн і своїми видами на Чорногірський хребет і серці Карпат – Говерлу і Петрос. Тут Ви відчуєте себе летіла птахом, тому що все живе ледь видніється далеко в низині, десь там далеко темніють інші, значно нижчі хребти, проглядають тоненькі блискучі ниточки річок та іграшкові будиночки, а навколо вражаючі ландшафти, що вражають своєю красою. Полонини велика і мала Кичера, полонина гори Лабеска, на зворотному шляху колоритне знайомство з побутом вівчарів на найкомфортнішою та музичної карпатській полонині Борсучня - скуштуєте смачні гуцульське страви у привітного ґазди Василя. 

   "Актив-2" Легкий похід "фірмовий маршрут . Вас чекає знайомство з Карпатським природно-національним парком: джерело, багатий ягодами і грибами віковий ліс , мальовничі галявини, найчистіші гірські річки, перехід через болото, відпочинок з пікніком, лісові легенди, навчання основам поведінки в лісі. Пам'ятка гуцульської дерев'яної архітектури, побудований без єдиного цвяха - церква Різдва Богородиці (1615).   

"Екскурс-2" Закарпатье - край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшої водної артерії Закарпаття – Тиси, утворює кордон України з Румунією. Прогулятись центральною вулицею Рахова, відвідаємо костел св. Іоанна Непомуки; музей екології гір. Пообідаємо біля стели, що символізує центр Європи, в колибі - музеї.

   "Супер актив-2" Гора Хом'як (1542м, підйом 750м, 10км). Силует гори, що нагадує піраміду Хеопса, дрімучий смерековий ліс, зарості сосни альпійської, розсипи великих кам'яних брил, статуя Пресвятої Богородиці, що відкривається вражаючий вид, а на вершині - найкраща оглядовий майданчик для огляду курортного регіону та Буковеля. Спуск до Женецького водоспаду. Все це залишає незабутні враження, особливо для тих, хто вперше йде в гори. Обід – сухий пайок.

"Супер актив-3"    Подорож (підйом 200м, 13км) починається від центру Ворохти до гори Штовбан, звідти через присілок Шимшоров і урочище Параджин до села Яблуниця, а потім до села Вороненко. Обід - пікнік на природі у знаменитих ворохтянских мостів-віадуків. Маршрут проходить частково селищами, лісом і по хребту з якого і відкриваються чудові панорами на Ворохту і Яблуницю, гори Кукул, Кострича,  Ребровач, Горганський та Свидовецький масиви.

Вечірка біля багаття з участю цих колоритних гуцульських музик. Майстер-клас гуцульського танцю, запальні хороводи. Театралізоване сватання у справжніх гуцульських традиціях з туристами в головних ролях.

Лекція про користь карпатського трав'яного чаю, лікувальних трав, грибів та ягід.

3-й день. Вівторок.

Говерла - найвища вершина України

«Верховина – неофіційна столиця Гуцульщини»

«Водоспад біля підніжжя Говерли – колиска Прута, озеро Несамовите»

Насолоджуємося Ворохтою - полонина Лисина  

«Івано-Франківськ - місто в серці Європи»

Похід на полонину "Стежками чабанів»

Сходження на вершину гори Піп-Іван

"Актив + супер актив" Сходження на Говерлу за традиційним маршрутом (вівторок, п'ятниця) Тільки заради однієї цієї події варто щорічно приїжджати в наш тур. Можливість дивитися на світ з вершини Говерли (2061м, підйом 1150м, 10км) не дає спокою не тільки людям підготовленим, але і ентузіастам всіх віків. Сюди здійснюють сходження майже цілий рік і школярі, і студенти, і туристи, і президенти. У випадку несприятливої погоди, а також для менш підготовлених туристів ми пропонуємо легкий і мальовничий похід на полонину Пожижевська. Після активно проведеного дня – відпочинок та святковий пікнік на лоні природи.       

    "Екскурс-1"   Верховина - це цікавий і колоритний "екскурс" -мальовничі перевали і гірські серпантини, ліси, що чергуються з полонини. Екскурсія в музеї Романа Кумлика; будинок-музей кінофільму «Тіні забутих предків»; обід в кафе, музей Івана Франка, музей «Гуцульська хата-гражда» - типове житло гуцулів, нагадує маленьку фортецю. Ви дізнаєтеся багато нового і цікавого про життя гуцулів, їхні важкі будні і яскраві свята, гострий гумор і самобутнє мскусстве.

"Супер актив-2" Подорож в серці Карпатських гір до водоспаду біля підніжжя Говерли. Багато хто вважає, що саме красиве і незвичайне місце, яке вони бачили у своєму житті. Більш активним туристам радимо піднятися вище і помилуватися «субальпійською долиною», побачити, як з невеликого витоку зароджується могутня річка Прут. «Чемпіони» можуть продовжити похід на озеро Несамовите – досконала перлина в намисті Карпат, в гарну погоду - синій яскрава квітка на зеленому килимі (1750м, підйом 600м, 16км). Після активно проведеного дня – відпочинок та святковий пікнік на лоні природи.   

   "Актив-2"    Маршрут (підйом 200м, 7км) під силу кожному, починається від туркомплексу і проходить повз церкву Різдва Бгородицы (1615), присілком Войтул і повільно піднімається в ліс. Прогуляємося, пособираем ягоди, гриби, лікарські трави, пообідаємо біля багаття і помилуємося на чарівні панорами Ворохти та навколишніх гір. 

      "Екскурс-2"   Івано-Франківськ - дуже подобається приїжджим людям, прогулюючись історичним центром, відчуваєш себе вільно і розкуто: Кафедральний собор Воскресіння Христа в стилі бароко, Міська Ратуша 1929 р., вірменська церква 1752г, пам'ятник Адаму Міцкевичу, діюча синагога Темпль. Обід в кафе. Музей визвольних змагань Прикарпатського краю, драмтеатр, Літературний музей.

"Супер актив-3"   Похід до чабанів (1500м, підйом 500м, 8км – це подорож на високогірну полонину "Закукул", де гуцули пасуть худобу: скуштуємо бринзу різного терміну виготовлення, візьмемо участь у приготуванні каші-баноша, познайомимося з реальним побутом вівчарів, технологією виготовлення сиру, насолодитись чудовими ландшафтами долин і Карпатських хребтів – чудово проведемо час. Місця тут дивовижні - природа зачаровує красою!    

"Супер актив-4" Сходження на р. Піп Іван (Чорна Гора) р. через Вухатий Камінь і р. Смотрич до руїн старої польської обсерваторії «Білий слон» - третій по висоті вершині України (2028м, підйом 1295м, 30км). У 1938р по значимості обсерваторія посідала друге місце в Європі. Завдяки унікальній технології будівлі будівля все ще стоїть на вершині. Підйом чекає важкий, але можна сказати ексклюзивний – через віддалене розташування, дуже мало людей можуть похвалитися підкоренням вершини. Обід – сухий пайок.

Дискотека в готелі, весела вечірня програма, конкурси.

Ексклюзивна вечірня екскурсія до церкви Петра і Павла с «екскурсоводом» – служителем церкви.

4-й день. Середа

 «Екскурсія до Яремче»

Популярний туристичний маршрут на гору П'ятихатки

«Манявський скит та водоспад»

Сходження на гору Маковиця

Микуличин, річка Прутець-Чемегівський

Сходження на гору Магура

Урочище Піги – Женецький водоспад.

"Екскурс-1" Заездка в Яремче: скелі Довбуша – своєрідний музей природи під відкритим небом, де експонатами служать дерева, лісові стежки, кам'яні споруди; церква св. Петра і Павла зі скульптурами-бюстами ієрархів і мучеників церкви; прогулянка містом; еко туристичний центр; бажаючі можуть відвідати вольєрне господарство, погодувати кабанів і оленів; обід в колибі; пам'ятка архітектури – ресторан «Гуцульщина»; водоспад Пробій; виставка-базар етнографічних виробів.

   "Актив-1" Для туристів будь-якого рівня підготовки – похід на гору П'ятихатки. Ви побачите прекрасну панораму розкинулася внизу Ворохти, Карпат і найвищих вершин України Говерлу і Петрос, відчуєте себе на вершині світу, підкорювачами гір. Подолання невеликих труднощів, радість сходження на вершини, знайому тільки альпіністам, красиві пейзажі і гарний настрій Вам гарантовані. Обід – каша і чай в козацькому таборі.

   "Екскурс-2" Манявский скит – історико-архітектурний заповідник, діючий православний монастир, розташований в надзвичайно мальовничому куточку Карпат, в гірському урочищі. Ченці проведуть екскурсію: церква 1819р, монастирські келії, святий хрест, обід-трапеза. Потім у вас буде багато вільного часу, щоб одухотворити величним спокоєм скиту, відвідати Блаженний камінь – місце молитви й очищення від скверни. Активні туристи можуть здійснити похід (9км) вздовж каньйону річки до Манявського водоспаду(18м висотою) – одному з найкрасивіших водоспадів Карпат.

   "Супер актив-1" Гора Маковиця (984м, підйом 400м, 9км) є самою високою і популярною вершиною в околиці Яремче. Вас чекає приємна подорож з задоволенням для душі і користю для тіла. Під час сходження вас зустрінуть зарості ягід, сінокоси і пасовища, схили покалічені траншеями окопів Першої і Другої світових воєн, а з вершини відкриється вид майже на всю територію національного парку. Похід на гору Маковиця – це запорука гарного настрою і нових відчуттів, отриманих від спілкування з природою Карпат. Обід - сухий пайок.

"Актив-2"     Микуличин (1412г) – найдовше село України. Розташоване у дуже затишному та мальовничому місці, тут зустрічаються теплі й холодні повітряні маси, які створюють особливий клімат. Маршрут пролягає вздовж кам'яного каньйону річки Прутець – Чемегівський, який простягається на багато кілометрів і вражає своєю красою, водоспадиками, ваннами джакузі, надзвичайно різноманітною природою і багатою рослинністю, немов врослої в його кам'яні стіни. Відвідаємо пам'ятка архітектури - церква Святої Трійці (1868 р), влаштуємо відпочинок з пікніком на природі (купання влітку).

 "Супер актив-2" Гора Магура (1288м, підйом 438м, 10км) прикриває селище Ворохта знизу. Навіть для досвідчених туристів вона справжнє відкриття! Чисте гірське повітря, загадкові кам'яні розсипи, казковий ліс, чорничники. З вершини гори відкриваються панорами на основні хребти Українських Карпат. Обід - сухий пайок.

"Супер актив-3"  Похід-сходження на гору Ягідну (1216м, підйом 450м, 8-12км) через мальовнича ущелина і далі Лиснивським хребтом до ущелини Женець - ідеальний варіант для насолоди Карпатами в будь-яку погоду і пору року. Дорога переважно лісова і практично без складних крутих підйомів. Відкриваються прекрасні панорамні краєвиди на Чорногірський хребет - в ясну безхмарну погоду добре видно Говерла і Петрос, на південно-заході як на долоні - гори Горгани і вершина р. Хом'як. В долині Ліснів, в кілометрі від вершини р. Ягідної, знаходиться притулок, придатний для ночівлі в холодну пору року, поруч стіл та лавки під відкритим небом, де у нас буде привал і обід-пікнік. При наявності сил і бажання подорож можна продовжити до Женецького водоспаду.

Шоу програма – «Міс і Містер ВОРОХТА» 

Прогулянка до сірководневого джерела.

 

5-й день. Четвер.

  «Косів – столиця гуцульського народного мистецтва. Обід – рибалка»

Терношорське скельне святилище

Скеля Писаний Камінь – велич гірського світу

Екскурсія «Чарівна Ворохта; під старими мостами»

Похід «Старий кордон»

«Буковель – європейський курорт, Буковельське озеро, перевал»

   "Екскурс-1" Настоящей столицею народного ремесла вважається Косів - тільки тут можна придбати сувеніри їх авторів. Косівський музей народного побуту і мистецтва Гуцульщини; купівлі та майстер клас у гончарній майстерні члена спілки художників України. Заїдемо на форельне господарство, погодуємо рибу і обов'язково проведемо фото сесію біля плещущейся в мережах форелі, яку тільки що виловив господар. Кожен бажаючий зможе вибрати рибку собі на обід, смак якого буде довго переслідувати вас.

"Актив-1" Терношорське скельне святилище - це величезні об'ємно-просторові скельні скульптури. Нічого подібного в Україні ще не знайшли - вчені виявили шість обов'язкових елементів святилища: дві воротообразные скелі, між якими колись існувала дерев'яна конструкція, жертовний камінь перед площею, сама площа або требищі, кам'яні стіни з кутовими охоронними вежами і ровами, а також - різноманітні скельні і наскальні скульптури, рельєфи і петрогліфи. Камені незвичайних форм і розмірів уособлювали Божу присутність. Вони були посередниками між людьми і божеством, якому поклонялися і приносили жертву. Помазаний маслом або кров'ю камінь ставав вівтарем - житлом Бога. Найцінніша знахідка археологів - 14-ти метрова антропоморфна фігура в формі вагітної жінки – «український стоунхендж», якому немає аналогів у світі. Уздовж всього маршруту (4,5 км) красиві панорами гір і полонин, невеликий водоспад.    

"Супер актив" «Скеля Писаний Камінь» це годинна поїздка на Буковецький перевал, а потім похід (14км), під час якого відкриваються краєвиди, краще, ніж з Говерли. Тут з'являється рідкісна можливість одночасно бачити три панорами Карпатських гір, не докладаючи для цього великих фізичних зусиль. Писаний Камінь це таємниче святилище – тут молилися сонцю і приносили жертви наші далекі предки. Доброчинність енергетики цієї скелі відчули на собі Михайло Грушевський, Леся Українка, Іван Франко, побувавши на Писаному Камені, сказав: "Писаний Камінь повернув мені сили і здоров'я". Обід - сухий пайок.

"Екскурс-2" Підрохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в морах селища. Знамениті трампліни; сувенірний ринок; польський костел початку ХХ століття; підйом на дизель-поїзді до селища Вороненка; польові і лісові дороги, досить круті, але короткі підйоми і спуски, казковий ліс і архітектурні шедеври Австро-Угорської імперії - арочні залізничні мости; милуючись і насолоджуючись природою, скуштувати кашу, приготовану на вогнищі.

   "Актив-2" Для любителів романтики, природи та історії. Маршрут (12км) проходить по Чорногірському хребту від Яблуницького перевалу (931м), куди вас доставлять автобусом, до найвищої залізничної станції України – Вороненко, потім лісовою дорогою до Ворохти. Сьогодні це межа між Івано-Франківською та Закарпатською областями, а в далеких 1919-1939 роках - це «старий кордон між Польщею та Чехословаччиною, який цікавий слідами минулих воєн і чарівними видами. Привал і смачна каша біля багаття.

"Екскурс-3" Ознакомительная поїздка на найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні «Буковель», підйом на канатно-крісельній дорозі на вершину для огляду туркомплексу та панорами Карпатських гір. Вашій увазі численні кафе, магазини, сувенірний ринок, різні атракціони. Обід у дном з кращих закладів цього регіону Карпат. Відпочинок на великому Буковельському озері. Яблуницький перевал, сувенірний ринок.

  Майстер клас "ГУЦУЛЬСЬКА КУХНЯ".

Театралізоване дійство «Гуцульське весілля», де наші туристи будуть головними дійовими особами і «гостями». Весілля повне народних обрядів, веселих і сумних пісень, танців, ігор та забав.

6-й день. П'ятниця.

Говерла - найвища вершина України

Коломия: музей «Писанка», «Гуцульщина»

«Водоспад біля підніжжя Говерли – колиска Прута, озеро Несамовите»  

Чернівці - історичний центр Буковини

Похід-прогулянка «Вздовж Прута»

"Актив + супер актив" Сходження на Говерлу за традиційним маршрутом (вівторок, п'ятниця) - вже заради однієї цієї події варто щорічно приїжджати в наш тур. Можливість дивитися на світ з вершини Говерли (2061м, підйом 1150м, 10км) не дає спокою не тільки людям підготовленим, але і ентузіастам всіх віків. Сюди здійснюють сходження майже цілий рік і школярі, і студенти, і туристи, і президенти. Після активно проведеного дня – відпочинок та святковий пікнік на лоні природи.   

 "Екскурс-1" Дооломыя – симпатичний місто-страж гуцульського колориту, колиска Західно-Української історії, з справжньою архітектурою, яка збереглася з часів правління Австро – Угорської імперії. Побродивши по тісних вуличках історичної частини міста, відчуєте себе в іншому столітті. Обід у затишному ресторані "Хвалена хата" в історичному центрі міста. Відвідаємо унікальний музей «Писанка», музей народного мистецтва «Гуцульщина».

     "Супер актив-2" Подорож в серці Карпатських гір до водоспаду біля підніжжя Говерли. Багато хто вважає, що саме красиве і незвичайне місце, яке вони бачили у своєму житті. Більш активним туристам радимо піднятися вище і помилуватися «субальпійською долиною», побачити, як з невеликого витоку зароджується могутня річка Прут. «Чемпіони» можуть продовжити похід на озеро Несамовите – досконала перлина в намисті Карпат, в гарну погоду - синій яскрава квітка на зеленому килимі (1750м, підйом 600м, 16км). Після активно проведеного дня – відпочинок та святковий пікнік на лоні природи.   

   "Екскурс-2" Чернівці — одне з небагатьох міст України, яке справедливо вважається перлиною архітектури. Оглядова екскурсія по місту. Прогулянка по старомумісту у — цілісного, майже незайманому ансамблю XIX — початку XX століть. Відвідування Національного університету - архітектурного шедевра колишньої Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації. У 2012 році р. Чернівці визнано найкомфортнішим містом України.

"Актив-2"Чернівці у місту —

" «Легкий похід вздовж річки Прут буде прекрасним завершенням програми для помірно активних туристів. Пісні птахів, шум води в порогах, чудовий ліс з високими соснами, з чорницею і грибами, красива гірська річка, проклала собі шлях серед гір по мальовничих місцях дикої природи, оголивши поглядам цікавий «листковий пиріг» з скельних порід - все це найкраще місце для єднання з природою! Обід – вуха на природі.

  Прощальний вечір, привітання іменинників, українська дискотека.

Перегляд відеофільму з Вашою участю.

7-й день. Субота.

«Їдемо, щоб повернутися»

Почаївська лавра (300грн)

Виїзд з готелю в 9:15. Годинна зупинка р. в Яремче – прощальні покупки на сувенірному ринку, обід в кафе; до 14:00 завозимо виїжджаючих туристів з Івано-Франківська на ж/д вокзал; до 17:00 прибуваємо в Тернопіль.

Якщо Ви не встигаєте на свій поїзд (туристи з Криму, Кременчука, Черкас та ін), виїжджати з готелю потрібно або вночі о 2:40 поїздом Рахів-Львів, або в 5:30 ранку разом з туристами, котрі їдуть на екскурсію в Почаїв, або самостійно.

Екскурсію в Почаївську лавру ми пропонуємо для туристів, які відбувають з Тернополя поїздами після 17:00. В 5:00 сніданок і отримання сухпайків, 5:30 виїзд з готелю, 11:30 джерело Святої Анни, 13:00 екскурсія по Почаївській лаврі, 15:30 виїзд з Почаєва, 17:00 прибуття на ж/д вокзал Тернополя.

Свято-Успенська Почаївська лавра

Почаївська лавра - це найбільший православний храмовий комплекс і монастир на Західній Україні. Сюди завжди прагне православна душа подумати про вічне і по-іншому поглянути на хвилину... Ви помилуєтесь мальовничими краєвидами міських вулиць і красою монастиря, «доторкнутися» до Святинь лаври: слід стопи Матері Божої з джерелом цілющої води, Почаївська ікона Божої Матері, мощі в печерному храмі преподобних Іова і Амфілохія; побачите стародавні споруди 17-18 століть: Успенський і Троїцький собори, Архієрейський будинок, келії, дзвіницю висотою 65м, надбрамний корпус. В рамках екскурсії ми також відвідуємо Джерело Святої Анни відомий у всьому світі не тільки своєю святістю, але і величезну цілющу силу.

СУПЕР ПРИГОДИ ТА ЕКСКУРСІЇ ТУРКОМПЛЕКСУ ,
які організовуються щоденно за додаткову плату

Рафтинг на річці Чорний Черемош (300грн з обідом)

Рафтинг (сплав 12км, 2,5 години) - прекрасна можливість отримати позитивні, незвичайні враження. Сплав подарує Вам найкрасивіші місця дикої природи, адже річка часто тече там, де ніколи не бувала людина. Це дивовижний вид активного відпочинку, який дає можливість пережити неймовірну гаму емоцій, що переходять від безтурботного спокою до приливу адреналіну. Купання в гірській річці і смачний обід доповнять незабутні емоції. Виїзди на рафтинг в 9:00 і 13:00, рекомендуємо поєднати рафтинг з грою в пейнтбол, катанням на конях або з відвідуванням сауни.

Сплав по Дністру – світ тиші і спокою (350грн з пікніком)

Екскурсійний сплав по Дністру(4 години) – гармонійний і розмірений водний похід по Дністровському каньйоні - одному з Чудес України. Природа другої за величиною ріки України зачаровує красою: круті порослі лісом берега; виходи червоної породи; луки, що потопають у пахощах трав; струмки, зриваючись шиплячими водоспадами, руїни фортець. Мальовничий обід - вуха. Подорож настільки занурює і залучає учасників в природу, що потім можна день-два звикати назад. Це і є повний відрив від буденності! Виїзди на сплав в четвер і п'ятницю.

Велосипедні подорожі – екскурсії під егідою проекту Євро Союзу «Велокраїна» www.bikeland.com.ua (120грн з сухпайком)

Вело екскурсії піднімають настрій, повертають нас у дитинство й таять у собі масу переваг: постійний рух, відвідування нових місць, перебування на природі - ти відкритий простору, новизні свіжих і яскравих вражень. Для Вас добре розроблені маршрути європейським проектом «Велокраїна» по місцевих визначних пам'ятках і мальовничій місцевості, уважні і чуйні інструктора, які коригують темп групи, супроводжують радами, а також дбають про кожного з учасників. Обід – сухий пайок.

Пейнтбол - унікальний формат активного відпочинку (150грн)

Пейнтбол дарує унікальну можливість поринути в атмосферу воєнних дій, наповнену щосекундної боротьбою «за виживання» - полюєш ти, але в той же час полюють і на тебе. Ви не раз відчуєте смак адреналіну і холодну цівку страху на спині, потягаетесь з живим противником і отримаєте максимум позитивних емоцій.

Поїздка до мольфара-ведунье (150грн)

Мольфар - так в культурі гуцулів називають людину наділену над природними здібностями, це карпатський маг, відун, цілитель, розуміє таємну мову природи. Для лікування людей мольфари використовують замовляння, трави і спеціальні предмети, що допомагають людині в різних життєвих ситуаціях. Подорож до однієї з таких «білих» відьом у селі Устеріки ми Вам і пропонуємо. А на зворотному шляху відвідаємо Верховину і побуваємо в Музеї гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика.

Кінні прогулянки (80грн/год)

Освоївшись і потоваришувавши з кіньми на наших вечірніх міні-курси, радимо викроїти час у щільному графіку заходів і зробити хоча б годинну кінну прогулянку. Інструктор буде супроводжувати Вас під час усієї подорожі. Ми хочемо, щоб Ви полюбили коней і навчилися отримувати задоволення від прогулянки на свіжому повітрі в контакті з чудовим тваринам, що робить приголомшливе позитивний вплив на людину і сприяє відмінній емоційній розрядці. Також в нашому арсеналі є сани і вози місткістю до 5 осіб (100грн/год).

Курс оздоровчого масажу (70грн за сеанс)

Недорога ціна, якісне виконання, бажання поправити здоров'я, урізноманітнити вечірнє дозвілля, розслабитися після активних заходів – все це робить масаж однією з візитних карток нашого туркомплексу.

Солотвино – унікальний курорт на Закарпатті (100грн)

Влітку ми пропонуємо поїздки на курорт Солотвино (100км) на солоні озера - аналог Мертвого моря на Закарпатті, де вода має лікувальні властивості і настільки щільна, що можна лежати на її поверхні і читати книгу. Псоріаз, плеврити, остеохондроз, артрит, радикуліт, біль у суглобах і переломах кісток, нервові розлади в паніці відступають перед цілющою силою солотвинських солоних озер.

              Тур по цій програмі буде діяти до середини листопада, а за наявності снігу в листопаді, паралельно буде починати працювати зимова програма.

В залежності від погодних умов та інших непередбачуваних подій, ми залишаємо за собою право змінювати порядок і час екскурсій. Настійно рекомендуємо мати два комплекти зручною похідного взуття та одягу.

   При будь-якій погоді Ви знайдете для себе варіант розваг і повноцінно відпочинете, отримаєте задоволення від Карпат. Ми пропонуємо якісно новий, комфортний, цікавий і чесний відпочинок за помірну плату, приїжджайте - Вам сподобається!

Дощі в Карпатах йдуть частіше, ніж на решті території України. Але якби не дощі, то не було б цих зелених гір та полонин, джерел з цілющою водою, гірських річок, різнотрав'я, грибів, ягід і кришталево чистого, прозорого повітря, які ваблять до нас туристів. Тому радимо не підлаштовуйтесь під погоду – не вгадаєте, беріть з собою позитивний настрій, а ми при будь-якій погоді зробимо Ваш відпочинок комфортним і повноцінним. У Ворохті немає міжсезоння – у нас завжди красиво і в будь-який час року Ви одержите масу вражень, заряд бадьорості і здоров'я. А повені в Західній Україні, про яких кажуть кожне літо в ЗМІ, не можуть стосуватися нашого високогірного курортного регіону - вода річками стікає вниз на рівнини за сотні кілометрів від Ворохти і тільки там розливається.

Тур адаптований для будь-якого часу року. Чи то зима, чи весна, літо або осінь ми відкриємо для Вас завжди нові, неповторні та незабутні Карпати. Буде цікаво людям різного віку. Якщо Вам не вдається приїхати в тур в найближчий час, не забувайте цю інформацію. Ми раді будемо бачити Вас цілий рік! Ласкаво просимо!

У зв'язку з популярністю нашого туру і дефіцитом квитків на потяги, радимо бронювати тур за 45 днів і насолоджуватися приємним очікуванням подорожі.

Зимой, для любителей исключительно горнолыжного отдыха, мы предлагаем «ЛЫЖНЫЙ ТУР на БУКОВЕЛЬ» по этим ценам, включающий: проживание 7 дней / 6 ночей, завтраки и поздние обеды, трансфер с / до вокзалов Тернополя или Ивано-Франковска, ежедневный трансфер на / с Буковель, прокат лыж, групповое обучение катанию на лыжах(50грн), абонементы на подъемник на 25% ниже стоимости в кассах ГК «БУКОВЕЛЬ», вечерние развлекательные программы, возможность бесплатно присоединиться к любой экскурсии или походу с пикником. Для заездов 30.12 и 06.01 святковий банкет і розважальна програма. На Буковелі в обідній час лижники можуть погрітися і відпочити в наших автобусах.  

У вартість входить:

• проживання 6 ночей / 7 днів в готелі 3*

• 6 сніданків, 6 вечерь (пізні обіди)

• пікніки або сухі пайки для програм "актив" і "супер-актив"

• екскурсія-сходження на Говерлу або полонину Пожижевську з святковим пікніком на природі

• щодня два варіанти комфортних екскурсійно-пізнавальних поїздок - «екскурс»

• щодня незабутні подорожі в ліс, до водоспаду, на карпатські полонини - «актив»

• щодня сходження в гори, підкорення вершин - «супер актив»

• веселі вечірні розважальні програми з гуцульськими музиками

• трансфер з ж/д вокзалу Тернополя (240км), Івано-Франківська (100км)

• вечірні міні-курси катання на конях

+ з листопада по квітень

• щоденний трансфер до/з гірськолижний курорт БУКОВЕЛЬ(17км)

• лижне спорядження (лижі, черевики, палиці, шоломи)

• абонементи на підйомники ГК «БУКОВЕЛЬ» зі знижкою 25%

• для заїздів 30.12 і 06.01 – банкет та шоу програма

 

Вартість

У вартість не входить:

• ж/д квитки

• обіди на виїздах – від 40 грн. або сухпайком – 20грн

• квитки в музеї, парк, підйомник – близько 200 грн за тур

• цифровий фільм з Вашою участю – 70грн

• добровільне страхування – від 50грн

• кінні прогулянки – 80грн/год

• велосипедна екскурсія з обідом – 120грн

• рафтинг з обідом – 300грн, до 24 квітня 200грн

• сплав по Дністру з обідом – 350грн

• повітряний екстрим - «зіп-лайн» – 75грн

• квадроцикли 1,5 години – 800грн

• групове навчання катанню на лижах у Ворохті – 50грн

• снігоходи 15хв (4км) – 100грн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тижневий тур Карпати круглий рік

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner