Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Екскурсійний тур на страусину ферму з Миколаєва

Екскурсійний тур на страусину ферму з Миколаєва

Екскурсійний тур на страусину ферму з Миколаєва

Тур для групи від 17человек.

Агротуристичний комплекс представляє величезний спектр розважальних послуг: екскурсії, дегустаційний обід, прогулянки на возах, корпоративний відпочинок,

Тур для групи на страусину ферму. Виїзд з Миколаєва.

Відмінний відпочинок і розваги, багато приємних , незабутніх вражень

Сьогодні на фермі утримується близько шістдесяти страусів різних вікових груп. Відкрився міні зоопарк, в якому міститься понад двадцять тварин. Також на її території є діюча кузня, розташована в зоні відпочинку, а також стрілецьке подвір'я. Територія на фермі упорядкована в зоні відпочинку є альтанки і мангали. Ця ферма прекрасне місце для відпочинку.

На страусячій фермі Вам, безперечно, буде цікаво.

Ви можете відпочити і розважитися і, звичайно ж, оздоровитися.

Тут встречают гостей чаєм із старовинного самовару, частування булочками, медом, варенням і напоями міцніше, місцевого виробництва.

Для туристів проводять екскурсію, в ході якої розповідають про життя, розведення й утримання страусів в неволі. На фермі можна подивитися, як відбувається сам процес інкубації, побачити смішних страусенят, схожих на їжачків і, звичайно ж, поспостерігати за дорослою птицею.

Крім того, на фермі утримується багато інших тварин в «Контактному зоопарку». Їх можна погодувати, погладити і сфотографуватися з ними на пам'ять.

  

Окремо від страусиних загонів розташована обгороджена зона відпочинку. Це упорядкована озеленена територія з штучним ставком. У зоні відпочинку є альтанки, мангал дитячі майданчики, а також гостьовий будиночок з російською лазнею. Словом все, що необхідно для сімейного та корпоративного відпочинку.

  • Виїзд групи з Миколаєва 8,00.

  • Приїзд на ферму. Гостинна зустріч гостей 11,30

  • Захоплююча екскурсія (45-60 хвилин).

Вам розкажуть про життя, розведення й утримання страусів в неволі. Крім того, на фермі можна подивитися як відбувається сам процес інкубації (відвідування інкубатора), побачити смішних маленьких страусенят і, звичайно ж, поспостерігати за дорослими страусами. Відвідайте музей старовинних ремесел, а також сувенірний магазинчик.

  • Після екскурсії є вільний час, щоб сфотографуватися, самостійно прогулятися по фермі, подивитися і погодувати інших тварин, що живуть на фермі (карпов , білочок, зайців, фазанів, павичів, катання на ослику).

  • Дегустаційний обід (борщ, печеню з страусового м'яса з салатом, омлет з страусового яйця, узвар, домашня випічка). за бажанням -150грн\чол.

  • Час відпочити та розважитися. Окремо від страусиних загонів розташована обгороджена зона відпочинку. Це упорядкована озеленена територія з штучним ставком, в якому мешкають японські коропи, а також є альтанки та мангали для відпочинку. З собою можна брати продукти, напої, м'ясо для гриля і шашликів.

  • Прогулянка на справжніх возах з запашним сіном околицями (1 година). за бажанням

  • Прощання з мешканцями ферми. Від'їзд в Миколаїв 16,00.

 

У вартість входить: Проїзд комфортабельним мікроавтобусом (автобусом) до страусиної ферми і назад, екскурсійна програма по фермі, надання окремої альтанки і мангали для відпочинку,
Додатково оплачується: Обід (90 грн/чол), дегустаційний обід (160 грн/чол), особисті витрати.

 

*Вартість туру розраховується індивідуально під кожну групу.

 

 

Додаткові послуги:

Прогулянка на возах тривалістю 1 година.

Всім відомо, що автомобілі не завжди були і раніше сільські жителі, для пересування використовували кінну силу. Відвідувачам пропонується зануритися в старовину і прокотиться по мальовничих місцях на возах, наповнених запашним сіном, з зупинкою для відпочинку на галявині.


Майстер-клас з ковальства. 

Відвідування діючої кузні з участю у виготовленні виробів з металу старовинним ковальським способом. Виготовлення підков, виробів з металу. Індивідуальне виготовлення підкови з можливістю самостійно виготовити підкову і забрати її «на щастя» :))


Відвідування стрілецького подвір'я.

У вартість входить: Метання ножа, списа, саперної лопатки, сокири, сюрикэн, змагальне надягання протигаза, фото на пам'ять. Стрільба: з пневматичної гвинтівки. луків, арбалетів і бойової рогатки 1 грн./постріл.

 

Вартість туру вважається індивідуально для кожної групи.

   050 206 55 73; 098 468 63 63

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Групова екскурсія по фермі. Вартість: 50 грн./чол., діти до 6 років БЕЗКОШТОВНО.

У вартість входить: Екскурсія по фермі з розповіддю про страусівництві, відвідування сувенірного магазинчика, огляд інкубатора, відвідування міні-зоопарку, «кривих дзеркал», музею старовинних ремесел.

  Групова екскурсія по страусинной фермі з чаюванням. 

У вартість входить: Екскурсія по фермі з розповіддю про страусівництві, відвідування сувенірного магазинчика, огляд інкубатора, відвідування міні-зоопарку, «кривих дзеркал», музею старовинних ремесел.

Годувати тварин ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ спеціальними кормами, які можна придбати на нашій фермі!

Група від 15 осіб, тривалість- 1,5 години.

 Чаювання з дезінфекцією (дегустація напоїв місцевого виробництва).    Корпоративний і сімейний відпочинок. 

У вартість входить: Екскурсія, надання окремої альтанки і мангали для відпочинку.
З собою можна брати продукти, напої, м'ясо для гриля і шашликів. У розпорядженні відпочиваючих альтанки, мангал, тринога з казаном для страв на вогнищі, дрова.
Час перебування на фермі: 5 – 6 годин.
 


Додаткові послуги:   Прогулянка на возах тривалістю 1 година. 

Всем відомо, що автомобілі не завжди були і раніше сільські жителі, для пересування використовували кінну силу. Відвідувачам пропонується зануритися в старовину і прокотиться по мальовничих місцях на возах, наповнених запашним сіном, з зупинкою для відпочинку на галявині.

Майстер-клас з ковальства. 

Відвідування діючої кузні з участю у виготовленні виробів з металу старовинним ковальським способом. Виготовлення підков, виробів з металу.

Індивідуальне виготовлення підкови з можливістю самостійно виготовити підкову і забрати її «на щастя» :)-

Відвідування стрілецького подвір'я. 

У вартість входить: Метання ножа, списа, саперної лопатки, сокири, сюрикэн, змагальне надягання протигаза, фото на пам'ять.

Стрільба: з пневматичної гвинтівки. луків, арбалетів і бойової рогатки .

!!!НОВИНКА!!!

Зелений лабіринт

з заростей цукрової кукурудзи, а в майбутньому планується створити зелений тунель-лабіринт з дерев. У лабіринті було висаджено 5000 саджанців дикої абрикоси.

Для проходження лабіринту кожному бажаючому гостю буде надаватися квиток-карта, яку можна буде придбати на фермі.
Але це ще не все - ми ускладнили завдання, проходження лабіринту ми об'єднали з квест-гра, суть якої полягає в проходженні контрольних точок. Переможцю лабіринту - подарунок на пам'ять

 

 

050 206 55 73; 098 468 63 63

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner