Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Золоте кільце Росії плюс Москва, тур з Одеси...

Золоте кільце Росії плюс Москва, тур з Одеси...

Золоте кільце і Москва в одному турі

 

 

 

 

 

Дати і ціни тут

 

ДЕНЬ 1

04:00 Виїзд з Херсона (Автовокзал*)
05:00 Виїзд з Миколаєва (Сіті Центр*)
06:30 Виїзд з Одеси (сел. Котовського**)
07:00 Виїзд з Одеси (район ж/д вокзалу, від Італійського бульвару 6, кінцева 120 і 190 маршрутних таксі) комфортабельним автобусом (телевізор, відкидні сидіння, подушки, пледи, wi-fi, usb-зарядки, чай/кава/вода/соки, снеки). Транзит по території України, Білорусі та Росії
13:30 Виїзд з Києва (парковка ТЦ Магелан***)
 
* - трансфер з Херсона/Ніколаєва надається в тому випадку, якщо з цих міст їде не менше 7 осіб. В іншому випадку ми повертаємо туристам вартість проїзду громадським транспортом. Інформація про трансфер повідомляється не раніше, ніж за 7 днів до початку туру
** - трансфер з сел. Котовського надається в тому випадку, якщо в групі є туристи з Херсона/Миколаєва. Якщо таких немає, вся група зустрічається на Італійському бульварі
*** - вартість туру з Києва менше на 25$

ДЕНЬ 2

Сергієв-Посад - Переславль-Залеський - Ростов Великий - Ярославль
Прибуття в р. Москва в першій половині дня, зустріч з гідом, від'їзд на екскурсійну програму.
Відправлення в Сергиев-Посад.
Екскурсія по Свято-Троїцької Сергієвої Лаври.
Перед вами постане унікальне, який створювався століттями архітектурний ансамбль Лаври. Ви побачите білокам'яний Троїцький собор – шедевр російської архітектури, найстаріше з споруд, що збереглися на території монастиря. Екскурсія познайомить вас зі святинями, архітектурою і пам'ятками однією з найбільш знаменитих російських обителей, найбільшим центром руської духовної культури і освіти.
Відправлення в Переславль-Залеський.
Переславль-Залеський - батьківщина Олександра Невського і колиска російського флоту. Огляд визначних пам'яток міста на Красній площі.
Обід.
Відправлення в Ростов Великий.
Екскурсія в Ростовський кремль - резиденцію ростовських єпископів і митрополитів (архітектура Ростовського кремля *екстер'єр). Архітектурний ансамбль Ростовського Кремля, окрасою якого є Успенський собор (XVI ст.) із унікальною дзвіницею, на якій повністю зберігся набір з 15 дзвонів, Архієрейський двір, Соборна площа і Митрополичий сад. Виставка кераміки в кремлі. Ви побачите ті самі Стіни і переходи Ростовського Кремля" , де снималасяь улюблена всіма нами кінострічка "Іван Васильович змінює професію".
 
Відправлення в Ярославль.
Розміщення в готелі. Вільний час.

ДЕНЬ 3

Ярославль – Кострома

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Ярославлю.
Ви побачите стрілку річок Волги і Которосли, Успенський кафедральний собор, пройдетеся по реконструйованій до 1000-річчя міста Волзької набережній, огляньте унікальний архітектурний ансамбль центральної частини Ярославля, включеній до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Побачите церква Іллі Пророка - видатний пам'ятник архітектури ярославської школи зодчества.
Відвідування Спасо-Преображенського монастиря – головної міської пам'ятки, яка завдяки її укріплених стін називається кремлем. Головний собор монастиря зберіг оригінальні розписи, це найдавніший з дійшли до нашого часу храмів Ярославля. Тут був виявлений рукописний список шедевра давньоруської літератури «Слово о полку Ігоревім». Екскурсія по території музею.
Обід.
Вільний час.
 

Факультативна екскурсія в Кострому:

Під час екскурсії по Костромі ви побачите центральну площу, яка носить ім'я національного героя і патріота Росії Івана Сусаніна, який врятував майбутнього царя Михайла Романова від поляків ціною власного життя. Місцеві жителі ще називають площу Сковорідкою з-за унікальної планування вулиць і комплексу торгових рядів. Відвідайте Богоявленський Кафедральний собор - саме тут зберігається головна святиня династії Романових - Феодорівська ікона Божої матері. Ікона славиться своїми чудесами і зціленнями давніх-давен і донині!. Побачите шедевр храмового зодчества XVII століття - церква Воскресіння на Дебре. І ключову пам'ятка не тільки Костроми, але і всієї Верхньої Волги, хрестоматійну колиска дому Романових - Іпатіївський монастир, де в 1613 р. був обраний на царство Михайло Романів - засновник майбутньої 300-річної династії російських государів! Вартість - 650 руб. школьн./ 750 руб. дор. (екскурсія відбудеться при наборі групи від 30 осіб)

Відправлення в Суздаль.
Розміщення в готелі. Вільний час.

ДЕНЬ 4

Суздаль

Сніданок.
Оглядова екскурсія по Суздаля - місто-музей, близько 200 пам'яток історії, багато з яких мають статус всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відвідування визначних пам'яток:
Суздальський Кремль - парадною залою архієрейського вжитку, де зачитувалися царські укази та розглядалися чолобитні.
Відвідування Різдвяного собору (XII-xvi ст.) - найстарішого будівлі Суздаля. За переказами, він був побудований на місці закладеного Володимиром Мономахом в кінці XI століття храму Успіння Пресвятої Богородиці – першої християнської церкви в Суздалі. Відвідування Золотої комори
Далі ми вирушаємо в унікальну святиню міста – Спасо-Евфимьев монастир.Він заснований (тільки вдумайтеся!) у 1350 році! Ви помилуєтесь потужними стінами і вежами древньої обителі і насолоджуйтеся красою і святістю її давніх храмів. Дзвіниця Спасо-Ефимьевского монастиря – рідкісний тип дзвіниці з галереями, а її дзвони славляться абсолютно особливим, «малиновим» дзвоном.
Обід.
Вільний час.
 

Факультативна екскурсія Музей дерев'яного зодчества:

Пропонуємо відвідати Музей дерев'яного зодчества, у якому зібрані справжні зразки руської дерев'яної архітектури – хата селянина-середняка, двоповерховий будинок заможного селянина, будинок купця Агапова, побудована «кораблем» Воскресенська церква 1776 року і красива Преображенська церква 1756 року.

Це своєрідна село, в якій сконцентровано все, що дійшло до нас з XVIII-XIX століть, не згоріло при пожежі, не було розібрано на дрова або разломано у важкі роки. Вулиці села складають привезені з сіл будинки та споруди, а домінують над усім високі бані дерев'яних церков і крила вітряних млинів. Вартість - 400 руб. школьн./ 500 руб. дор.(екскурсія відбудеться при наборі групи від 30 осіб)

Відправлення у Володимир.
Розміщення в готелі. Вільний час.

ДЕНЬ 5

Володимир – Боголюбово - Гусь-Хрустальний

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Володимиру.
Ви зможете побачити білокам'яні пам'ятники XII ст., внесені в Список Всесвітньої спадщиниЮНЕСКО – Золоті ворота - зараз вони білі, але літописи говорять, що в минулі часи ворота були покриті листами золотого кольору і тому сяяли на сонці, а побудовані були Андрієм Боголюбським у далекому 1164 році!; Дмитрієвський собор, де в 1918 році під шаром штукатурки були виявлені справжні фрески зі сценами Страшного Суду; Успенський собор, в якому збереглися фрески великого російського художника Андрія Рубльова (XV ст.). До речі, саме за зразком Успенського собору Володимира був побудований знаменитий Успенський собор Московського Кремля.
Відправлення в Боголюбово.
Оглядова екскурсія по Боголюбовскому монастирю, на території якого в XII ст. знаходилася резиденція Андрія Боголюбського і зберігся фрагмент палацу князя. Зараз палацова резиденція князя – красивий діючий Свято-Боголюбський жіночий монастир. До південно-схід від Боголюбова, на пагорбі посеред смарагдового поля, у місця впадання Клязьми в Нерль стоїть самотня церква Покрови Пресвятої Богородиці на Нерлі. Ця церква не тільки найбільш значуща з визначних пам'яток Володимира, це – символ Росії за визнанням ЮНЕСКО.
Обід.
Вільний час.
 

Факультативна екскурсія в р. Гусь-Хрустальний:

Екскурсія в р. Гусь-Хрустальний в Музей Кришталю імені Мальцових, який розташований в унікальному пам'ятнику архітектури кінця XIX – початку XX століття – Георгіївському соборі. В єдиному пам'ятнику гармонійно поєднуються величне творіння російського архітектора Л. Н. Бенуа, монументальний живопис художника В. М. Васнецова та чудові вироби з скла і кришталя старих майстрів і талановитих сучасників. Вартість - 500 руб. школьн./ 600 руб. дор. (екскурсія відбудеться при наборі групи від 30 осіб)

Виліт в Москву.
Розміщення в готелі. Вільний час.

ДЕНЬ 6

Москва

Сніданок.
Оглядова екскурсія по Москві.
Ви побачите знамениті московські вулиці – Тверську, Знам'янку, Моховую; пройдетеся поЧервоній площі – головній площі країни, де зможете насолодитися прекрасним видом на вежі Кремля, ГУМ, Історичний музей і храм Василя Блаженного; прогуляєтеся по території храму Христа Спасителя і багато іншого.
Екскурсія по території Московського Кремля.
Ви побачите Соборну площу, Архітектурний ансамбль середньовіччя: церкви, дзвіницю Івана Великого і видатні твори російського ливарного мистецтва - Цар-гарматою і Цар-дзвін, а також унікальні інтер'єри Успенського, Архангельського, Благовіщенського соборів.
 

Факультативна екскурсія: Прогулянка на теплоході по річці Москва.

Запрошуємо на чудову річкову прогулянку по центру Москви на борту комфортабельного теплохода! Під час круїзу ви зможете насолодитися прекрасними видами столиці і побачити з води вже знайомий Кремль, Храм Христа Спасителя, Пам'ятник Петру і багато інші пам'ятки мегаполісу. Вартість - 550 руб. школьн./ 750 руб. дор. (екскурсія відбудеться при наборі групи від 30 осіб)

Вільний час в центрі міста.
Відправлення в Україну.

ДЕНЬ 7

≈ 16:00 Прибуття в Київ
22:00 Прибуття в Одесу (ж/д Вокзал; сел. Котовського*)
≈ 23:30 Прибуття в Миколаїв (Сіті Центр**)
≈ 00:30 Прибуття в Херсон(Автовокзал**)
 

* - трансфер на сел. Котовського надається в тому випадку, якщо в групі є туристи з Херсона/Миколаєва. Якщо таких немає, вся група висаджується на Італійському бульварі

** - трансфер в Херсон/Миколаїв надається в тому випадку, якщо з цих міст їде не менше 7 осіб. В іншому випадку ми повертаємо вартість проїзду громадським транспортом

НАГАДУЄМО!

 • Туроператор залишає за собою право зміни програми із збереженням загального обсягу заявлених послуг
 • Туроператор не несе відповідальності за погодні умови, дорожні пробки, стан дорожніх покриттів, роботу дорожньо-інспекційних служб, а також за дії/бездіяльність митних служб


* Вартість вказана в доларах в рекламних цілях. Оплата проводиться в національній валюті по курсу на момент оплати

** Вартість останнього ряду не поширюється для туристів, які самостійно приєднуються до туру

*** Школярами вважаються діти до 14 років включно

При бронюванні оплата не менше 50% від вартості туру

У вартість туру включено:

 • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту
 • Харчування по програмі (4 сніданки, 4 обіду)
 • Проживання в 2-х, 3-х місцевих номерах із зручностями
 • Екскурсійне обслуговування (в тому числі і вхідні квитки)
 • Супровід представником фірми по всьому маршруту
 • Медична страховка
 • Реєстраційний збір
 • Бонуси, плюшки, дрібні приємності

У вартість туру не включено:

 • Витрати на додаткове харчування та екскурсії, не вказані в програмі
 • Особисті витрати туристів

ДОДАТКОВІ РЕКОМЕНДОВАНІ ЕКСКУРСІЇ:

 • Екскурсія в Кострому 650 руб. школьн./ 750 руб. дор.
 • Музей дерев'яного зодчества 400 руб. школьн./ 500 руб. дор.
 • Музей Кришталю імені Мальцових (р. Гусь-Хрустальний в) 500 руб. школьн./ 600 руб. дор.
 • Прогулянка на теплоході по річці Москва 550 руб. школьн./ 750 руб. дор.

Ціни на екскурсії в рублях (RUR) (ціни вказані для орієнтиру, за фактом можливе підвищення цін у зв'язку з літнім сезоном)

Документи:

 • Дорослі громадяни України: Достатньо мати український паспорт у належному вигляді - вклеєні фотографії в 25 і 45 років, не зіпсований паспорт, не надорван, нічим не залитий, на фотографіях видно друку. Рекомендуємо брати закордонний паспорт. Термін дії закордонного паспорта не менше пів року після закінчення дати туру
 • Дорослі громадяни Молдови: діючий закордонний паспорт
 • Діти (до 16 років) подорожують з батьками: діючий дитячий проїзний чи обов'язково має бути вписаний + вклеєна в закордонний паспорт батьків. Свідоцтва про народження не є підставою для перетину кордону
 • Якщо дитина подорожує з одним з батьків, необхідно НОТАРІАЛЬНО завірений дозвіл від другого батька (ОРИГІНАЛ!), який не їде з дитиною
 • Якщо обоє батька не їдуть, необхідно НОТАРІАЛЬНО завірений дозвіл від обох батьків (ОРИГІНАЛ!) на людину з якою їде дитина
 • Громадяни інших держав: уточнюйте інформацію у менеджера на момент бронювання
 • У вартість включено все! Ніяких прихованих доплат і комісій, всі вхідні квитки по програмі входять у вартість туру + 2-х разове харчування!
 • З нами вигідніше. Весь тур коштує стільки, скільки коштує тільки ЗАЛІЗНИЧНІ або Авіа квитки в Москву, а в нас ще 4 дні по містах Золотого кільця! В пакетну вартість туру вже включено всі приховані доплати, крім факультативних екскурсій, а також повноцінні обіди з першими стравами. Плюс до всього наш автобус їздить на всі екскурсії, і вам не доведеться витрачати гроші на громадський транспорт чи таксі. (ціни на проїзд у р. Москва: Метро - 27 грн, Трамвай/Автобус/Тролейбус - 20 грн)

________________________________________________________________________________________

 • З нами комфортніше! Ми підбираємо автобус так, щоб відстань між сидіннями було досить велике і людина з зростанням вище середнього відчував себе комфортно. Ми завжди стежимо за тим, щоб в автобусі був справний кондиціонер, DVD. Закуски і холодні/гарячі напої в салоні БЕЗКОШТОВНО. В дорозі ми робимо велику зупинку для подноценного обіду. Всім жедающим ми видаємо пледи і подушки для комфортного переїзду
 • Вибір транспорту. З нами ви можете дістатися будь-яким видом транспорту і вже в Москві приєднатися до нашого туру в наш автобус, при цьому вартість туру зменшиться. Кожен рік у нас є охочі дістатися поїздом, літаком, автомобілем, при необхідності ми добронируем ночі в готелі, організуємо трансфер
 • З нами веселіше і надійніше! В дорозі ми дивимося цікаві фільми і час в дорозі проходить не помітно, а на зворотному шляху у нас доонкурсы і подарунки . Наші зопровождающие груп стрессоустойчивы і уміють знайти підхід до кожного туриста. Екскурсоводы - інтелігенти і інтелектуали, які знають відповіді навіть на самі каверзні питання. А виховані водії не слухають шансон, не курять в салоні, не сваряться і з посмішкою допомагають з багажем

 

Ще тури в Росію

 

 

 

Тур Золоте кільце Росії плюс Москва , виїзд з Одеси, Миколаєва, Херсона, Києва

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner