Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Коли в Пітері білі ночі

Коли в Пітері білі ночі

ТУРИ В ПІТЕР ТУТ

Так само, як і саме поняття «білих ночей» дуже розпливчасто, то і час початку і закінчення цього періоду теж буде досить умовним.

Самий пік світлого нічного часу припадає на 21 червня, у день літнього сонцестояння. Але і найближчі до цієї дати дні (точніше ночі) для ока майже не помітні.

Вимоги до білих ночах у кожного свої. Комусь достатньо, щоб світло було тільки в 11 вечора, хтось вимагатиме, щоб сонце стояло над головою всю ніч.

Головне питання ― для чого?

Основна принадність білих ночей полягає в видовище розлучення мостів, і проході по Неві вантажних теплоходів.

Розводка починається близько двох годин ночі, і триває до чотирьох ранку.

Саме цей процес і варто брати за точку відліку. Але реально це триває зовсім не довго.

Два тижні до, і два тижні після 21 червня ― це критичний поріг «белоночной класики».

Звичайно, це видовище свого варто. Але потрібно враховувати дуже важлива обставина: подивитися білі ночі хочете не тільки ви.

Це означає, що саме в червні Пітер приймає основну туристичну навантаження. Саме в цей час усі в місті найдорожче. Саме в цей час місць у готелях немає. І... на пікові дати доводиться свята закінчення школи.

Те, що отримало назву «Червоні Вітрила». Разом з туристами на набережну висипають напевно всі туристичні автобуси країни.

Немає місця ні для чого і ні для кого.

Можливо, комусь сподобається тусовка, більше схожа на метро в годину пік, але якщо ви хочете по-справжньому насолодитися красою Пітера, послухаєте рада старожила (до того ж працює в туристичній галузі).

Їхати в Пітер краще не на білі ночі, а в другій половині серпня.

Максимум городян виїхали з міста хто на дачі, хто у відпустки. Ділова активність на самому мінімумі. Заторів у місті майже немає навіть вдень, і навіть у будні. А вночі можна гуляти майже в повній самотності.

Причому, дуже важливо: місто в останні роки сильно змінився. Всі історичні будівлі, мости і центральні магістралі підсвічені художньої нічним підсвічуванням.

Ночі вже темні, але ще теплі і сухі (а це для Пітера теж дуже важливо)

І такий світиться місто не менш чудовий, ніж ефект білих ночей.

Та й музеї та готелі вже майже вільні.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner