Кошик
40 відгуків
DINGO COMPANY
+380 (98) 468-63-63
+380 (50) 206-55-73

Тури в Санкт-Петербург з Києва

Тури в Санкт-Петербург з Києва
Автобусний тур в Санкт-Петербург з Києва

АВТОБУСНИЙ ТУР В САНКТ – ПЕТЕРБУРГ - КЛАСИКА, 6 ДНІВ

ОСІНЬ – ЗИМА 2016

 

ВЕРЕСЕНЬ

ЖОВТЕНЬ        

ЛИСТОПАД

ГРУДЕНЬ

    

  20.09-25.09

     

 

 

11.10-16.10

01.11-06.11

ШКОЛЬНЫЕКАНИКУЛЫ

 

           

29.12-03.01

НОВИЙ РІК

ГОТЕЛЬ «ЛДМ» 3* НОМЕРИ З ЗРУЧНОСТЯМИ, ПОКРАЩЕНОЇ КАТЕГОРІЇ

ВЕРЕСЕНЬ, ЖОВТЕНЬ, ЛИСТОПАД, ГРУДЕНЬ

6 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ ПУШКІНА (СНІДАНОК)

115 $

7 ЕКСКУРСІЙ ПУШКІН

У ВАРТОСТІ (СНІДАНОК)

125 $

6 ЕКСКУРСІЙ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ ПУШКІНА (СНІДАНОК + ОБІД)

130 $

7 ЕКСКУРСІЙ ПУШКІН

У ВАРТОСТІ (СНІДАНОК + ОБІД)

140 $

 

 

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ

Троїце-Ізмайловський собор

ПЕТРОПАВЛІВСЬКА ФОРТЕЦЯ

ПУШКІН

(КАТЕРИНИНСЬКИЙ ПАЛАЦ)

ЕКСКУРСІЯ В ЦІНІ

ЕРМІТАЖ

ІСААКІЇВСЬКИЙ СОБОР

 КАЗАНСЬКИЙ СОБОР

 

ДАТА

ПРОГРАМА

1

ДЕНЬ

ВИЇЗД З КИЄВА НА КОМФОРТАБЕЛЬНОМУ АВТОБУСІ (АУДІО, ВІДЕО) (ЗБІР О 6:30, ВИЇЗД ДО 07.00 З ПІВДЕННОГО ТЕРМІНАЛУ Ж/Д ВОКЗАЛУ). ТРАНЗИТ ПО ТЕРИТОРІЇ РОСІЇ.

2

ДЕНЬ

ПРИБУТТЯ В САНКТ-ПЕТЕРБУРГ.  РОЗМІЩЕННЯ В ГОТЕЛІ ПІСЛЯ ВИКОНАННЯ ОСНОВНОЇ ПРОГРАМИ.

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ, – ВИ ПОБАЧИТЕ ІСТОРИЧНИЙ ЦЕНТР МІСТА І ПОЗНАЙОМИТЕСЯ З ЙОГО ОСНОВНИМИ ПАМ'ЯТКАМИ, ПРОЙДЕТЕ ПО НЕВСЬКОМУ ПРОСПЕКТУ ДО ГОЛОВНОЇ ПЛОЩІ МІСТА – ПАЛАЦОВОЇ, ПОБАЧИТЕ ЗИМОВИЙ ПАЛАЦ І БУДІВЛЯ ГОЛОВНОГО ШТАБУ. ПОБУВАЄТЕ НА СТРІЛЦІ ВАСИЛІВСЬКОГО ОСТРОВА. ПОЗНАЙОМИТЕСЯ З МАРСОВИМ ПОЛЕМ, ЛЕГЕНДАРНИМ КРЕЙСЕРОМ «АВРОРА» І ЧУДОВИМ АНСАМБЛЕМ СЕНАТСЬКІЙ ПЛОЩІ.

ВІДВІДУВАННЯ ВІДВІДИНИ ТРОЇЦЕ-ІЗМАЙЛОВСЬКИЙ СОБОРУ. ТРОЇЦЬКИЙ СОБОР В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ Є ПАМ'ЯТКОЮ АРХІТЕКТУРИ ПІЗНЬОГО КЛАСИЦИЗМУ. СВОЮ НАЗВУ ВІН ОТРИМАВ НА ІМ'Я ІЗМАЙЛОВСЬКОГО ПОЛКУ, ОДНОГО З НАЙСТАРІШИХ В РОСІЇ. Є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ МОНУМЕНТАЛЬНИХ В ПІВНІЧНІЙ СТОЛИЦІ.

ВІДВІДУВАННЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ ФОРТЕЦІ. АРХІТЕКТУРНИЙ ТА ІСТОРИЧНИЙ ПАМ'ЯТНИК, ПЕРША ВІЙСЬКОВА ФОРТЕЦЯ, ЩО ПОКЛАЛА ПОЧАТОК ЗАКЛАДЦІ МІСТА.

ОБІД. ВІЛЬНИЙ ЧАС.
ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ В КРОНШТАДТ. ВИ ПОБАЧИТЕ МОРСЬКИЙ СОБОР, КУПОЛ ЯКОГО БУВ І ЗАЛИШАЄТЬСЯ ОРІЄНТИРОМ ДЛЯ КОРАБЛІВ; "ПУП ЗЕМЛІ", УНІКАЛЬНИЙ ПЕТРОВСЬКИЙ ДОК. ПАМ'ЯТНИК ЗАСНОВНИКОВІ МІСТА ПЕТРУ I, АДМІРАЛАМ МАКАРОВУ І БЕЛЛІНСГАУЗЕНОМ, МОРЯКАМ-ПІДВОДНИКАМ, ХУДОЖНИКА-МАРИНІСТА АЙВАЗОВСЬКОГО І БАГАТО ІНШІ СВІДЧЕННЯ СЛАВЕТНОЇ ІСТОРІЇ. НЕЗАБУТНЯ ПРОГУЛЯНКА ПО ЦЬОМУ СУВОРОМУ І ВЕЛИЧНОМУ МІСТУ, А ТАКОЖ ДОРОГА З ТУНЕЛЕМ, ЯКІЙ НЕМАЄ РІВНИХ В РОСІЇ, ВІДКРИТА 12 СЕРПНЯ 2011 РОКУ, НАДОВГО ЗАПАМ'ЯТАЄТЬСЯ ВАМ.

3

ДЕНЬ

СНІДАНОК.

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ НА ЧОВНІ ПО РІЧКАХ І КАНАЛАХ. ВИ ЗРОБИТЕ ПОДОРОЖ ПО ЧИСЛЕННИХ ПРОТОКАХ "РОСІЙСЬКОГО АМСТЕРДАМА". ЧУДОВІ НАБЕРЕЖНІ НЕВИ, ВЕЛИЧНІ АРХІТЕКТУРНІ АНСАМБЛІ, ВЕЛИЧЕЗНІ МОСТИ ЧЕРЕЗ НЕВУ І МАЛЕНЬКІ АЖУРНІ ПІДВІСНІ МІСТКИ ЧЕРЕЗ МАЛІ ПРОТОКИ ПОДАРУЮТЬ НАЙЯСКРАВІШІ ВРАЖЕННЯ ТИМ, ХТО ВИРІШИТЬ ЗАНУРИТИСЯ В РОМАНТИЧНУ АТМОСФЕРУ ВОДНОЇ ПОДОРОЖІ ПО ПЕТЕРБУРГУ.

ЕКСКУРСІЯ В Р. ПУШКІН З ВІДВІДУВАННЯМ ПАРАДНОЇ ЛІТНЬОЮ РЕЗИДЕНЦІЄЮ ІМПЕРАТОРІВ РОСІЇ -КАТЕРИНИНСЬКОГО ПАЛАЦУ. ПЕРЛИНОЮ ЯКОГО Є ЯНТАРНА КІМНАТА, СТІНИ ЯКОЇ ЦІЛКОМ ОБРОБЛЕНІ БУРШТИНОВИМ ПАННО. МОЖЛИВІСТЬ ПРОГУЛЯТИСЯ ПО ПРЕКРАСНОМУ ЄКАТЕРИНИНСЬКОМУ ПАРКУ.

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ В ПАВЛОВСЬК – ЕКСКУРСІЯ ЗНАЙОМИТЬ З УНІКАЛЬНИМ ПАЛАЦОВО-ПАРКОВИМ АНСАМБЛЕМ ПАВЛОВСЬКА. ВИ ВІДВІДАЄТЕ ВЕЛИКИЙ ПАВЛОВСЬКИЙ ПАЛАЦ. ВИ ПОБАЧИТЕ ПАЛАЦОВУ ЦЕРКВУ, КАРТИННУ ГАЛЕРЕЮ, ПІЛЯСТРОВИЙ, МАЛИНОВИЙ ТА ІН. КАБІНЕТИ, СПАЛЬНІ, БУДУАРИ, ТУАЛЕТНІ, ВЕСТИБЮЛІ. ЗДІЙСНІТЬ ПРОГУЛЯНКУ ПО ОДНОМУ З НАЙБІЛЬШИХ (ПОНАД 600 ГА) ПЕЙЗАЖНИХ ПАРКІВ СВІТУ - ПАВЛОВСЬКОМУ, ЯКИЙ Є ВИДАТНОЮ ПАМ'ЯТКОЮ РУСЬКОГО ЗОДЧЕСТВА, САДОВО-ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА.

ОБІД. ВІЛЬНИЙ ЧАС.

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ РОЗЛУЧЕННЯ МОСТІВ В НІЧНОМУ ПЕТЕРБУРЗІ. ВАС ЗАЧАРУЄ НЕПОВТОРНА НІЧНА ПАНОРАМА НЕВСЬКИХ НАБЕРЕЖНИХ І ПЛОЩ З УНІКАЛЬНИМИ МОСТАМИ І КАНАЛАМИ В ОБРАМЛЕННІ ВЕЛИЧНИХ ПАЛАЦІВ І МОНУМЕНТІВ. НА ВАШИХ ОЧАХ В РОЗПАЛІ НОЧІ СТАНЕТЬСЯ ЧУДО, ЦЕНТРАЛЬНІ МОСТИ ПІВНІЧНОЇ ВЕНЕЦІЇ РОЗКРИЮТЬ СВОЇ КРИЛА І ПРОПУСТЯТЬ ПО НЕВІ ГРОМАДИ МОРСЬКИХ СУДЕН, ЩО ПРЯМУЮТЬ З ЛАДОГИ В БАЛТИКУ. НЕЗАБУТНІ НІЧНІ ВРАЖЕННЯ НЕ ЗАЛИШАТЬ ВАС БАЙДУЖИМИ ДО ДИВОВИЖНОЇ ГАРМОНІЇ ВЕЛИКОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОЕЗІЇ ЧАРІВНОЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ НОЧІ.

4

ДЕНЬ

СНІДАНОК. 

ЕКСКУРСІЯ В ІСААКІЇВСЬКИЙ СОБОР "ГОЛОВНИЙ ХРАМ ДЕРЖАВИ" – ОДИН З НАЙБІЛЬШ ЗНАЧНИХ МУЗЕЇВ РОСІЇ. ВІН ПО ПРАВУ ВВАЖАЄТЬСЯ ОДНИМ З КРАЩИХ КАФЕДРАЛЬНИХ СОБОРІВ ЄВРОПИ. СОБОР ЗАЙМАЄ ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ В СВІТІ ЗА ВЕЛИЧИНОЮ

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ Юсуповський палац  Його часто називають енциклопедією петербурзького аристократичного інтер'єру. Над створенням ансамблю Юсуповського палацу на Мийці працювали відомі російські та зарубіжні архітектори Ж.-Б. Валлен-Деламот і А. М. Михайлов-другий, Б. Симон та інші. З 1830 по 1917 рр. власниками садиби були п'ять поколінь знатного дворянського роду князів Юсупових.ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ В ПЕТЕРГОФ (ВЕЛИКИЙ ІМПЕРАТОРСЬКИЙ ПАЛАЦ + НИЖНІЙ ПАРК В ПЕТЕРГОФІ) ЛІТНЯ РЕЗИДЕНЦІЯ РОСІЙСЬКИХ ІМПЕРАТОРІВ, ПЕРЛИНА ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА XVIII-XIX СТОЛІТЬ. ПЕТЕРГОФ ВІДОМИЙ ВСЬОМУ СВІТУ СВОЇМИ ФОНТАНАМИ. ФОРМУВАВСЯ ПРОТЯГОМ ДВОХ СТОЛІТЬ, КОМПЛЕКС ПАЛАЦІВ І ПАРКІВ ВКЛЮЧАЄ ДВАДЦЯТЬ МУЗЕЇВ, ПАЛАЦІВ, ПАРКОВИХ ПАВІЛЬЙОНІВ, ПІДЗЕМНИХ ГРОТІВ, БЕЗЛІЧ СТАВКІВ, КАНАЛІВ І ПАРКІВ. ВЕЛИКИЙ ПАЛАЦ – «КОРОННА» РЕЗИДЕНЦІЯ РОСІЙСЬКИХ ІМПЕРАТОРІВ. ЧУДОВЕ ТРИПОВЕРХОВА БУДІВЛЯ З ГАЛЕРЕЯМИ І ВИБЛИСКУЮТЬ ПОЗОЛОТОЮ КУПОЛІВ, ЦЕРКОВНОГО І КОРПУСУ ПІД ГЕРБОМ – ПРОСТЯГНУЛОСЯ ВЗДОВЖ ТЕРАСИ МАЙЖЕ НА ТРИСТА МЕТРІВ. ГРОТИ В ПЕТЕРГОФІ - НАЙКРАСИВІШИЙ ПАМ'ЯТНИК XVIII СТОЛІТТЯ, Є ЦЕНТРОМ ФОНТАНА «ВЕЛИКИЙ КАСКАД».

5

ДЕНЬ

СНІДАНОК. ВИСЕЛЕННЯ З ГОТЕЛЮ.

ВІДВІДУВАННЯ КАЗАНСЬКОГО СОБОРУ, ГОЛОВНОЮ СВЯТИНЕЮ ЯКОГО Є КАЗАНСЬКА ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ (ОДНА З НАЙБІЛЬШ ШАНОВАНИХ ІКОН У ВСЬОМУ ПРАВОСЛАВНОМУ СВІТІ). НАЙБІЛЬША КУЛЬТОВА СПОРУДА В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ.

ВІДВІДУВАННЯ ЕРМІТАЖУ. ДЕРЖАВНИЙ ЕРМІТАЖ - НАЙВІДОМІШИЙ МУЗЕЙ САНКТ-ПЕТЕРБУРГА, ОДИН З НАЙВІДОМІШИХ МУЗЕЇВ СВІТУ НАРІВНІ З ЛУВРОМ, МЕТРОПОЛІТЕН І БРИТАНСЬКИМ МУЗЕЄМ. МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС СКЛАДАЄТЬСЯ З П'ЯТИ БУДІВЕЛЬ, НАЙВІДОМІШИМ З ЯКИХ Є ЗИМОВИЙ ПАЛАЦ НА ПАЛАЦОВІЙ ПЛОЩІ. КРІМ НЬОГО В ЄДИНИЙ КОМПЛЕКС ВХОДЯТЬ МАЛИЙ ЕРМІТАЖ, ВЕЛИКИЙ ЕРМІТАЖ, ЕРМІТАЖНИЙ ТЕАТР І НОВИЙ ЕРМІТАЖ.

ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ ВІДВІДУВАННЯ СМОЛЕНСЬКОГО КЛАДОВИЩА, КАПЛИЦЯ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ.

ОРІЄНТОВНО ДО 15.00. ВІД'ЇЗД З САНКТ-ПЕТЕРБУРГА.

6

ДЕНЬ

ПРИБУТТЯ ДО КИЄВА (ОРІЄНТОВНО В 15.00)

 

Повідомляємо, що у зв'язку  з  тим,  що  Державний  Ермітаж  збільшив  вартість вхідних  квитків, ми змушені збільшити вартість турів на  200 руб. оплачується додатково перед поселенням у готель керівнику групи в рублях.

 

  У вартість включено:

·          ПРОЇЗД КОМФОРТАБЕЛЬНИМ АВТОБУСОМ ЄВРОКЛАСУ (КОНДИЦІОНЕР, ТБ);

·          ПРОЖИВАННЯ В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ В 2-Х І 3-Х МІСЦЕВИХ НОМЕРАХ 4 ДНІ/3НОЧІ;

·          СНІДАНКИ + ОБІДИ ЗА ПРОГРАМОЮ

·          МЕДИЧНА СТРАХОВКА;

·          УСІ ВХІДНІ КВИТКИ,ЗГІДНО ЕКСКУРСІЙНОЇ ПРОГРАМИ

·          ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ (ВСІ АВТОБУСНІ ЕКСКУРСІЇ);

·          ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ;

·          СУПРОВІД КЕРІВНИКОМ;

 

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ ЗА БАЖАННЯМ (ОПЛАТА НА МІСЦІ В РУБЛЯХ):

·          НІЧНИЙ ПЕТЕРБУРГ. Вартість дорослий - 900 РУБ. школяр - 800 РУБ.

·          ЕКСКУРСІЯ НА ЧОВНІ ПО РІЧКАХ І КАНАЛАХ. Вартість дорослий - 700 РУБ. школяр - 600 РУБ.

·          ПАВЛОВСЬК. ПАЛАЦ. Вартість дорослий - 800 РУБ. школяр - 600 РУБ.

·          ЮСУПОВСЬКИЙ ПАЛАЦ. Вартість дорослий - 800 РУБ. школяр - 600 РУБ.

·          КРОНШТАДТ. Вартість дорослий - 700 РУБ.  школяр - 600 РУБ.

·          Великий ІМПЕРАТОРСЬКИЙ ПАЛАЦ В ПЕТЕРГОФІ + НИЖНІЙ ПАРК.Вартість дорослий 1600 РУБ. школяр 1200 РУБ.

·          ВІДВІДУВАННЯ СМОЛЕНСЬКОГО КЛАДОВИЩА, КАПЛИЦЯ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ.

Вартість дорослий - 300 РУБ.  школяр - 300 РУБ.

 

Туристичний податок - 400 руб. з 1 туриста не залежно від віку, оплачується додатково перед поселенням у готель керівнику групи в рублях.

 

Туристичний податок - 400 руб. з 1 туриста не залежно від віку, оплачується додатково перед поселенням у готель керівнику групи в рублях.

Необхідні документи:

ДОРОСЛІ - паспорт громадянина України (нове фото в паспорті вклеєне 25 і 45 років) або закордонний паспорт, який дійсний не менше ніж протягом півроку після закінчення терміну планованої поїздки.

 ДІТИ (до 16 років) з батьками - діючий дитячий проїзний документ або закордонний паспорт батьків (вписаний + вклеєне фото дитини)

Якщо дитина подорожує з одним з батьків обов'язково необхідно нотаріально завірений дозвіл (ОРИГІНАЛ) від батька, який не їде з дитиною. ВЗЯТИ З СОБОЮ НА КОРДОН.Дійсно по території Білорусія і Росія .

АВТОБУС ИЛИ ПОЕЗД ИЗ КИЕВА СЛЕДУЮТ ЧЕРЕЗ БЕЛОРУСИЮ!!! БЕЛОРУСЫ НЕ ПРОПУСКАЮТ ДЕТЕЙ ПО СВИДЕТЕЛЬСТВАМ О РОЖДЕНИИ. ПАСПОРТА ГРАЖДАНИНА УКРАИНЫ В ВИДЕ ID- КАРТЫ, ВВЕДЕННЫЕ С 1 ЯНВАРЯ 2016 ГОДА НЕ ПРИНИМАЮТСЯ КАК ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫЙ ДОКУМЕНТ ДЛЯ ПЕРЕСЕЧЕНИЯ ГРАНИЦЫ

ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА ДЕЙСТВИЯ ИЛИ БЕЗДЕЙСТВИЕ ПОГРАНИЧНЫХ И ТАМОЖЕННЫХ СЛУЖБ, А ТАК ЖЕ ЗА ПОГОДНЫЕ УСЛОВИЯ, ПРОБКИ НА ДОРОГАХ, РЕМОНТ ДОРОГ В СТРАНАХ ПРЕБЫВАНИЯ (ПУТИ СЛЕДОВАНИЯ), КОТОРЫЕ МОГУТ ПОВЛИЯТЬ НА ИЗМЕНЕНИЯ В ЭКСКУРСИОННОЙ ЧАСТИ ПРОГРАММЫ ТУРА.

Фирма оставляет за собой право изменять количество, порядок и время экскурсий или заменять их на равноценные.

В свободное время автобусное обслуживание не предусмотрено. Время в программе указано ориентировочное.

 

 

 

 

 

Как забронировать тур?
Чтобы забронировать тур достаточно написать нам заявку на почту ( tur360@yandex.ua) , где нужно указать свои данные, название тура и даты.
Чтобы подтвердить участие в поездке необходимо внести оплату за тур .
Так же можете позвонить нам по номеру (050) 206 55 73, (098) 468 63 63 и наш менеджер  поможет забронировать тур.

 

Як оплатити тур?
Розрахунок можливо зробити за готівковим і безготівковим розрахунком.
Оплата проводиться в гривнях (UAH) за актуальним курсом. Просимо уточнювати курс на день оплати.

Якщо я з іншого міста?
Якщо Ви з іншого міста, ми можемо працювати з Вами без особистої присутності! Ми надішлемо Вам підписаний договір з туристом для Вашої впевненості.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner