Тури в Карпати на тиждень.
Початок у Львові, Вас зустрінуть на вокзалі.
Ви відвідаєте в одному турі найбільш цікаві та унікальні місця Карпат Говерлу і Гимба, Скелі Довбуша, озеро Синевир, курорт Буковель, проїдете в Карпатському трамвайчику, продегустуєте місцевого пива і сиру.
У вартість входить проїзд, харчування та проживання.
Дати туру 2017р.
28.05-3.06, 18-24.06, 25.06-1.07, 2-8.07, 9-15.07, 16-22.07, 23-29.07, 30.07-5.08, 6-12.08, 13-19.08, 20-26.08, 27.08-2.09, 17-23.09
Вартість туру від 2150 грн.
Вартість туру без харчування - 2150 грн.
Вартість туру з харчуванням 2990 грн.
Тур в Карпати на тиждень має 2 маршруту:
Тур по програмі першого маршруту описаний нижче і відбудеться 28.05-3.06, 2-8.07, 16-22.07, 23-29.07, 6-12.08, 13-19.08, 27.08-2.09, 17-23.09.
Тур по програмі другого маршруту описано на сторінці (перейти за посиланням): стежками Гуцульщини. Тур на тиждень 2 і відбудеться: 18-24.06, 9-15.07, 30.07-5.08, 20-26.08.
Тур в Карпати на тиждень
Дати туру 2017р. 28.05-3.06, 2-8.07, 16-22.07, 23-29.07, 6-12.08, 13-19.08, 27.08-2.09, 17-23.09.
1 день (неділя): Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:20). - Бубнище (Скелі Довбуша). - Час на обід. - Тустань (фортеця). - Пилипець (поселення в готель). - Вечеря.
2 день (понеділок): Сніданок.- Колочава (велике село Закарпаття з 10 музеями). - Час на обід (хатина). - Озеро "Синевир". - Реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". - Вечеря.
3 день (вівторок): Сніданок. - Водоспад "Шипіт". - Гимба (витяг). - Обід
4 день (середа): Подорож по Закарпаттю: Сніданок. - Іза (дегустація сиру, вироби з лози, оленяча ферма). - Час на обід. - Хуст (Страусина ферма). - Ділове (центр Європи, колиба-музей). - Кваси (природна мінеральна вода). - Водоспад "Труфанець". - Яблуниця (поселення в готель). - Вечеря.
5 день (четвер): Сніданок. - Говерла (сходження на гору). - Вечеря.
6 день (п'ятниця): Екскурсія на Гуцульщині: Сніданок. - Варіант 1: Будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків". - Полонинська "Будинок-зграя". - Музей музичних інструментів ім. Кумлика. - Верховинська пивоварні (дегустація). Варіант 2: Рафтінг по Чорному Черемошу (факультативно). - Вечеря.
7 день (субота): Сніданок. - Буковель. - Пікнік. - Яремче (сувенірний ринок, вольєрне господарство, Стежка Довбуша, Карпатський національний парк). - Час на обід. - Водоспад "Пробій". - Львів (повернення на залізничний вокзал 22:00).
1 день.
Екскурсія на Скелі Довбуша
Численними таємницями повні Карпати. У цих місцях легендарний розбійник Довбуш ховав своє золото. Подейкують про його печері з заговоренным каменем, що отодвигаэтся від чарівного слова. Говорять також про «Руському шляху» на Захід, про монастирі выдолбленном в печерах. Скелі Довбуша - унікальний природний комплекс, пристосований людьми під городище. Спробуємо і ми знайти потаємні ходи і стежки, що виходять в безпечні ліси, печери-схованки, навісні камені, формами нагадують дивовижних істот, і на які могли піднятися тільки присвячені герої-опришки. Сімдесят мільйонів років тому тут пролягало палеогеновое море, камені з пещанника, заввишки до 80-ти метрів - свідчення тих давніх часів. Про "Бубнище" (крім назви скельного комплексу, так називається село поблизу) писали у своїх творах Грушевський і Франко.
Екскурсія у фортецю Тустань
До складу заповідника входять: комплекс скель Камінь (Гострий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) і скелі, територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до зазначених скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Ставки", землі, на яких розташовані пам'ятки природи.
Тустань - унікальна пам'ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце - де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.
Поселення в готель
Вечеря
2 день
Сніданок
Екскурсія в Колочаву
Як треба любити і гордитися своєю малою батьківщиною, щоб в одному селі розташувати 10 !!! музеїв. Такого немає ні в одному кутку України, тільки тут - в Колочаві, серед широких долин і пишних неозорих лісів. Не варто дивуватися, як з-за крутого вигину звивистій стежки надыбаете якийсь пам'ятник, пам'ятний знак, навіть церква. Тут їх дійсно оччень багато. Не варто дивуватися, селище переплів у собі гуцульські, бойківські та лемківські традиції і історію, і радо поділитися ними з кожним бажаючим знань.
Реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир"
На 12 гектарах змішаного лісу гірськими річками і водоспадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру - реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження або утримувалися в неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в обустроенною середу. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев'яними колодами, а на підлогу настелили сухого листя і сіна. На даний момент, в центрі проживає 18 ведмедиків.
Озеро "Синевир"
На висоті близько 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат-як тільки не називають Синевир. Воно утворилося в результаті землетрусу, приблизно 10 000 років тому, в нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-який час року. Максимальна глибина озера - 24 м, площа становить близько 5 гектарів. Скульптури з червоного дерева, прикрашають озеро, зображують двох коханців: юнака по імені Вир і дівчину Синь - за легендою саме від їх імен утворилася назва озера. Висота монумента досягає 13 м. У Синевирі водиться велика кількість форелі декількох видів, але її вилов строго заборонений. Купатися в озері заборонено, хоча холодна вода до цього не заохочує - влітку вона прогрівається максимум до 10-12 градусів. Вам завжди буде хотітися повернутися до його життєдайним водами.
Вечеря

3 день
Водоспад "Шипіт"
Водоспад Шипіт - один з семи природних чудес України, розташоване на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що в селі Пилипець. Водоспад зачаровує погляд своєю красою. Милуватися фонтаном можна в будь-який час року, навіть взимку, коли круті скелі покриваються снігом. Назва "Шипіт" походить від слова "шепіт", тому що навіть здалеку чути відгомони спадаючої води, що нагадує шепіт. Це місце дарує особливе відчуття відчуження від світу. Тут забуваєш про всі свої проблеми, заворожений шумом води, яка вимиває з тебе все невизначено, залишаючи наодинці з величчю стихії, і віялом чудових каскадів, шепоче про себе: «Шипіт ... Шипіт ...».

Підйомник на гору Гимба
По-польськи "гимба", значить губа. І дійсно гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч обширних пейзажів з Боржавської долини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть самому ледачому туристу.
Вечеря 4 день
Сніданок
Подорож Закарпаттям
Теплий і гостинний святковий край поетів і кулінарів. Тут навіть для кожного різновиду вина знайдеться свій унікальний фестиваль: в Берегово - білого, в Мукачеві - "червеного", в Ужгороді - молодого вина, а також вина і меду. До кожного тут лунає піснею питання: «Ой вино-вино, вино черленое, хто 'тя буде пити?» Чарівний край пропонує відразу закохатися в свої гори і річки. Такого м'якого клімату і гостинних господарів ви не зустрінете ні в одному глухому України. НЕ пропустіть можливість! І закарпатська земля відповість вам кольором японської вишні, блисне спокусливим поглядом волоокої смаглявою чички.

Оленяча ферма в Ізі
Єдина в Україні, самобутня ферма оленів. Півтораста сарн і оленів залучають потоки туристів. Дійсно, як можна проігнорувати таких ніжних компанійських істот, які постійно позують перед фотографами. Гріх не підгодовувати їх улюбленими сухариками, і просто хлібом.
Сироварня в Ізі "Погоди"
Закарпатці споконвіку славляться традиціями і звичаями, які передають від батька до сина, із покоління в покоління. Область з щедрою і багатою природою по-своєму ще й унікальна, адже на цій землі працюють люди, які своєю натхненною працею відновлюють і зберігають національний колорит краю. В цей раз в рубриці «Made in Закарпаття» - справжні ентузіасти своєї справи, особисте селянське господарство «Погоди», яке виробляє делікатеси з овечого молока.
Страусина ферма в Хусті
Важко усвідомити, що такі екзотичні в нашій країні птиці як страуси чудово прижилися на спеціалізованій фермі в Хусті. Смішні і дивно кмітливі істоти охоче не тільки підпускають до себе, але і дозволяють пригощати різними пташиними ласощами.
Географічний центр Європи
Центрів Європи в Україні та за її межами досить багато, це незмінно-молода Європа - змінна, неспокійна... Але саме це серцевина поблизу села Ділове, виміряний за спеціальним та надточним Австро-Угорським приладів в довоєнним 1887 році ... Тому сумніватися не доводиться, втім, і не хочеться ... тут, тут!
Мінеральні джерела в Квасах
Селище Кваси на Рахівщині, названий так із-за густої тутешньої квасної води. Води «Буркута» очищають людину від радіаційних залишків, від надлишку солей, допоміжні води для здоров'я суглобів і кісток, прискорюють обмін речовин.
Водоспад "Труфанець"
У Закарпатті завжди можна потрапити на несподівану красу. Між Квасами і Ясинью невеликий приплив-потік Чорної Тиси Труфанець породжує мальовничий тридцяти шестиметровий водоспад з однойменною назвою. Тут, присівши в прохолодній альтанці, можна відпочити, спокійно помилуватися більш ніж п'ятьма каскадами водного дива.
Вечерю.
5 день
Сніданок
Сходження на Говерлу
Хто з нас не чув про високу української горе? Подорож до її вершини, проходить уздовж чистих крижаних джерел, високих тінистих ялин, низького жерепу (гірської сосни), ягід і грибів, а також інших рідкісних рослин, багато з яких занесені в Червону книгу, і перетворить сходження в яскраве незабутнє пригода. Якщо пощастить, то дорогою зможете побачити не тільки флору, але і фауну, можливо навіть сфотографувати її. А які прекрасні краєвиди відкриваються зверху - озера, села, ліси... і не тільки українські, але і румунські! Повірте, це подорож ви запам'ятаєте надовго, відкривши в собі друге дихання.
Вечеря в готелі
6 день
Сніданок в готелі
Екскурсія на Гуцульщину.
Гуцульщина та гуцули ― колоритнейшее явище нашої держави. Давно вони (гуцули) славилися яскравим одягом і самобутніми народними звичаями, на які приїжджають подивитися звідусіль. Гори наклали на субетнос відображення їх характеру і привычкек. Гуцули дуже гостинні і веселі люди, приїжджайте і переконайтеся!
Будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків".
Заснований на рубежі тисячоліть, музей є своєрідним пам'ятником українському поетичному кіно минулого століття. Працівники музею, як карпатські золотошукачі, відмивали по крупицях пам'ять про велику пригоду кінематографа. Тут у єдиному потоці змішалися звичайні люди, неймовірні таланти і генії. Народна архаїка і передові тогочасні засоби виразності. Відзначені багатьма міжнародними преміями «Тіні забутих предків», досі заворожує глядача.
Полонинська будинок-зграя.
Вийшовши пізнім літом на пригожое пасовище, ви поринете в світ пастухів. Раніше вівчарство для гуцулів вважалося основним видом праці, згодом робити сир, стригти шерсть, стало не так рентабельно, але традиції продовжують жити ... В колибі на полонині під стелею коптяться великі головки овечого сиру ― бринзи. Розпитавши майстрів ви дізнаєтеся, що таке: ґлеґ, буц, вурда ... Полонинська будинок-зграя чекає вас!
Музей музичних інструментів Романа Кумлика.
Роман Кумлик власник приватного музею-садиби, заснованого в першій половині 2000-хх років, не любить одноманітно проводити екскурсії. Завжди тут дізнаєшся щось нове. З усіх Карпат збирав музейник свої експонати: предмети побуту, одяг, гроші, жіночі прикраси ... Але основну цінність представляє колекція музичних інструментів, яка часто поповнюється. Пан Роман не тільки розповість про кожному, але і зіграє, а може ще і наспівати від чого екскурсія превращяется на концерт автентичної музики, музики верхів і долин.
Верховинський музей пивоваріння.
Верховинська приватна броварня не тільки виробничі потужності, але і музей, де фахівці привідкриють для шановних гостей світ гуцульських хмільних чар-зілля.
Рафтінг по Чорному Черемоші.
Факультативно!
Рафтінг по Чорному Черемоші ― це екстремальний вид активного відпочинку в Горах, але враховуючи невисоку категорію складності річки, є безпечним для початківців. Саме тут створені всі умови, щоб дізнатися водну стихію і насолодитися красою Карпат. Бурхлива потоки річки, величезні гірські пороги: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучкек, Гук ― отриманих вражень Ви не зможете забути. Шквал емоцій і відчуттів, неймовірні Карпатські краєвиди, чисте повітря ― такий відпочинок в Карпатах запам'ятається назавжди.
Вечеря 7 день
Сніданок
Екскурсія на Буковель
На Буковелі - найпотужнішому гірськолижному курорті України, можна відпочивати протягом цілого року. Взимку - гірські лижі, сноудборды, ковзани, поїздки на собачих упряжках ... Влітку - пішохідні маршрути, дайвінг на озері, екскурсії. Але завжди - чистого повітря, захоплюючі пейзажі і прекрасний настрій.
Час для проведення пікніка!

Екскурсія в Яремче.
Самий популярний курорт на березі мальовничої річки Прут, оточений зеленими горами вітає вас! Пропонуються: відомий сувенірний ринок, піші прогулянки, екскурсії, інше...
Вольєрне господарство в Яремче.
На території Яремчанської вольєрного господарства (5,8 га), заснованого 1992 році, ви зможете спостерігати у шести відгороджених вольєрах за популяцією оленів, лисиць, дикого кабана. Можливо також годівлі тварин.
Стежка Довбуша в Яремче.
Про опришків та їх провіднику Довбуша складено чимало легенд і майже фантастичних історій. В цьому місці, від урочища «Дрыбка», між стрімких скель, звивистою доріжкою повз численних міток «розбійників» (як називала їх влада), до Каменя Довбуша, що на Горгане Запрутском, тягнеться чотирьох кілометровий туристичний маршрут.

Проживання:
в готелі: у с. Воловець (готель Вікторія, або Наталія), або в с. Пилипець або садиби с. Пилипець - 3 ночі.
в готелі: Тога (готель в с. Яблуниця - 3 ночі).

У вартість ВХОДИТЬ:
2-х разове харчування, проживання, проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: - додаткове харчування, вхідні квитки в музеї.
Вартість вхідних квитків:
Вартість вхідних квитків:
Екскурсія на Скелі Довбуша - 25 грн. (квиток + трансфер).
Екскурсія "Карпатський трамвайчик" - 70 грн.
Сходження на Говерлу 20 грн.
Стежка Довбуша в Яремче - 20 грн.
Підйомник в Буковелі - 45 грн.
Будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків" - загальний - 15 грн., студенти і діти - 8 грн.
Полонинська будинок-зграя - загальний і пенсіонери - 15 грн., студентський і учні - 8 грн.
Музей музичних інструментів Романа Кумлика - загальний і студентський - 20 грн., діти - 15 грн.
Рафтінг по Чорному Черемошу - 350 грн.
Страусина ферма в Хусті - 25 грн.
Сироварня в Ізі. - 45 грн.
Оленяча ферма - 20 грн.
Екскурсія в Колочаву (4 музею) - 90 грн.
Озеро Синевир - 15 грн.
Центр реабілітації ведмедів - 15 грн.
Водоспад Шипіт - 10 грн.
Підйомник на гору Гемба - 60 грн.
Кращі тури в Карпати